Посрещаме бебчета в захлас, че месец МАРТ изисква го от нас! Тема №14

  • 32 215
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 307
Десита, мерси за новата темичка  Hug

Честит 3-ти март на всички  Hug

# 46
  • Мнения: 1 144
Ванче, от Икеа са, по около 10-15 -ина лв. Искам сама да си организирам.Ето тези не купих, а ми харесаха.

http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=29302
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=3574

Като ходя пак ще ти пиша, и ако не си намерила ще ти пратя по пощата. Hug

Второто го имам, много е удобно. Първите много пластмасови, по-добре, че не си ги взела.

# 47
  • Мнения: 1 144
А тези цветничките с цифрите ги има и в кръгъл вариант. Мислех да си взема от двата вида, за да си наредя в тях лекарствата, че сега седят в един шкаф и ако ми потрябва нещо, се налага да вадя наред. А така може да се подредят примерно в едно контейнерче само антипиретици, в друго обезболяващи, в трето - за промиване и бинтчета, в четвърто - за стомах и тн, и тн. Според теб подходящи ли са за целта, Миме? Защото пращам сина ми да пазарува със списък, не ходя аз и съм ги виждала само в каталога на Икеа.

# 48
  • Мнения: 0
Родилите мами ако имат време,ще разкажат ли за раждането ,как е протекло ,какво се прави,че ние още не родилите и на който ни е за първи път ни е интересно и сме притеснени от неочакваното.

# 49
  • Мнения: 867
Удобни изглеждат тези органайзери. Тези като кутии имам подобни и вършат чудесна работа.

Момичета, от всички изброени методи, секса не практикувам само, но освен и него да почна...

Деситкад : София, Термин 7-ми март, момченце

# 50
  • Мнения: 105
Божеее момичета изписали сте толкова многооо цели две теми, записвам се тук, но си признавам, че няма да имам време да ви изчета назад (до сега не ми се е случвало), но тези дни ни нападнаха и коликите и цялото внимание вкъщи е за Теди  Heart Eyes

Пожелавам на всички леки раждания в тази темичка и повечеее бебенца lovekiss

# 51
  • Мнения: 0
Запис и от мен в новата тема.Така като гледам доста сме в очакване Simple Smile

# 52
  • Мнения: 14
И аз да се запиша тук като горда мама на малкия Камен, който се роди на 26.02.2013 г. в 22.40 с тегло 4.150 кг и ръст 52 см. Късмет на всички, които са в очакване!

# 53
  • София
  • Мнения: 293
Честито на Daniela Dobreva!Нека малкия Камен да расте здрав и весел,да носи много радост на мама и тате!

# 54
  • София
  • Мнения: 6
Честито на всички родили мами още веднъж.
Днес времето беше супер, успяхме да се разходим чак до Рилския манастир. Сега почивам, че се поизморих.
Тази тема вече ще е пълна с бебета. Моето дали ще е тук, имам чувството, че ще е чак към края на месеца, около термина. И утре вече смятам да изпера и изгладя дрешките, още не съм го направила.

# 55
  • Мнения: 24
Момичета, да ви питам - вие знаете ли да се правят някакви специални ритуали при изписването? Към мамите, които вече са родили и са си вкъщи - носихте ли нещо за почерпка в родилния дом, кого канихте на изписването? А след това вкъщи събирахте ли най-близките?

Днес се замислих дали ще трябва да се приготвя или организира нещо след изписването на бебето...

# 56
  • Мнения: 0
oрганаизери има и в джъмбо и са доста по евтини

# 57
# 58
  • Мнения: 88
Запис да ви следя.

# 59
  • Мнения: 374
При нас раждането предстои, но със сигурност чак ритуали - няма. Това е много личен, емоционален момент и всеки реагира както намери за добре, включая и това дали и кого да покани на изписването и с какво да почерпи. Аз ще се радвам да дойдат да ме видят определени позитивни хора повреме на престоя ми в клиниката, но на самото изписване категорично не искам никого, освен половинката. Само си представих ордите от баби, дядовци, лели и стринки. Аре, нема нужда. А вкъщи със сигурност няма да черпя никого веднага след като се приберем, по простата причина, че просто не считам за нормално да се канят веднага хора - които и да са те. Ние тримата сме достатъчни. На погачата след 40 дни вече - друга работа. Там си има традиции, които аз лично ще спазя.
За АГ-то, което ни донесе детенцето и което ще го изроди, сме избрали личен подарък. За акушерките ще има скромно хапване. И цветя ще има, разбира се. Оттам-насетне мисля, че парите, които ще дадем за раждане, са предостатъчни и прекалените лигавщини не са необходими.
Но все пак искаме и ще почерпим. Поводът си е повод.

Общи условия

Активация на акаунт