Черен списък на ясновидци, врачки и ходжи в България

  • 280 153
  • 274
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 10
Супер тема,записвам се да ви следя  Hug

# 106
  • Мнения: 0
В новия сезон на руската Битва Экстрасенсов има един участник от България, казва се Тодор Тодоров, и лично според мен не е никакъв екстрасенс. Той също твърди /както споменатата тук Марияна Николаева/, че лично Ванга го е благословила с този дар и насочила да участва в битката на екстрасенсите, с което буди смях и съжаление едновременно.
Както се досещате, се справя изключително зле със задачите, но пък определено много се вживява. Очаквам след като се върне да се рекламира като минимум полуфиналист от Битва Экстрасенсов.

PS: Преди известно време гледах и споменатата Марияна Николаева в украинската битка. Тя също, незнайно защо, се представяше като получила дара си след среща с Ванга. Както се досещате, и нейното представяне беше доста вяло, но това не и пречи да го използва като реклама /то е реклама само ако не си гледал предаването/   
 

# 107
  • Мнения: 250
Ами да,всеки който взема пари за нещо дадено му даром от "горе"е шарлатанин.Ако имаш истинска дарба да помагаш няма да ламтиш като просяк за пари,ако човек е доволен от теб ще даде колкото поиска,и да не даде здраве да е.Ходих на младини при една жена.Тя гледаше на кафе вижда ме за първи път и ми скри шапката.Като попитах колко да платя каза цитирам"Тук не се плаща чедо,даром ми е дадено-даром да давам иначе Бог ще си го вземе че и ще ме накаже."И ми помогна,много,спаси ми живота дето се вика.И след време се върнах и пуснах в пощенската кутия плик с някаква сума и бележка"Похарчи ги за здраве за каквото искаш.Бог да те поживи."Без име.
Искам заради интереса към жената и въпросите ви да поясня-Не съм ходила след това там,минавала съм само и къщите където живееше ги няма,не знам къде е,нямам връзка.

# 108
  • Мнения: 0
На мен Георги Бедников ми е помогнал безкрайно много в живота, когато всички (включително и лекари) са били безсилни - ходила съм само при него и е единствения екстрасенс, които аз признавам и на който вярвам. Той никога не бърка, има невероятна дарба и сила и е помогнал на хиляди хора!

НЯМА място в този измислен списък, направен от хора, които или никога не са го виждали или са искали да навредят на някой!!! Хората, кората които сме имали шанса да се срещнат с Георги Бедников, защото той не приема всеки, знаеме, че той прави само добри неща и приеме ли ви - проблемите ви са решени!

# 109
  • София
  • Мнения: 22 694
Lusy Kamenova, за умния и разумния човек е ясно, че с този "черен" списък някои хора, които имат над 50 профила в този сайт, избиват своите комплекси и злоба или търсят някакво лично отмъщение. Темите и форумите не са място за уреждане на лични конфликти. По никакъв начин тези хора няма да разрешат личните си неудачи. Joy Но явно в този сайт това е разрешено.
Във вчерашното издание на Милен Цветков, тези, които се включиха в ефир, ами те бяха направо смешни и неподготвени. Личеше злобата и омразата, която ги е завладяла, желанието им да злепоставят някого, когото не познават. Останах с впечатлението, че това са подставени лица, а не хора, които действително са посетили Г. Бедников и останалите гостуващи ясновидци.
Познавам много врачуващи, ясновидци, ходжи. С много от тях сме в приятелски отношения. Споделено от тях: не се познава на тези, които отиват с невяра; със желанието да се покажат, че са много хитри; които са неискрени не само като поведение, цел на посещение, но и с неверни данни, които дават на ясновидеца. Ясно е, че всичко това е с цел. Но какви дивиденти получават от това?!  newsm78 newsm78 Освен негативите, които отнасят за себе си, здравето, семейството си, дома си, най-близките.....
При една гадателка, с която сме много близки слушах и гледах записи нейните сеанси с клиенти и следващите им посещения. Та те сами се издадоха, че са дали неверни данни за гадаене и за ритуали.  Shocked Еееееееее, как  да се получат резултати?! Не е необходимо да съм врачка, за да го кажа!  Peace  newsm78 newsm78 newsm78 И за всичко това са платили!!! Да се смееш ли, да се чудиш ли, да плачеш ли???
Какъв е смисъла според вас за такова деяние / посещение???

