Мързеливи красавици - 20 - ЮБИЛЕЙ!!!

  • 38 957
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 5 738
Ади,не гледам в чуждата паница та не знам кой как е ... ама май повечето са тея дето не им е лесно за съжаление!  Rolling Eyes

Нова темичка ще пусне ли някой?  Crazy
Пишете много аз не могА ви смогна ейй  Crazy Mr. Green Laughing

В Фейса натиснах Сприятеляване   и станахме приятели  hahaha

Аз изкъпах бандата и вече съм поседнала на твърдо гориво.... нека ми е зле  Crazy
Днес за мен си нищо не свърших Whistling утре ще мъдрувам какво да си измисля за разкрасяване Blush една маска на косичката,бръснача и скубане на вежди  Mr. Green

# 751
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 203
♥ Димяни ♥, Наздраве - аз съм на светло гориво  Mr. Green
Обмислям с кой лак да се лакирам, да слагам ли основа или да се отдам на мързела....

# 752
  • Мнения: 4
Тайричка ще метне новата тема, като се появи.
Наздраве на вас. Аз още си пия сутрешното кафе  Mr. Green Напоследък го пия от сутрин до вечер, иначе ги пиех по 5-6.
Аз пак не се лакирах  hahaha Все си обещавам и накрая - нищо Grinning
Ъмейзинг, наспамих те малко в Лицевата книга, ама наистина си много красива и снимките ти са страхотни. Ще се върна в Ню Йорк и Маями след малко  Party

# 753
  • Мнения: 361
Момичета,не ви ли пожълтяват ноктите от лаковете newsm78Всеки път след лак ми стават жълти,отказах се вече Crossing Arms

# 754
  • Мнения: 4
Aди, слагаш ли основа?
Въпреки, че аз от последната основа дето ползвах уж бях доволна, ама накрая ноктите ми станаха на нищо  ooooh! Но да кажем, че беше на евтина фирма и затова  Joy

# 755
  • варна
  • Мнения: 1 830
Как сте момичета Hug
Мислех, че вече има нова тема Laughing Аз до сега спах и какво ще правя таи вечер идея си нямам Whistling
Гладна съм, ама много ме мързи да си направя нещо- сама съм и най мразя да правя нещо само за себе си Crossing Arms

# 756
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Лакирам се нон-стоп от години и никога не са ми били жълти ноктите. Били са ми, ама от цигари едно време  Twisted Evil

Весето, това е една стара и не много актуална страница на красавиците. В момента има група, тя е затворена.

# 757
  • Мнения: 361
Бери,нищо не слагам,ама аз и не съм много редовна в лакирането де,само по повод.Обаче съм забелязала,че ми пожълтяват и като чета тук как всички се лакирате и си помислих,че аз съм дефектна,а то си имало чалъм Joy

# 758
  • в Кошера
  • Мнения: 2 220
Айде, специално за юркащите и ръчкащите ме тази вечер - НОВА ТЕМАMr. Green

Ади, слагай база.  Peace Аз си купих избелващ лак на Римел, като го тествам ще споделя.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт