Баба Марта бързала, мартенички вързала! - Март

  • 7 552
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 991
Честит рожден ден, Светле! Бъде много здрава, усмихната и все така креативна!   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 574
Честит рожден ден   bouquet
Много здраве ,късмет и само положителни емоции . Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Светле, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много положителни емоции и късмет ти пожелавам! newsm59

# 18
  • Мнения: 3 166
Благодаря ви, момичета! И вие да сте ми живи и здрави и само хубави събития и емоции да ви застигат! Hug
Аз от купон и веселби не мога да се докопам до компютъра.  Mr. Green Сигурно от студентските години не съм имала така весело прекаран, наситен с емоции /и подаръци Embarassed/ рожден ден. Laughing

# 19
  • Мнения: 1 574
Благодаря ви, момичета! И вие да сте ми живи и здрави и само хубави събития и емоции да ви застигат! Hug
Аз от купон и веселби не мога да се докопам до компютъра.  Mr. Green Сигурно от студентските години не съм имала така весело прекаран, наситен с емоции /и подаръци Embarassed/ рожден ден. Laughing
Само така Светли  Laughing,много се радвам ,все такива да са ти рожденните дни. Hug

# 20
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Честита първа пролет  Hug  bouquet Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 3 166
Да се оплача и тук. Дари е с цитирам "почти пневмония". След като шест дена поддържа Т над 38,5 днес на косъм ни се размина болницата. Като онзи ден на слушалка всичко беше ок. Днес - съвсем друга картината. Стиснете ни по едни палчета да се оправя, че не ми се мисли, ако до понеделник няма подобрение. Sad

Моля се и вярвам, че Бог няма да позволи лоши неща да се случват и че той бързо ще се оправи! Praynig

# 22
  • Мнения: 991
Светле, палчета от нас!  Praynig
Ние бяхме в болница преди месец и не го пожелавам на никой! Дано се подобри детенцето!  Hug

# 23
  • Мнения: 3 166
Благодаря, Куини!Дано! Praynig Дано и на вас никога вече не ви се налага да постъпвате в болница! Praynig

# 24
  • Мнения: 1 574
Да се оплача и тук. Дари е с цитирам "почти пневмония". След като шест дена поддържа Т над 38,5 днес на косъм ни се размина болницата. Като онзи ден на слушалка всичко беше ок. Днес - съвсем друга картината. Стиснете ни по едни палчета да се оправя, че не ми се мисли, ако до понеделник няма подобрение. Sad

Моля се и вярвам, че Бог няма да позволи лоши неща да се случват и че той бързо ще се оправи! Praynig
Светли ,и ние сме така ,5 дни с температура от два дни няма ,но пък почна да кашля и хремата му тръгна ,и за капак един кътник му изби ,снощи бяхме дежурни с моя пред креватчето ,не спя да плаче и да се върти ,ужас е .
Малкия поти ли се нощем ? Защото знам ,че на слушалка не се хваща това нещо а само със снимка ,и ако се поти много е пак симптом на бр.пневмония .
Аз също много се страхувам за моят син ,но докито ни каза ,че вирусът бил такъв до 7 дни имали децата температура ,колко е вярно не знам ,нямам вяра на никой аз вече. Sad
Скоро да се оправяте. Praynig
Аз най много се притеснявам ,че сме на антибиотик и пак имахме постоянно температура.

# 25
  • Мнения: 1 574
Светли,ако и след 7 -мият ден имате температура ,искай направо снимка.

# 26
  • Мнения: 991
Нелка, ако е тръгнало не можеш да го спреш според мен, знам ли и аз. Бобо не е имал кой знае какви симптоми освен високата температура, от петък започна да покашля, събота вдигна Т и вечерта направи остър ларингит, заради който ни приеха в болницата, а там на втория ден се оказа и с пневмония! Страхотия! Бог да ги пази само!  Praynig

# 27
  • Мнения: 3 166
Кроелка, дано ви подмине! Praynig Че е ужасно да ги гледаме как страдат!

Куини, права си! Бог да ни ги пази! Него така или иначе вече го лекуват като за пневмония. Докторката каза буквално:"Бронхит, тръгнал към пневмония. Ако вече не е де!" Прецени, че няма да го облъчват, а директно започваме с АБ. Аз й имам голямо доверие. Тя е много добър диагностик и винаги е улучвала правилното лечение на децата. Вярвам, че и сега ще е така! Само Бог да ми го пази!

Реве ми се... не мога да си позная детето. Как искам да си прави всичките дивотии, за които все се карам, а не да лежи като дроб - отпаднал и изтощен. Sad

# 28
  • Мнения: 991
 Hug

Бързичко ще се справи, сигурна съм! Бобо лежа само един ден така и на другия беше пушка!

# 29
  • Мнения: 1 574
На Бобо направиха ли му снимка ,или с слушалка го разбраха ?
Щом  го ликува така като за пневмония няма да има проблем .

Общи условия

Активация на акаунт