Предаването вчера не ме впечатли. Милен както винаги не изслушваше гостите в студиото и тези с директни включвания. Разбрал - не доразбрал и коментира........ Ако по друг начин бяха направили предаването, щеше да бъде по-интересно и повече неща можеха да се споделят, както от гостите, така и от тел.обаждания.

Последна редакция: пт, 22 ное 2013, 17:43 от Amiamo

# 110
  • София
  • Мнения: 22 694
Признаците, че е направена магия, според Джуна:

http://pik.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B2-%D0%BF%D0%B8%D0%BA … F-news120016.html

# 111
  • Мнения: 0
@Amiamo - благодаря за коментарите! На всички зрители на предаването а Милен Цветков беше ясно, че тези, които с включиха в ефир бяха злобни човечета, които никога не са посещавали! Интересното беше, че телефонът в  ефир даваше постоянно заето и човек не можеше да се свърже в предаването!!!
Мога само да добавя, че този списък е пълна глупост - името на г-н Бедников няма място в него!!!

# 112
  • София
  • Мнения: 22 694
@Amiamo - благодаря за коментарите! На всички зрители на предаването а Милен Цветков беше ясно, че тези, които с включиха в ефир бяха злобни човечета, които никога не са посещавали! Интересното беше, че телефонът в  ефир даваше постоянно заето и човек не можеше да се свърже в предаването!!!
Мога само да добавя, че този списък е пълна глупост - името на г-н Бедников няма място в него!!!






Напълно те подкрепям!
Нали се досещаш как е направен този списък?!  Peace

# 113
  • Мнения: X
Здравейте на всички! От много отдавна в нищо не ми върви, бях болнава като дете. Баща ми беше заклчил апартамента и седя с една жена 7 месеца, след това намерихме магии и в детската напръскано като вино или кръв и в тоалетната косми и такова неща.  |Дори на вратата има намацано като кърваво. Никой не се опита да направи нищо защото майка ни е много интересен човек-вярва в магии а не и се дават пари. Няколко жени ни казаха че на майка и е направена магияя, а на прага е било за нея, но аз съм влезнала първа. Като чух за този списък искам да ви кажа нещо-той почти е верен.
Бях сгодена за едно момче, чиято бивша приятелка по негови думи го била омагьосала. Той със събуждането си въртеше очите без да иска така-сякаш не знаеше, но аз видях и се изплаших. същото е и с кръста. Скоро изгубих един кръст-откъсна се от синджира- който ми бяха подарили от Йерусалим. А сънувам ужасни кошмари и неща, които ако имате щелание ще ви споделя, но ще ме помислите за луда. Защото някои от тях се сбъдват. Rolling Eyes
Една жена ми каза че онова в детската стая е вино от гроб от умрял човек затова сънувам и като се събудя сякаш съм правила нещо и се чувствам толкова изморена.
Нито аз нито майка ми нямаме късмет след развода.
Аз каквото и да почна да работя получавам адски стрес, и  почвам да мисля че съм луда, че не ставам за нищо. И с мъжете е така-мн ме харесват на снимка-когато ме видят и край!
Като във филмите когато става гаф и се чува онзи звук-фиуууууу....Всяка тяхна любов се изпарява щом ме видят.
Имам чувството че майката на бившия ми приятел с който се сгодихме, но не стигнахме до брак ме е омагьосала да нямам любов в живота си. Тя самата бе гледачка.
Сега отскоро майка е разбрала -защото постоянно гледа предаването на Вили, Елена, Марин, че ако има стара магия, тя се предава на децата. Обадила се  ена Вили и  и е казала всичко което действително ме мъчи-за работата, за мъжете и е казала че от нейната магия се предава на мен.

