Мързеливи красавици - 20 - ЮБИЛЕЙ!!!

  • 38 963
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4
Поли, пиши на Бъбъл. Тя включва и изключва  Crazy
Ако искаш и в скайп групата, пиши на Клои  Hug
Боби, благодаря ти, мила  Hug Ти днес си надминала всички ни. Хич не си мързелива. Аз само се гримирах за предизвикателството и сега си стоя с грима, че ме.... мързи да се трия  Mr. Green
Ама ще трябва след малко, че хазяйката ще идва да провери нещо тука и ще се изплаши ако ме види
Тайричка, ще метна гримчето в събота, че дотогава не можем да се показваме. Като ги качат снимките в гримьорната, ще метна линкче да видите  Party Аз също много харесвам Джесика Алба и очите ни много си приличат като цвят и форма и затова избрах да правя нея  Blush
Мон, в първия пост е Кулинарната ни книга, ние си я пълним. Ако имаш рецепта, мятай към мен, да я включвам в новата книга, която Тайричка ще бодне в новата тема  Peace Мон, и ти пиши на Бъбъл Simple Smile Дано не ме набие, че все към нея ви прехвърлям, ама тя ни е администратор  Flutter

# 736
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Честит празник на Уинди! Здраве и любов   bouquet

Чувствам се като плондир, и съм гладна като вълк  Whistling

# 737
  • Мнения: 2 296
Момичета, приемате ли нови членове?

Искам и аз такъв завършек като в снимката на Vesseto... Simple Smile

# 738
  • Мнения: 519

Аз за пореден път искам да помоля някой да ме включи в групичката във ФБ.
Не знаех, че има група на темата във фейсбук - искам и аз  Mr. Green Heart Eyes
малко банално и нахално,ама и аз искам Blush

Windy Честит рожден ден! Здраве и много успехи.
Цял ден мисля какво да направя за вечеря и накрая нищо, спретнах набързо една бисквитена торта. Успях да взема дълъг душ,докато малкия спи. Омазах се с мляко за тяло Laughing

Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 19:06 от pufpaf

# 739
  • София
  • Мнения: 1 038
Честит празник на Уинди! Много здраве, щастие и всичко най-най-хубаво!   bouquet

Аз няма с какво разкрасително да се похваля. Освен с учудващо чистата си микробиология, резултатите на която излязоха днес.

Утре сутринта рано съм на очен лекар, че не се трае положението  Tired

Преди малко така ужасно ми причерня, че ако столът не беше до мен щях да тупна на земята. Отдавна не се беше случвало...  Tired

Боби, четох, че ще слагате шини на малката. От тези подвижните ли? Защото аз от 3 до 7 клас носих такива и ефект нямаше. Само нашите си хвърлиха парите на вятъра. Брекетите според мен са по-добрият вариант, защото и сестра ми носеше шини (без ефект) и после сложи брекети и зъбите+захапка се оправихане моментално. Е, не моментално, ама се оправиха  Laughing А аз пък си ходя с леко кривите зъбчета, които с възрастта се научих да възприемам като мой особен чар  Mr. Green

Всички болни мързеливки и дечица да се оправят по-бързо  Hug  И добре дошли на новите   bouquet

Още исках да пиша, ама ме домързя  Blush До после, красавици   bouquet

# 740
  • Мнения: 598
Боби, прекрасна си с тази премяна  Heart Eyes

Поли, Мон, пишете на ЛС, аз ще ви предложа на Диди(Бъбъл) после  Peace

Нямам настроение, напрегнато ми е и не ми се пише и чете повече за сега. Чакам добри новини  Hug

# 741
  • Мнения: 20
Берито, мерси, ей сега излизам и ще го видя ружчето Simple Smile   bouquet  bouquet

Мон ще свирна Simple Smile

А за групичката във фейса
https://www.facebook.com/pages/%D0%9C%D1%8A%D1%80%D0%B7%D0%B5%D0 … 8/314241331950848

Прибавям всички, които проявят желание, трябва само да го поискате.

Айде бегам до скоро   Hug

# 742
  • Мнения: 539
Искам и аз във фейса

# 743
  • Мнения: 2 805
Чувствам се като плондир, и съм гладна като вълк  Whistling

Хахаха и аз hahaha

Разкрасително събираме покъщнина, няма нито лак, нито грим, нито маска.

# 744
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Феичка, браво за добрите резултати!
На Марти ще и слагат скоби да разширяват костта - няма място за постоянните зъби.... има половин място, а там трябва да израснат 3 постоянни.
След 2 месеца ако няма промяна - начало на промяна - брекети..... това е за да израснат постоянните.... закъсняват от липса на място.
Lorilicious, всичките ми премени са от темата....
Разглеждането на красотата, която творите ми помага в трудните ми и сиви ежедневия.  Hug
Бери, веждите и маникюра са все още само проект.... Вечерята - приготвена от свекървата...
Имам епилатор - Браун, от 3 години не съм го използвала....
Може пак да опитам.... Минах на бръснач.... мързел

# 745
  • Мнения: 361
Завърнах се Simple Smile
Добре си поплувах,днес съм доволна.

Димяни ,вЕрвай ми твоето свободно време е доста повече от моето,хахах.Стажувам в ДГ всеки ден от 8ч до към 14 ч,прибирам се,готвя и отивам да си събирам ремаркетата.Вечер се занимавам с тях до към 21:30 ч.Друго си е да имаш цял ден за тези неща....
А освен това имам и купища неща за четене,до които не знам кога ще стигна. newsm78
И тъй,ако искаш ми завиждай де,нямам против Laughing

Аз от епилатор и кола маска се изривам.Само с бръснача ми е добре Confused

Отивам да си пийна един чай с мед,докато с малчо строим кула Heart Eyes

# 746
  • София
  • Мнения: 5 743
Опа Simple Smile
Успяхме да си направим чудни две разходки днес  Crazy
После взех сина ми от градина и напазарувахме  Grinning

Аз се бръсна вече 3 година хич не ми е приятно но много ми се обръщат космите/не,че съм много космата/ и избягвам защото преди време страшна беля си направих от кола маска на триъгълника и такова чудо стана от косъм обърнат,че чак ме резаха  Sad

Феичка,супер новинки  Party

Аз също се присъединих в фейса  Heart Eyes

Ади,полпува ли и за мен? Аз не съм плувала от лятото последно на моренцето,а така ми се ходи...... а за времето няма да спорим едва ли моето е повече от твоето  Sunglasses явно така изглежда но тц Naughty  няма да ти завиждам щом казваш,че не си за завиждане  Mr. Green Laughing

Момичета ставам да направя зелена салатка с риба тон и да си пийна една,две ракии,че скоро няма да имам такава възможност!  ooooh!

# 747
  • Варна
  • Мнения: 1 037
За фейса мисля че някои трябва да ви добави понеже групата е затворена  Peace

# 748
  • Мнения: 361
Май е време и за нова тема newsm78

Димяни,няма лесно на никой Peace

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Здравейте!
Честит рожден ден на Уинди! Здрава, щастлива и безкрайно обичана жена и майка   bouquet
Добре дошли на новите момичета! Всички болни-бързо да оздравяват!
Аз няма с какво да се похваля затова спирам до тук.
Хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт