Посрещаме бебчета в захлас, че месец МАРТ изисква го от нас! Тема №14

  • 32 217
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
Запис и от мен, Деси благодаря за хубавата темичка : )
Момичета честит празник!
Днес беше един прекрасен ден, с мъжа ми бяхме на разходка и толкова много бременни жени видях и си мислех .... мммм дали с някоя от тези бъдещи мами не си пишем във форума Simple Smile
Вчера ми се струва, че имах контракции, нещо като пробождане вътрешно ниско долу, направо ми секва дъха от тях, но не съм сигурна, не знам как да ги разпознавам.
Спокойна вечер от мен  Joy

# 31
  • Мнения: 0
 bgЧестит празник .Днес временцето беше супер спретнахме си чудна разходка, но се изморих адски много и сега лежа, да не се засили момата да излиза. Пак таткото ще трябва да сготви .......
Имам нещо като контракции ми се струва ниско долу и високо като прорязване.....

# 32
  • Мнения: 0
Запис и от мен в прекрасната тема, която много бързо ще скочи на 50-та страница  Joy Честит празник на всички, аз съм си още бременна, но предвид термина ми може да мина и към априлките, пък и не бързам newsm62 Чакам някой юнак или мома да проплаче днес, навръх 3-ти март, но засега май е затишие пред бебемалеж ..

# 33
  • Мнения: 6
Честит празник момичета bg

Ние сме все още 2 в 1, от 11:30 сме навън, разходки, разходки, разходки....сега чак се прибирам. Контракции имам, но безболезнени...така че си мисля, че няма и днес да е! Сега ще се чуя с док, за да решим дали утре или във вторник да влизам в болницата.

Синеочка, както казва моя док - секс му е майката...ходенето и стълбите помагат, но не като  luvbed Но не можа да убеди моя мъж.....то и аз не можах  Crazy

Аз си мисля, че тази тема вече е нашата с бебка..няма накъде да ходи  Hug

Поздрави, отивам да правя салатка, моя мъж е решил, че ще пие една ракия Wink

# 34
  • Мнения: 0
bg Имам нещо като контракции ми се струва ниско долу и високо като прорязване.....
Lilly_dale, гледам че сме с една и съща лентичка, но аз не зная защо съм си втълпила, че изобщо няма да излиза скоро бебока  newsm78. Иначе за тия прорязвания  - и аз ги имам, особено вечер, и контракции от време, но само това Weary

# 35
# 36
  • Мнения: 1 144
Честит празник момичета bg

Ние сме все още 2 в 1, от 11:30 сме навън, разходки, разходки, разходки....сега чак се прибирам. Контракции имам, но безболезнени...така че си мисля, че няма и днес да е! Сега ще се чуя с док, за да решим дали утре или във вторник да влизам в болницата.

Синеочка, както казва моя док - секс му е майката...ходенето и стълбите помагат, но не като  luvbed Но не можа да убеди моя мъж.....то и аз не можах  Crazy

Аз си мисля, че тази тема вече е нашата с бебка..няма накъде да ходи  Hug

Поздрави, отивам да правя салатка, моя мъж е решил, че ще пие една ракия Wink

Ами, не действа при мен този метод... секса.

# 37
  • София
  • Мнения: 423
Синеочка, този е единия вид

Скрит текст:

и тези другия

Скрит текст:

Ще ги закача на и около скрина с повивалника.

Честит празник момичета bg

Ние сме все още 2 в 1, от 11:30 сме навън, разходки, разходки, разходки....сега чак се прибирам. Контракции имам, но безболезнени...така че си мисля, че няма и днес да е! Сега ще се чуя с док, за да решим дали утре или във вторник да влизам в болницата.

Синеочка, както казва моя док - секс му е майката...ходенето и стълбите помагат, но не като  luvbed Но не можа да убеди моя мъж.....то и аз не можах  Crazy

Аз си мисля, че тази тема вече е нашата с бебка..няма накъде да ходи  Hug

Поздрави, отивам да правя салатка, моя мъж е решил, че ще пие една ракия Wink

Ами, не действа при мен този метод... секса.

Повторение му е майката, докато подейства  Joy

# 38
  • Мнения: 24
Привет и от мен, момичета:) Честит празник! Много хубава дата, ама като гледам все още няма попълнения днес:)

# 39
  • Мнения: 367
Привет и от нас.Честит празник на всички ви.
Нека тази темичка бъде изпълнена с много нови бебчета Simple Smile
Mime-to   тук във Варна нищо няма или аз нищо не мога да намеря.Търся органайзер от сумати време няма. Сега прочетох назад,че са от Икеа,даже намерих в сайта,жалко че нямаме Икеа при нас SadSadSad

# 40
  • София
  • Мнения: 423
Ванче, от Икеа са, по около 10-15 -ина лв. Искам сама да си организирам.Ето тези не купих, а ми харесаха.

http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=29302
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=3574

Като ходя пак ще ти пиша, и ако не си намерила ще ти пратя по пощата. Hug

# 41
  • Мнения: 6
Хахахах...Stella Maria, завиждам ти, даже не знам дали е толкова благородно!!!
Нищо че не действа  Embarassed и както е казала Миме-то, повторение му е майката Joy

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
днес реших да погледна какво е това лохии Simple Smile и разбира се веднага го копнах на полвинката - той както винаги мълчи, но се оказва че някои неща добре ги помни когато му дойде момента да ги изкоментира Wink ще видим - то не остана  Crazy

# 43
# 44
  • Варна
  • Мнения: 912
ето ни и нас  - у дома  Hug
честит празник и честити бебчета, а на неродилите - кураж  Peace

Общи условия

Активация на акаунт