Посрещаме бебчета в захлас, че месец МАРТ изисква го от нас! Тема №14

  • 32 218
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 423
ROSAURA, а ние те заподозряхме за родила  Simple Smile
Нощна птица, евала за излизането  Hug Направо припадам като чуя по колко дълго държат здрави бебета в къщи  Cry Домашния въздух е ужасно мръсен, отделно и майката има нужда от слънчице и въздух, дори и зимно време. Да не говорим каква "зима" е сега. Разбира се, първите пъти докато завъртиш количката как върви и е дошло време за прибиране, но така се започва. А разходено бебе как спи Simple Smile
От утре ще пера и гладя дрешки най-накрая да ги подредя в скрина, и влизам в последната седмица 2 в 1. Взех от Икеа последни органайзери да видим как ще подредя бебешките аксесоари.

Честит 3-ти март  newsm51

Странно, но на няколко пъти ми попаднаха материали, вкл. и предаване на Божидар Димитров, че изобщо не била такава истината за Освобождението, или поне подбудите и намеренията на руската армия.  newsm78

Последна редакция: нд, 03 мар 2013, 18:14 от Mime-to

# 16
  • София
  • Мнения: 23 165
запис  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 867
Честит празник момичета!

Честито на родилите, да с здрави и те и бебчетата! Вече искам и ааааааз! Страх не страх, да се свършва вече!


Деситкад, знаеш ли че мен не си ме добавила на 1-ва страница...Ама то като гледам в следващата ще ме добавиш родила Joy Joy Joy

Миме-то, покажи да ги видм тия органайзери.

Я кажете знаете ли трикове за предизвикване на раждане..

# 18
  • Варна
  • Мнения: 107
Честито на новите мами! Да са живи и здрави и те и бебчетата им!
Деси, благодаря за темата!

# 19
  • Мнения: 1 144
Деси, благодаря за темата! Heart Eyes

Да честитя и тук на новите бебенца, мартенчета Simple Smile Нека им е така слънчев животът, както започна този хубав месец. На мамите - бързо възстановяване!

Миме, не се учудвам на различния прочит на историята. Дори преките участници в дадено историческо събитие не са съвсем наясно с цялостната картина, а какво остана за историците, чиято информация идва от описания на въпросните събития, направени от същите тези преки участници, всеки от които гледа и съди от своята камбанария.

За разходките - и аз съм твърдо ЗА! Дори най-малкият ми син, който беше декемврийско бебе, съм го изкарвала на седмица, е, в началото за десетина минутки, и не при темп под нула градуса, но все пак... Разходките и редовното проветряване са много важни за здравето на децата и мама.

И накрая, успех на нас, всички останали мамчета, които си броят дните и се молят всичко да е наред! Дано всичко мине леко и бързо и да си гушнем малките бебчета най-после!

# 20
  • Мнения: 62
Хайде и аз да се запиша, току виж изкарам и до края на темата  Grinning Честит празник!  bg  Времето е чудесно, но аз малко по-късничко ще изляза на разходка с една приятелка нищо, че може и да позахладнее. И днес си ми е криво, хванали са ме луди здраво, не знам защо така.  Така ми се искаше днес да си родя, а като гледам няма да стане. Утре свекър ми има рожден ден и не ми се иска бебчо да е на неговата дата. Незнам доколко са ми основателни мотивите, но си мисля, че един ден като почине човека на мъжа ми ще му е криво на тоя ден. Изобщо с някакви такива глупости ми се пълни главата и ми става още по-тягостно. Вместо да се радвам на последните дни и близката среща с бебчо  Heart Eyes аз само мрънкам. Хайде стига с моите глупости. Хубав ден!

# 21
  • Мнения: 0
Честит празник момичета!

Честито на родилите, да с здрави и те и бебчетата! Вече искам и ааааааз! Страх не страх, да се свършва вече!


Деситкад, знаеш ли че мен не си ме добавила на 1-ва страница...Ама то като гледам в следващата ще ме добавиш родила Joy Joy Joy

Миме-то, покажи да ги видм тия органайзери.

Я кажете знаете ли трикове за предизвикване на раждане..

Аз знам разходки ама по два 4аса поне,изка4ване на стълби,май беше да се яде люто и  luvbed   Simple Smile
Другите мимичета да допълват Simple Smile

# 22
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Здравейте Маминки!
Честито на родилите и късмет за предстоящото събитие на на тумбаците  Hug

Сетих се за вас поради две причини:

1. вчера отпазнувахме 1 годинка на мойте мушмороци. беше голяма весеба - имахме гости на тяхната възраст Joy
 и
2. да прегърна Бамба, браво момиче - стискам палци. В новата болница ли ще раждаш?

УСПЕХ на всички ви !!!

# 23
  • София
  • Мнения: 114
Честит празник момичета!

Честито на родилите, да с здрави и те и бебчетата! Вече искам и ааааааз! Страх не страх, да се свършва вече!


Деситкад, знаеш ли че мен не си ме добавила на 1-ва страница...Ама то като гледам в следващата ще ме добавиш родила Joy Joy Joy

Миме-то, покажи да ги видм тия органайзери.

Я кажете знаете ли трикове за предизвикване на раждане..

Аз знам разходки ама по два 4аса поне,изка4ване на стълби,май беше да се яде люто и  luvbed   Simple Smile
Другите мимичета да допълват Simple Smile

Да се простира , да се пере общо взето колкото повече движение ,толкова по добре макар,че на мен нещо не ми действа... А за  luvbed ме е малко страх  Confused

# 24
  • Мнения: 242
Здравейте момичета!
Ама такъв хубав ден е навън! Деси, отново страхотна темичка  Hug
Ние с мъжа хубаво се разходихме, то едно слънчице, страхотно. И ми е едно еуфорично, защото най-добрата ми приятелка снощи е родила момиченце и двечките са супер. Толкова съм щастлива за нея и вече нямам търпение. Още малко антибиотик и да излиза бебка.
Хубав ден на всички и да напълним темата с прекрасни бебоци!

# 25
  • Мнения: 26
запис и от мен

 Честит празник!   

# 26
  • Мнения: 62
Да се запиша и аз в новата темичка.Честит празник момичета bg Честито на новите мами и хайде чакаме днес още бебоци.Днес си направих толково дълга разходка, че накрая едвам се клатех,вече много ми тежат тези +18кг  Embarassed

# 27
  • Мнения: 2 843
Привет  Hug
Божествено време е навън, направих добра разходка, събрах много вит Д   Mr. Green
Синеочка, аз вече няколко пъти пропускам да те питам за списъка. Ако искаш кажи термин, град и пол на бебчо и те добавям. Ако ли не направо в родени  Laughing  Hug

# 28
  • Мнения: 262
Записвам се да не ви изтърва  Laughing

Тази темичка май и тя ще замине бързо бързо като предната.

При мен утре започва голямото пране  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 43
Честит празник!

Честито на новите майчета и бебоци!

Още нямаме националнопразниково бебе?

Общи условия

Активация на акаунт