Мързеливи красавици - 20 - ЮБИЛЕЙ!!!

  • 38 971
  • 758
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 756
Еее........Соня стрaхотни искaм и aз:-)кой квaртaл?
Добре,че си удaрихa глaвите тa ревнaхa сегa ще зaспят:-)

# 706
  • Мнения: 4
Айде, и аз почнах с двата прозореца. Пия кафе вече втори час и мисля да ви попиша малко, след това да спретна гримчето за гримьорското предизвикателство  Mr. Green
Ъмейзинг, много ти благодаря  Hug Тя Карита е уникална мешавица, но и аз много си я обичам  Heart Eyes
Весе, гледам, че не са ти отговорили в гримьорската тема за пудрата. Ама аз така да не разбирам от тез пудри... Но Аленка преди време беше споменала за мозаечна пудра-хайлайт на Герлен, ама тя представлява пресовани метеорити. Та не знам колко ще ти е от полза и колко пари излиза  newsm78 Но пък защо не пробваш нещо на ГР или на Дебора. Аз имам една бронзираща пудра на Дебора и съм много доволна. Трябва да й метна едно ревю в блога скоро  Flutter
Соничка, ботушките са умопомрачително РАЗКОШНИ.  Heart Eyes Както се казва: I'm in love! Да му мисли милият  hahaha
Мими, снощи пита ко съм готвила   chef Сделах най-мързеливата супа на света - от грах, моркови и картофи. Рецептата ще видите в обновения рецептурник в новата тема. Страшно вкусна стана, ама половинът намери кусур - нямало месо  ooooh!  Joy
Димани, и аз като Тайричка, препоръчвам олиото на Лореал. Идеален заместител на кристалите. Страхотен  Heart Eyes
Велвет, честит рибок  Flutter Чета, че дори корейското ББ ти изсушава кожата. Аз имам същият проблем с проклетото ББ на Гарниер за мазна кожа.. Леле, направо не се търпи. Мисля да го мятам в коша. Довечера ще ходим с любимия до ДМ и мисля да потърся Лореалското, че само прекрасни неща чета за него.  Crazy

Ох, последно да ви се похваля, ще ходим на мини-екскурзия до Ница и Монако  Heart Eyes На 25ти тръгваме и нямам търпение  Flutter Той любимият някакви прегледи ще си прави там (живял е в Ница 7 години) ииии ще ни води с Карита натам  Mr. Green
Оставям ви и отивам да творя грим ала Джесика Алба, и да се лакирам също така, че ноктета си стоят голички вече... две седмици. Познайте защо! От мързееееел  Mr. Green

# 707
  • в Кошера
  • Мнения: 2 230
Бери, за завиждане си.  Mr. Green Моят мъж твърди, че по-красиви места от Монако и Южна Франция няма. А той е обиколил света.  Crossing Arms И сега за едни Рилски езера ми се опъва от половин година.  #Cussing out Щото и там е бил, не за друго.  Laughing

Да покажеш после грима и тук, Алба ми е любимка.  Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 20
бери, мерси, знам си аз, че няма да ми отговорят, ама не искам само да ви тормозя с мойте въпроси. За бронзираща пудра не смея, да не ми стане тъмно много лицето  Embarassed Нищо не разбирам, ама искамм да съм сияйна  Mr. Green

Аз се лакирах сега чакам да  изсъхне. Оф, купих и извадих пролетните дрешки, а това време направо ми скапва настроението. Ех, тази баба Марта. Crossing Arms

# 709
  • Мнения: 373
Момичета, имам кратък въпрос. Не ми се занимава с другите теми, за да не получа и аз любезен отговоор като Бери  ooooh!
Трябва ми английски, по-специализиран. Шефа ми предлага Бритиш кансъл, там трябва да се ява на тест и да разговарям с преподавател. Въпроса ми е ако някой е учил там, може ли да препоръча нещо, или да даде насоки как да се подготвя? За протокола учила съм го усилено, но преди много време. Никога не ми се е налагало да го ползвам в работата си, сега обаче ми трябва, но не като основен език. По цял ден с немски се занимавам... Предварително благодаря!
За да не е съвсем спам, днес се отчитам с маникюр и къдрава косица (не ми се изправяше сутринта)  Flutter

# 710
  • София
  • Мнения: 5 756
Бери,ще си го поръчaм товa олио но ще видя и тук в един мaгaзин може дa го имa:-)
ех..... сaмо зaвиждaм aз,сегa пък нa теб зa ескурзиятa:-)
Или,зa Керaстaз еднa познaтa в същия мaгaзин където ще проверя зa Лореaлa  ще я питaм и видя кaкво имa остaнaло и когa ще имa и др нещa.Нещо специaлно ли търсиш?

