Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Месечинка аз стерилизирах но за всеки случай пак си слагах в хладилника,но си издържат без проблеми няколко дена,аз не смеех повече да ги държа.И е важно бурканчетата да са с капачка\ с винт-за съжаление единствените такива в момента са май само на АМ-АМ,но не съм сигурна.Тук в Пловдив на един от големите пазари се продават празни стъклени бурканчета,мисля да проверя,че навремето купувах и готови ,ядях ги за да им ползвам стъкларията. Hug

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Принцеске да аз четох за този вариянт. Буркани от лютеница, малките на Олинеза стават ли, че имам от тях много. И колко време мога да ги държа така? Като изтинат в хладилника ли се слагат? Малко ме е страх, ами ако не е хванало как ще разбера, да не стане някоя беля

Като изстинат се слагат в хладилника-капачката трябва да е хлътнала за да е сигурно че се е запечатало,ако след обръщането на бурканчето капачката при натискане с пръст играе нагоре надолу значи не се е получило.Ох,дано го обясних разбираемо Embarassed Hug

Най -важно е капачките да имат винт-значи стават Peace.Другите не.

# 32
  • Мнения: 577
И с бурканчета на Хип може - на мен ми дадоха лютивка в такова Simple Smile Значи става. Принцеската добре е обяснила за запечатването, капачката трябва да е хлътнала след като изстине.

Гунди, ти днес рожденничка ли си? Или съм в грешка?

# 33
  • Мнения: X
Абе трябва и аз да пробвам със стерилизирането, че с това замразяване ММ е нещо против  Mr. Green вика, че всичко ценно му се губело  Whistling Whistling
Иглуб, щото нямах никакви признаци за раждане, писах си до последно във форума, май беше към 22 последно като писах, а водите ми изтекоха в 22:30 и родих в 6,22 сутринта..влезнах и написах, че племеника ми има рожден ден, с мъжо имаме месечинка, а и родих помеждудругото  Joy и всички много се изненадаха  Mr. Green Mr. Green
Влади на Лоа, май преди 2 седмици някъде пролази  Crazy Crazy
Лино, ако ти е само за кашата, може да си вземеш направо млечна или пък едно АМ да слагаш вътре..това не си е работа до годинката само да опитва детето  Crazy Crazy а аз се замислих, че ако искам да записвам кухня трябва всичко да манджори пандата  Mr. Green Mr. Green оня ден една майка, нейното на 8, разправяше от кухнята кво яде нейното - спагетки, супички, лазаня, рибка  Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 264
 bg Честит празник  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 20
Е бива ли през деня моя убосник да спи постоянно,а вечер да вампирясва  newsm78 И то да ми заспи баш когато съм на нисък старт за излизане и слънцето е изпекло  Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 577
Муки, закона за всемирната гадост е това Simple Smile

Абе за 90-дневната, днес ми е 56 ден и съм -7кг, като 1 кг съм ту нагоре, ту надолу, ама средно -7кг. Обаче ето точно в момента едва устискам да не я разваля, че нещо яко ме гонят нервите. Нарушила съм я само веднъж през цялото време - в деня на дипломирането ми после бях -1.300кг. Но нещо не мога да свалям по много, явно вече са си моите кг и не става и не става.

# 37
  • Мнения: 27 524
Абе трябва и аз да пробвам със стерилизирането, че с това замразяване ММ е нещо против  Mr. Green вика, че всичко ценно му се губело  Whistling Whistling

Предай на ММ, че замразяването е единственият и най-щадящ начин за запазване на полезните неща  Wink

Никита нали не ми е била на кухня и и готвих,та първоначално се спрях на варианта да и замразявам,обаче честно казано замразеното после като го даваш е гадно,нищо общо с прясно приготвеното.

Съгласям се с това отчасти - замразена манджа е гадна после, спор няма. Но замразени отделно чисти зеленчуци без нищо са си абсолютно като току-що приготвени  Simple Smile

# 38
  • Мнения: X
Аа, Блонди, той това има предвид за замразено пюрирано, предлага да замразяваме зеленчуците само нарязани, сурови, ама мен нали ме мързи така  Joy Joy

# 39
  • Мнения: 16
Бюти, Блонди, благодаря, като че ли ще добавям във зеленчуковото, няколко дни и тогава измествам след обяд  Hug
Съгласна съм с Блонди за замразяването, аз като замразих пюре от батат ( защото ми се услади много) си изваждам чат пат по 1 кубче и си го хапвам  Blush имам 2 торбички  Blush, ами като прясно направено е Whistling
ИглуБ, ти не почна ли скоро да захранваш, а вече глутен ще въвеждаш  newsm78 сподели после как си е гризкала  Heart Eyes
Галка, браво 7 кг. са си 7 кг., ти още колко искаш да свалиш? А, как си издържала толко дни,  Shocked Аз не спазвам никакви диети, но съм сигурна, че като почнем да излизаме всеки ден ще свалям  Praynig защото количката я мъкна до 2 етаж, нямаме асансьор. Първо качвам детето, после се връщам за нея  ooooh!

# 40
  • Мнения: 27 524
Бютка, важи и за пюренцето, няма значение, че не е суров зеленчука, пак се запазва всичко, ако, разбира се, си го приготвила по щадящ начин, т.е. най-доброто е на пара и да не се хвърля водата (Лино, аз заради това на тиквичките не хвърлям водата, вярно, че са като супа после, но сгъстявам с друг зеленчук или с ориз).

# 41
  • Мнения: X
Аа, ясно  Hug ми аз на пара, ама винаги хвърлям водата..пасирам само зеленчуците  newsm78 т.е. напоследък мачкам с вилицата де..ти какво, част от водата в пасираш заедно със зеленчуците ли  newsm78

# 42
  • Мнения: 10 865
Ааа, Бюти, Анди-Панди значи от самото начало ви скрива шапката  Joy
Тарантулка, преди 4 седмици съм започнала, чочко беше на 6м и 1седмица. Сега вече е на 7 и смятам, че е крайно време за глутена Simple Smile а и така от коричката ще е минимално количество.

# 43
  • Мнения: 27 524
Не хвърлям изобщо водата, а то обикновено тя е съвсем малко, само на тиквичките идва повече, ама те са много водни. Останалите пускат малко и пюрето е винаги гъсто. Ти в какво правиш на пара, че имаш толкова много вода?  newsm78

Овес и аз мисля другата седмица да пускам  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 697
Засрамено се записвам Embarassed - по-късно дано успея да ви изчета и да се разпиша Wink

Общи условия

Активация на акаунт