Новите ни козметични похождения 40

  • 49 719
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 35 961
от размяна - още една здрачовска пудра и вампирския руж - вече го пробвах, с един мац на четката ставам  Crazy Joy

# 721
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Ех, Ноеми - най-после синьо до синьо и пак синьо  Hug Да ти е честита и с много радост да си я ползваш!
Синьо и синьо и синьо и синьо и синьо. Познай още колко имам вкъщи  Laughing Мерси!  Hug

Последна редакция: ср, 20 мар 2013, 11:17 от Ноеми

# 722
  • Мнения: 18

tdaneva, какви са ви впечатленията за BB крема на Ла рош?!   Simple Smile

Последна редакция: ср, 20 мар 2013, 16:59 от bubanka

# 723
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Хайде и аз с едно Mocha Muse

# 724
  • Мнения: 24
от вчера - много приятно седи и става за френски маникюр - цветът е Sara - отдавна си търся нещо нежно и ненатрапчиво  Peace

# 725
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Не е по темата моля модераторите да ме извинят, но искам да попитам момичетата които ползват палитрите Naked дали и на вас ви получава сенките да се натрошават на едни ситни прашинки след като сте прокарали с четката отгоре.
Аз не взимам по много цвят и съвсем леко загребвам, но винаги ми излизат тези прашинки които после издухвам, защо така? Thinking

# 726
  • Мнения: 35 961
не ги издухвай, а леко се стреми да загребваш с четката от прашинките, просто нежно прокарвай четката и на практика се гримирай с точно тези прашинки /нямам опит с нейкид, но с други такива сенки и ружове - да/

# 727
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Мерси Бубанка  bouquet

# 728
  • София
  • Мнения: 9 475
Ако загребваш с четката, която е притурка на палитрата и е супер дърво-нищо чудно. ooooh!
Смени четката....и ела...в Гримовата тема! Hug

# 729

Общи условия

Активация на акаунт