Мързеливи красавици - 20 - ЮБИЛЕЙ!!!

  • 38 966
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 20
Скрит текст:

Нещо такова Simple Smile Много ми е трудно да обясня Simple Smile Обикновенно използвам бб крем, но става едноцветно лицето. Руж не мога да слагам и ми се искаше, ако има таквоз чудо. Отгоре върху ББ-то да минавам с четка от перли или пудра мозайка и да става сияйно.  Joy  

Оставете не е лесна мойта  Mr. Green

# 721
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 226
Привет, красавици!
Започвам да пиша със следобедното кафе.....
Първо
Windy, честит рожден ден!
Пожелавам ти да получаваш ежедневни порции радост от хората, които обичаш,
интересни срещи и вълнуващи преживявания,
нека животът ти прелива от вълнуващи и зареждащи емоции!!!
Късмет и успех да имаш във всичко!
Не спирай да желаеш и да мечтаеш!


Lady Brinne, бързо оздравяване на детенце!
Мариана, на мен кремът ми се отрази добре, не лъсвах, нямаше кир ефект, няма 5 лв, може да пробваш.
При нас вятърът е ужасен!!!!
Едвам се добрах до работа..... 3 км в ураганен вятър, който при по-силни пориви и мен носеше, а съм тежичка  Mr. Green Като пристигнах усещах лицето си полепнало с пясък.... май да го изчистя сега и вечерта някоя почистваща маска...
Днес се храня хаотично..... дори си купих шоколад....

Tyra, аз много харесвам измиващия гел за лице, трета опаковка ползвам.
Хубав ден.
Ще дочитам и дописвам!

Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 16:45 от * Боби *

# 722
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
kaly,пробвай с крема на Авен Акерат-той има кераторедуциращо действие Peace

# 723
  • Мнения: 539
Сиска, мерси ще пробвам. За сега ходя на козметик, ама нали имам епилатор поне да го ползвам.

# 724
  • Мнения: 0
kaly*, аз от години наред - може би 10, вече съм с епилатори на Филипс, вече 3 брой поред, и всичко махам, навсякъде, един косъм не оставям, а не е като да нямам и много рядко имам врастнали косми, въпреки, че постоянно съм с дънки, и нали казват, че една от причините за врастване била като има постоянно търкане, даже и рядко правя пилинг, къпя се с тези нормалните гъби-панделки. Може би от епилатора да е.
Да и Акератчето е точно за това.
Скрит текст:
абе хора, аз ли съм ненормална незнам, обаче напоследък като си пиша с "уж" моите приятелки по скайп, тва имам чувството, че съм станала като кошче за емоционални отпадъци, само си пеят и пеят и оплакват, и дори не се сещат едно как си да попитат. Така да ми е добре сред вас, да знаете.

# 725
  • Мнения: 540
Уинди, честит Рожден ден!! Бъди много здрава, усмихната и обичана  Hug  bouquet

Момичета, не знам какво всички са полудели по тези "пясъчни" ОПИ-та. В момента кутрето ми е намазано с едно такова. Ами нищо пък толкова изключително не виждам в него. Циганийка ми е даже, успешно се замества с всеки перфект или голдън роуз.  Crossing Arms

# 726
  • Мнения: 539
Беки - ами, уж е хубав епилатор, на Браун, но и аз съм с много чувст. кожа.
За приятелките - и аз  бях забелязала същото, мислех си, че само при мен е така, ама явно не е. Пресях много хора и сега ми е по-добре. Общувам само( доколкото мога)с приятни хора.

Мравчето  - аз съм консерва (илли френски или червен, най много някоя декорация на 2 пръста)

# 727
  • Мнения: 373
secrеt, и аз за него си мислех, чудя се само как да се подготвя за теста. Малко ми е объркано, а и нямам много време, но ще видим, благодаря ти  Hug

# 728
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
Уинди,честит рожден ден!Много здраве,щастие,късмет и сбъднати мечти!

