Лакове за нокти- 75

  • 45 233
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Толкова непробвани имам, че не се съобразявам с настроения за цвят и сезон.
Сложих Zoya- Skylar, ще показвам по-късно.  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 1 626
Носят ми се коралови цветове, иииииии още събирам кураж за Джапанката! Повече от месец я имам и още я гледам със страхопочитание в шишето.

Денси   bouquet

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Денси   bouquet
Носят ми се всякакви цветове, освен тъмни, на които май се понаситих тази зима. Но от червените не се отказвам, де Wink Влюбения шпионин бих го носила целогодишно. А тъмните винаги могат да се освежат с някой скейл, примерно. Определено ми се носят холограми - люляковият сън на Stop! Look at me right now* би бил прекрасна реалност, ако се сбъдне  Simple Smile
Най-напред обаче ми се иска отново да имам хубави нокти, че моите пак се разслоиха и се цепят  Sad Мрън!

Люляков цвят (пастел) и отгоре Depend 2031.

Напр.
Скрит текст:

Каримка, може да пробваш и с КА 676. Не знам как ще се получи, но нищо не губиш.
Другия вариант е в тъмнолилав холограм (673) да сложиш 676. Можеш да пробваш на картонче първо, за да не хабиш лаковете. Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 3 328
Сложих Zoya- Skylar, ще показвам по-късно.  Peace
Погледнах суочовете й, ще ми се да видя и твоите снимки - така ми хареса  Heart Eyes А сините не са сред моите лакови нюанси.
A propo, между него и OPI I Have A Herring Problem има прилика, нали?
Ивче, добър съвет, благодаря  Hug Люляков пастел имам, само Депенд липсва, но мисля с друг холограм да пробвам, пласт върху пласт.

# 49
# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 57
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=588464191182965&set=a … ype=1&theater    
                      
                
    това е за днес  Crazy
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=588463164516401&set=a … =1&permPage=1

# 51
  • Мнения: 1 131
Благодаря за новата тема  Hug

Ето и така желаните от мен лакчета.Днес си купих и 115,но още няма снимки Simple Smile

# 52
  • Berlin
  • Мнения: 11 300
На мен ми се носи коралово, ама трябва да си купя. Grinning
М/у другото исках да питам - Sтаy the Night само аз ли не го виждам черен? newsm78

# 53
  • Мнения: 27
Тцтцтц, една скъсана джапанка не сте ми оставили в Мориа...
Но пък си взех черния марайски пясък (да, съвсем не е черен, но условно казано) и Seche Vite Crazy

# 54
  • Мнения: 20 202
На кой лак казвате джапанката? Simple Smile

А, намерих го.

Последна редакция: вт, 05 мар 2013, 10:35 от Lemy

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
От днес и вчера:

http://img194.imageshack.us/img194/309/0503201323417.jpg (в шишенцата от Габрини и Перфект са скейлове на Нфу-ох 51 и 51 номер Crazy)

Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 33
Иве, честити и чакаме повече снимки.
Относно темата цветовете са корал, тюркоаз и лилаво.

# 57
  • Мнения: 27
iv4enceto_91, колко излизат тези p2 + разходите за пратката от Германия? Чe се чудя дали да не помоля и аз да ми ги купят Crazy

# 58
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Ивче, третата Зоя - Али ли е?

# 59
  • Мнения: 338
Не съм Ивчето, но Зоята е Layla  Heart Eyes. Приличат си много с Али, но Layla е една идея по-розова /Ali има лека коралова нишка/.

Общи условия

Активация на акаунт