Лакове за нокти- 75

  • 45 262
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Благодаря.  bouquet
Понеже Али я обмислям от известно време, ще хвърля едно око и на тази.

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
iv4enceto_91, колко излизат тези p2 + разходите за пратката от Германия? Чe се чудя дали да не помоля и аз да ми ги купят Crazy

2 евро са лаковете, доставката зависи от грамажа. В сайта на немски пощи можеш да провериш.  Peace

За мен Зоите са почти едни и същи от шишето, но на нокти може и да имат малка разлика. За жалост Али си я занесох у дома лятото и в края на месеца ще мога да сравня. Лейла ми изглежда сякаш по-покривна, но в момента само гадая.  Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 1 510
E, страхотни придобивки, честито!

# 63
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Аз днес сложих това бижу  Heart Eyes Crazy Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 556
Кати, много ти е хубаво бижуто! Heart Eyes

Ивче, честити красотички! Hug

Аз днес минах през Лили и забърсах няколко от новите лакчета на Катрис, като техен върл фен Mr. Green


А също и този от новите Перфект- и

# 65
  • Мнения: 54
Radi, може ли имената/номерата на последните два Катрис-а и Перфект-а?   bouquet И кога да очакваме суочове?  Embarassed

# 66
  • Мнения: 27
Аз днес сложих това бижу  Heart Eyes Crazy Heart Eyes


Вчера мернах едно Orly, което е подобно на този - някой сеща ли се за име?

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 57
Ради и аз днес гледах тези на Перфект и аз отнесох един с големите квадратни холо частици  ако си го видяла мисля че са нови  Crazy   Кати тази Зоя ако знаеш вече я сънувам и много силно я желая  Wink

# 68
  • Мнения: 556
Radi, може ли имената/номерата на последните два Катрис-а и Перфект-а?   bouquet И кога да очакваме суочове?  Embarassed
Лилавия е 14 Purple Reign, а последния е от лимитираната колекция Siberian Call, а номера е C03- Sky and snow. Perfect- a е номер S41. Peace
За суочове не знам, не мога да обещая. Ще се постарая да е по- скоро. Peace Ето тук по- близки снимки на шишенцата и мацнти на дисплей- http://radi-d.blogspot.com/2013/03/new-polishes-from-catrice.html

Ани, гледах ги всички от новите, но този, който си взела ти не го взех, защото имам нещо подобно на Есенс- Диско, диско. Peace

Jadefox, за това ли става въпрос? -Orly- Miss Conduct Peace

Последна редакция: вт, 05 мар 2013, 16:22 от Radi D.

# 69
  • София
  • Мнения: 23 080


От суочовете в блога много харесах тъмно лилавия лак , последния в ляво. Кой номер е? Предполагам, че също е на Катрис.

Последна редакция: вт, 05 мар 2013, 16:53 от nikolinanik

# 70
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ето го Skylar, нямах много слънце тези дни и е на полусянка.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 002
Тцтцтц, една скъсана джапанка не сте ми оставили в Мориа...
Но пък си взех черния марайски пясък (да, съвсем не е черен, но условно казано) и Seche Vite Crazy


Джапанки продават в магазинчето на Мориа на Раковски. Този следобед видях.  Peace

# 72
  • Мнения: 27
Тцтцтц, една скъсана джапанка не сте ми оставили в Мориа...
Но пък си взех черния марайски пясък (да, съвсем не е черен, но условно казано) и Seche Vite Crazy


Джапанки продават в магазинчето на Мориа на Раковски. Този следобед видях.  Peace
Aууу, мерси много! Party

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
p2 040 illegal  Heart Eyes



http://media.snimka.bg/s1/1799/029842715-big.jpg

Лака е само на един слой и на слънце е много красив, но блести доста и не можах да го хвана на снимка.
Имах по-малко от 5 минути за маникюр, защото бързах да излизам, но явно съхне бързо - нямам поражения до сега. Party

# 74
  • Мнения: 556
Ауууу Ивче, страхотен пясък! Crazy Ето това вече ме впечатлява, тъй като Опи- тата не успяха. И на Кико има страхотни цветове пясъчни- особено едно коралово  Crazy

Ел, и твоята Зоя е много хубава! Hug

Общи условия

Активация на акаунт