Черен списък на ясновидци, врачки и ходжи в България

  • 281 270
  • 274
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 239
.....
В рекламите по Интернет, Мария Асенова дори беше описвана като "Наследницата на Ванга". А и не само тя. Нещо много наследници станаха. Но нормално - това е стратегия, всеки знае името ВАНГА синоним на какво е. И хората се подлъгват. Жалко само, че се използва паметта на тази свята жена за подобни шарлатании...
Ванга е просто една вещица, на която изобщо не й завиждам за мястото, на което се намира в момента....
всички, които се занимават с магии - правене и разваляне и всички допитващи се до сатана чрез служителите му, са надеждни кандидати да последват вещицата Ванга в нерадостния й задгробен път...
Тук вече не съм съгласна: ВАНГА беше и продължава да е единствената сигурна, истинска и доказана пророчица у нас, чиято сила на всичкото отгоре и ОЧЕВАДНО идва от самия Бог. С магии не се е занимавала.
И сега няма какво да я оплакваш колко й е зле в задгробното, понеже вече се е преродила във Франция, град Монпелие - и дори и това е предсказала преди смъртта си - къде и каква ще се роди отново...  https://www.youtube.com/watch?v=xWsgsEZP6QQ
Хайде да не психясваме, ако обичаш - понеже се казва и "по делата им ще ги познаеш", и аз съм дълбоко вярваща, но за разлика от теб мога да различа кое идва от бога и кое не. 
И да - съдба има, някои неща са просто предопределени и няма как да ги промените.

Последна редакция: сб, 07 май 2016, 03:53 от White Magic

# 151
  • Мнения: 34
Искам да предопределя от личен опит да се пазите от две жени,които съм 100 процента сигурна че нямат никаква дарба,по зле ти им звънеш,уж помагат а като не им дадеш пари правят черни магии.Става,на въпрос за Любка Илиева ,която е някъде от Петрич и Веска Иванова тя е от Силистра.Те нямат никаква дарба.Просто са две жени които правят черни магии.

# 152
  • Мнения: 822
Леля Искра, Станка Ангелова!

# 153
# 154
  • Мнения: X
Весна много реклами имаше за нея, и нищо не се случи от нейните прогнози  Confused

# 155
  • Мнения: 3
Здравейте , моля не ходете при маг Живин и съпругата му маг Селена от квартал банишора. Взеха ми много пари за един камък с нещо написано на него за да ми развалят черна магия и да върнат любимия ми при мен. Гарантираха ми че ще има ефект , но вече мина една година и няма ефект даже нещата се влошиха.
Моля пазете се от тях.

тези ги знаем отдавна -мошеници..
би трябвало да има контролен орган,който да им забранява да практикуват...

# 156
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
И аз да споделя какво ми се случи.Пишех в една група за лечение във фейсбук.Всичко беше добре докато админката не писа,че някаква гадателка и лечителка е приела в групата.И който иска да и задава въпроси.Писах аз своя въпрос и веднага тази псевдо гадателка ми пише на лични.Пита ме какъв ми е проблема.А аз бях в много тежък период и се съмнявах за "магия".Тази жена ми казва да съм си сложила яйце под леглото и да съм го снимала сутринта.Да ми кажела имала ли съм магия.И после щяла да каже тарифата си.Нормално като видя че съм в чужбина да ме "издои".Писах на админката на групата защото беше много любезна към мен.Да я питам защо уж безплатно работи тази жена а ми говори за тарифа.И един ден админката много ядосана към мен ми пише че ме маха от групата защото аз съм била много лоша и все съм пишела на тази гадателка и съм я притеснявала.А аз като чух че иска пари и не и отговарях на съобщенията.И тази псевдо" гадателка" се подиграва с нещастието на хората... Много ми беше болно

# 157
  • Мнения: 822
Хем се подиграват, хем са се навъдили много такива... #2gunfire

# 158
  • Мнения: 1
Здравейте,прочетох коментарите Ви за разни хора и то все негативни.Ако имате интерес мога да Ви посоча тел. и адрес на една жена от Пловдив -познава на 99%.Не става въпрос за пари-няма такса.Кой колкото и остави.
Здравейте искам да ми дадете кординатите за жената от Пловдив. Благодаря предварително

# 159
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Здравейте,прочетох коментарите Ви за разни хора и то все негативни.Ако имате интерес мога да Ви посоча тел. и адрес на една жена от Пловдив -познава на 99%.Не става въпрос за пари-няма такса.Кой колкото и остави.
Здравейте искам да ми дадете кординатите за жената от Пловдив. Благодаря предварително
Може ли и на мен моля?  bouquet

# 160
# 161
  • Мнения: 3

Уважаеми потребителю maj64!

С голямо възмущение виждам, че сте поместили адреса на личната ми страница (arabskamagia.blogspot.bg) в поста ви.
Изключително много държа да разбера на какво основание си позволявате да хвърляте такива гръмки обвинения и хули към мен, тъй като блогът е мой и като негов автор и създател твърдението ви ме засяга лично.