# 711
  • Мнения: 337
Minana,  аз за Британика за Бизнес Английски съм чувала положителни отзиви  Peace
Бери, и а зсе опитвам да измисля начин да отида до Монте Карло и Френската Ривиера през Май  Heart Eyes  Whistling Ама за момента нещо нямам голям успех, искам поне за 6-7-8 дни, а нямам толкова свободни за момента през месеца  ooooh!

# 712
  • Мнения: 83
Здравейте!

Уинди, здраве и много щастие ти желая!  newsm59

Vesseto, какво по-точно си търсиш, дай някаква снимка за насака?
Ейвън имаха едни чисто бели, озаряващи перли, а сега и Орифлейм пуснаха някакви подобни на герленските.

Мери, направо ти завиждам за екскурзията, последно ходих до Пловдив .... миналата година!

Сонче, много са хубави богушките!

Lady Brinne, как е детенцето, водихте ли го на лекар?

lorenka, успех на изпита!Ще го вземеш и то с хубава оценка!

So^Amazing, вчера беше пуснала снимка на новия си лак, много ми хареса, кой е?


Исках за всички да напиша по нещичко, но с ограничето време, толкова!
За всички   bouquet

Аз днес сложих един любим тъмно червен лак и това е.В къщи цял ден няма вода, много неприятно.

Приятен следобяд милички!







# 713
  • варна
  • Мнения: 1 830
Уинди,  bouquet честит рожден ден - много здраве, щастие, късмет и много много много любов Hug Весел празник Heart Eyes
Бери, познай дали ти завидях за екскурзията Heart Eyes Crazy(
Маската на Биофреш Йогурт има ли в някой бг сайт, искам да я поръчам, а ми мързи да ходя да я купувам Blush
Днес доволна - терапия на косата с кератин , маска на лицето с киви и епилиране на зялото тяло Simple Smile, сега се отдавам на заслужена почивка Hug

# 714
  • Мнения: 66
Le Soleil*, лакът е на Голден Роуз - Рич Калър , номер 06. Много е хубав  Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 83
Le Soleil*, лакът е на Голден Роуз - Рич Калър , номер 06. Много е хубав  Heart Eyes
Мерси  bouquet радвам се, че е и лесно откриваем!

mimi_82, тази ли беше маската?
http://beautycosmetic.biz/bio-fresh-yoghurt-bulgaria-ultra-pochi … -lice-p-5421.html

# 716
  • Мнения: 436
Това магазинче е в дълбоката провинция, на 300 км от София. Wink Но тези, които ви показах на картинката, са от тук http://obufki.com/Letni-boti-taupe-1301
Благодаря ви за комплиментите Hug

# 717
  • Мнения: 0
О, сладурки, здравейте,

Честит Рожден Ден, Windy! Много, много щастие, красота и сбъднати мечти!
И аз като mimi _82, днес хич не съм мързелива - чистене, упражнения, миене на коса - маски и др, епилиране, пералня, и остана само маникюр и педикюр.
Купих си на Лореал Potionizer спрей за фина коса, добре хидратира, сложих си и преди това ампула powercell repair, доволничка съм много от комбинацията и като си посрещнах детенцето от училище, ме нагушка мноого, защото съм миришела страхотно.
Ехех  Red Sonja вкара ми мухата сега и на мен за такива ботушкии.
Хубав следобед!

# 718
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Le Soleil*, мерси, че попита  Hug Слава Богу, няма усложнения - правихме днес ПКК и показателите са в норма - явно трябва повече време, за да се излекува напълно.

# 719
  • Мнения: 539
Момичета,

Имам въпрос - Как се епилирате? В смисъл на мен винаги ми излизат едни пъпчици и враснали косъмчета и не ми е както трябва. Четох за ексфолиране преди епилация, но и това не ми помага. Какво ли не пробвах, няма оправия.

Lady Brinne  - стискам палци Hug

Общи условия

Активация на акаунт