И наистина аз съм много вярващ човек  иизбягвам да ходя на такива врачки, но не мога повече да седя! На30 съм, а съм сама. А нощите са адски и понякога искам да се самоубия. Гадателката Вили  и е казала да носим свещи, светена вода, мъниста и така.

Моля ви всички които са ходили да кажат дали тя може да разваля магии? Защото съм ходила и на други гледачко от нашия край и пих едни води, и после нищо не стана. Все същото си е.
А за това, че като се молиш се прозяваш-ВЯРНО Е! Аз се моля почти всеки ден и винаги почти заспивам от прозявки! Товая е знак, че демоните не ти дават да се молиш и да достигнеш до Бог!
Ще отидем лично в София Красно Село, където Вили има офис. Само ми кажете ккава е цената за разваляне на магии и наистина ли действа? Според мен магия на 27 години трябва да се разваля поне 3 пъти. Защото е трудно. Иначе Вили и вдъхва голямо доверие.
Снощи гледах Рени....мале! Просто е ад! Как говори и се ядосва на хората. Сигурна съм, че има демон, който си изказва силите и това не е нейна дарба. Това го пише в Библията.Че хората нямат такива дарби и ако имат то не трябва да вземат пари.
Благодаря предварително. В събота-тази имаме записан час!

# 114
  • Мнения: 33
Здравейте на всички! От много отдавна в нищо не ми върви, бях болнава като дете. Баща ми беше заклчил апартамента и седя с една жена 7 месеца, след това намерихме магии и в детската напръскано като вино или кръв и в тоалетната косми и такова неща.  |Дори на вратата има намацано като кърваво. Никой не се опита да направи нищо защото майка ни е много интересен човек-вярва в магии а не и се дават пари. Няколко жени ни казаха че на майка и е направена магияя, а на прага е било за нея, но аз съм влезнала първа. Като чух за този списък искам да ви кажа нещо-той почти е верен.
Бях сгодена за едно момче, чиято бивша приятелка по негови думи го била омагьосала. Той със събуждането си въртеше очите без да иска така-сякаш не знаеше, но аз видях и се изплаших. същото е и с кръста. Скоро изгубих един кръст-откъсна се от синджира- който ми бяха подарили от Йерусалим. А сънувам ужасни кошмари и неща, които ако имате щелание ще ви споделя, но ще ме помислите за луда. Защото някои от тях се сбъдват. Rolling Eyes
Една жена ми каза че онова в детската стая е вино от гроб от умрял човек затова сънувам и като се събудя сякаш съм правила нещо и се чувствам толкова изморена.
Нито аз нито майка ми нямаме късмет след развода.
Аз каквото и да почна да работя получавам адски стрес, и  почвам да мисля че съм луда, че не ставам за нищо. И с мъжете е така-мн ме харесват на снимка-когато ме видят и край!
Като във филмите когато става гаф и се чува онзи звук-фиуууууу....Всяка тяхна любов се изпарява щом ме видят.
Имам чувството че майката на бившия ми приятел с който се сгодихме, но не стигнахме до брак ме е омагьосала да нямам любов в живота си. Тя самата бе гледачка.
Сега отскоро майка е разбрала -защото постоянно гледа предаването на Вили, Елена, Марин, че ако има стара магия, тя се предава на децата. Обадила се  ена Вили и  и е казала всичко което действително ме мъчи-за работата, за мъжете и е казала че от нейната магия се предава на мен.

И наистина аз съм много вярващ човек  иизбягвам да ходя на такива врачки, но не мога повече да седя! На30 съм, а съм сама. А нощите са адски и понякога искам да се самоубия. Гадателката Вили  и е казала да носим свещи, светена вода, мъниста и така.

Моля ви всички които са ходили да кажат дали тя може да разваля магии? Защото съм ходила и на други гледачко от нашия край и пих едни води, и после нищо не стана. Все същото си е.
А за това, че като се молиш се прозяваш-ВЯРНО Е! Аз се моля почти всеки ден и винаги почти заспивам от прозявки! Товая е знак, че демоните не ти дават да се молиш и да достигнеш до Бог!
Ще отидем лично в София Красно Село, където Вили има офис. Само ми кажете ккава е цената за разваляне на магии и наистина ли действа? Според мен магия на 27 години трябва да се разваля поне 3 пъти. Защото е трудно. Иначе Вили и вдъхва голямо доверие.
Снощи гледах Рени....мале! Просто е ад! Как говори и се ядосва на хората. Сигурна съм, че има демон, който си изказва силите и това не е нейна дарба. Това го пише в Библията.Че хората нямат такива дарби и ако имат то не трябва да вземат пари.
Благодаря предварително. В събота-тази имаме записан час!

От дете имам интерес към окултното и езотериката. И да ви кажа честно , ходила съм при много уж  ясновидки и гадателки..гола вода, никой не ми е познал нищо никога.Повечето стряскат хората че имат магии и позват да искат пари да ги развалят!Затова сега се занимавам с нумерология и както числата показват, нищо друго не би могло. Железни Криле..я не се стряскай, кажи кога си родена..ще ти дам съвет:-)

# 115
  • Мнения: 1 520
Във вчерашното издание на Милен Цветков, тези, които се включиха в ефир, ами те бяха направо смешни и неподготвени. Личеше злобата и омразата, която ги е завладяла, желанието им да злепоставят някого, когото не познават. Останах с впечатлението, че това са подставени лица, а не хора, които действително са посетили Г. Бедников и останалите гостуващи ясновидци...

Точно те със сигурност не са били подставени лица. Ако бяха такива, предаването щеше да е на запис (т.е. предварително подготвено), а не на живо...
Всеизвестно е, че предаването на Милен Цветков се излъчва на живо в ефир...

Ето какво представляват нагласените предавания (случайно попаднах на инфото):

Преди шест години, когато за пръв път започна масовата поява на "ясновидски предавания" - да, имаше стремежи да се правят живи предавания (особено по кабеларките, т.к. при тях е много по-евтино, а и няма такава заетост на студиата). Обаче много бързо се осуетиха подобни амбиции, т.к. започнаха да се обаждат потърпевши клиенти на "феномените" и да псуват в ефир! А глобите за подобни гафове са 4-5 цифрени в евро, според рейтинга на медиата.
Всичко е на запис. Една от причините е, че това са частни продукции, които плащат време за ползване на студиото и техническия екип, и така им излиза по-евтино. Другата причина е по-важната - така се предпазват от издънки и евентуални обаждания на недоброжелатели.
Например, всяко предаване си има ден, в който използва студиото и апаратната. Според формата и честотата на излъчването му се правят и различен брой записи.
Затова се ползва следната схема:
Участникът отива на запис със свои хора или се ползват хора от екипа в телевизията. Инсценира се обаждане по телефона, а "клиента" просто звъни от съседната апаратна. "Чиста" работа! Ако не вярваш - обади се в някоя медийна редакция (без значение ТВ или вестникарска), представи се за "ходжа Орхан - вселенски пророк" или нещо такова шаренко, и те сами ще ти кажат тарифите си и схемата.

ОТТУК

Последна редакция: пт, 03 яну 2014, 22:50 от krem-karamel

# 116
  • Сливен
  • Мнения: 71
rita 2000,може ли и за мен едно съветче,че наистина имам нужда.  Praynig  Embarassed

# 117
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Да се запиша при вас и се връщам да чета  Peace

# 118
  • Мнения: 33
rita 2000,може ли и за мен едно съветче,че наистина имам нужда.  Praynig  Embarassed

Може, дай дата на раждане:-)

# 119
  • Сливен
  • Мнения: 71
rita 2000,може ли и за мен едно съветче,че наистина имам нужда.  Praynig  Embarassed

Може, дай дата на раждане:-)
Чак сега видях,че си ми отговорила.Не мога да се оправям във форума. Simple Smile Благодаря ти!Датата ми на раждане е 13.

Общи условия

Активация на акаунт