На първо място, държа дебело да подчертая, че никъде в блога ми не предлагам каквито и да било услуги и това може да се види от всеки. Страницата е предназначена само и единствено за образователна цел, при това отговарям на всеки, който се свърже с мен безвъзмездно. Да не споменавам, че чрез документираните си и фактологични материали съм допринесъл за изобличаването на множеството фалшиви ходжи в родината ни, нещо за което не съм спечелил дори една стотинка и съм направил от добра воля.

Допускам, че е възможно да сте объркали името на сайта, който сте искали да напишете с моя, защото има много, които се опитват да ме копират, но за да си позволявате да отправяте такива директни обвинения, то мнението ви трябва да бъде обосновано и подкрепено от някакви доказателства.

Аз заставам зад името си и много бих искал да науча, как точно според вас съм заслужил да бъда наречен "голям измамник"?
Предполагам съзнавате, че ако искате и целите думите ви да имат каквато и да е стойност и правдивост, то трябва да се обосновете, защото всеки може да набеждава и да си пише каквото си иска в интернет, още повече криейки се зад анонимна самоличност.
Без доказателства и факти словата, които сте написали са равносилни на въздух под налягане и клеветничество. 

Дори с вас да сме имали някаква комуникация или отношения (в случай, че сте се обръщали към мен), то е редно, ако сте бил засегнат, обиден или накърнен по някакъв начин, да се свържете директно с мен и да търсите отговорност, а не да тиражирате безпочвени твърдения и обиди, които могат да се тълкуват само и единствено като лъжи.

Очаквам да получа адекватен и обоснован отговор тук или на лично съобщение, в противен случай думите ви са клевета и ще изискам да бъдат изтрити!

# 162
  • Мнения: 822

Уважаеми потребителю maj64!

С голямо възмущение виждам, че сте поместили адреса на личната ми страница (arabskamagia.blogspot.bg) в поста ви.
Изключително много държа да разбера на какво основание си позволявате да хвърляте такива гръмки обвинения и хули към мен, тъй като блогът е мой и като негов автор и създател твърдението ви ме засяга лично.

На първо място, държа дебело да подчертая, че никъде в блога ми не предлагам каквито и да било услуги и това може да се види от всеки. Страницата е предназначена само и единствено за образователна цел, при това отговарям на всеки, който се свърже с мен безвъзмездно. Да не споменавам, че чрез документираните си и фактологични материали съм допринесъл за изобличаването на множеството фалшиви ходжи в родината ни, нещо за което не съм спечелил дори една стотинка и съм направил от добра воля.

Допускам, че е възможно да сте объркали името на сайта, който сте искали да напишете с моя, защото има много, които се опитват да ме копират, но за да си позволявате да отправяте такива директни обвинения, то мнението ви трябва да бъде обосновано и подкрепено от някакви доказателства.

Аз заставам зад името си и много бих искал да науча, как точно според вас съм заслужил да бъда наречен "голям измамник"?
Предполагам съзнавате, че ако искате и целите думите ви да имат каквато и да е стойност и правдивост, то трябва да се обосновете, защото всеки може да набеждава и да си пише каквото си иска в интернет, още повече криейки се зад анонимна самоличност.
Без доказателства и факти словата, които сте написали са равносилни на въздух под налягане и клеветничество. 

Дори с вас да сме имали някаква комуникация или отношения (в случай, че сте се обръщали към мен), то е редно, ако сте бил засегнат, обиден или накърнен по някакъв начин, да се свържете директно с мен и да търсите отговорност, а не да тиражирате безпочвени твърдения и обиди, които могат да се тълкуват само и единствено като лъжи.

Очаквам да получа адекватен и обоснован отговор тук или на лично съобщение, в противен случай думите ви са клевета и ще изискам да бъдат изтрити!

Попрегледах сайта ви, но не прочетох там нито името ви, нито местоживеене! Пишете тук, че заставата зад името си! Не съм попадала на този сайт до сега!

# 163
  • Мнения: 3

Попрегледах сайта ви, но не прочетох там нито името ви, нито местоживеене! Пишете тук, че заставата зад името си! Не съм попадала на този сайт до сега!

Нямам желание да водя дискусии с други потребители в този форум, а регистрацията си съм направил за да мога публично да дам отговор на по-горния коментар. Ако някой държи да се свърже с мен, посочил съм начините за това.
Все пак ще ви отговоря, за да спазвам добрия тон. На страницата ми не сте попадали, най-вероятно защото е с образователна насоченост, а не комерсиален продукт.
По отношение на името ми, в публичното пространство съм познат просто като rain.
Не приемам хора, така че местонахождението ми няма абсолютно никакво значение.

# 164
  • Мнения: 2
здравейте,някой чувал ли е за Соня Радева от В.тЪРНОВО И има ли нейн актуален телефон?

Общи условия

Активация на акаунт