Мравче,а аз съм още по -голяма консерва-по ноктите червено и само червено,задължително без блясъци и декорации Blush

За приятелите броят ми се на пръстите на едната ръка и май ми остават свободни пръсти за съжаление Confused

Бисквитка,в Сф ще ходя към 25.03 казваш какво искаш и го купувам Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 4
Сикрет, аз знам, че е доста сложно в Бритиш консил. Учи се по учебници от Кеймбридж, ако не се лъжа. Моя приятелка преди много време учеше там английски... Мога да поразпитам за повече инфо  Flutter
Весе, пробвай с хайлайт за сияйна кожа. Аз преди време си купих на ГР един теракотен руж, който страшно много ми допадна за употреба като ... хайлайт  Crazy И точно такъв ефект придобива. Не е нито толкова блестящ, нито толкова невидим Simple Smile  Mожеш да го видиш в блога ми, писала съм за него (ЦЪК)и мисля, че като за 5 лева можеш да пробваш. Мисля, че ще си доволна Simple Smile
Беки, не си ти кривата! Но ние сме тук винаги, за да се оплачеш на нас, ако има за какво и да се опитаме да помогнем, дори и от разстояние  Hug
Кали, аз всичко само с кола маска махам. Нямам никакви проблеми след това. С епилатор минавам само долната част на краката и вечно ми се обръщат косъмчетата. Затова след горещ душ ги отстранявам с леко изстискване, след като кожата се е отпуснала и порите са се разширили. Иначе някой препоръча бъркоч от Бочко или крем Здраве с още нещо в предната тема, ама забравих какво... май беше олио за тяло. Щях да го пробвам, ама още нямам космИ за махане  Mr. Green )
 

# 730
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 226
Бери, незабравими преживявания и само приятни емоции на екскурцията.
Лоренка, стискаме палци за изпита.
Почистих лицето с продукт 3 в 1, после минах с мицеларна вода - на Кауфланд, освежих  с розова вода....
Надминах себе си...
Трябва да оправям вежди и маникюр

# 731
  • Мнения: 989
Здравейте  Grinning

Аз следобяд разкрасително поспах два часа. Много добре ми дойде. Така, както съм си четяла книжката и съм заспала... Ама то пък толкова хубаво се спи на мрачно време.

Другото разкрасително, с което мога да се отчета е смяна на лака и тренировка.

Днес се бях засилила да си купувам така прехвалената маска на Хималая с нийм, но в аптеката точно тя им беше свършила. Казано иначе, разминах се с покупката.

Боби, много ми хареса това, че всички сме на 18 и само опитът ни е различен  Hug

Лейди Брин, водихте ли го на лекар? Дано се оправи бързо.

Kaly, аз нямам проблем с епилирането. Не правя нищо специално преди това. Един единствен път го имах проблема с подкожните косъмчета и това се случи след като ми се наложи да използвам бръсначката за кратък период от време. След това, след първите няколко епилирания, ми се появяваха такива косъмчета, но след това проблемът отмина. Да не би някаква такава промяна да е имало и при теб?

Minana, и аз за Британика съм чувала най-добри отзиви.

Уинди, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, много щастие и много късмет и много парички, за да можеш да си се глезиш на воля!

Аз за пореден път искам да помоля някой да ме включи в групичката във ФБ.

# 732
  • Мнения: 92
Здравейте момичета   bouquet Днес си направих  хигиенен полуден в офиса и чак сега стигам до вас  Laughing
Снощи си взех един хубав душа, сложих си маска на косата, пробвах с крема за обезкосмяване - ама или аз нещо не му разбирам или просто си е .....

mimi_82 пожелавам ти бързо излекуване  Hug

WomanBerry къде е тази тема за Мързеливи колинарки, че много обичам бързите и мързеливи манджи  Mr. Green

♥ Димяни ♥ - добре дошла  Hug

* Боби * пожелавам ви възможно най леко да се разминете със зъбките.

*Biskvitka* хубаво изкарване в Трявна, аз много го харесвам и винаги като имам гости ги водя там. Има едно заведение точно на центъра до часовниковата кула - там предлагат жива бира, ако не си пробвала - бих ти я препоръчала  beer

pufpaf браво за изпитите, дано бързо да оздравява детенцето  Praynig Hug

Десито-lorenka стискам ти палци за изпита в събота.

Windy Честит рожден ден! Пожелавам ти хиляди сбъднати мечти, много късмет и щастие  smile3525  bigdance2 newsm59

Lady Brinne скорошно оздравяване ви желая. Аз все още нямам дечица, но от събота насам всички що имат малки дечица около нас - се оплакват от температура...  Sad

Еее........Соня стрaхотни искaм и aз:-)кой квaртaл?
Добре,че си удaрихa глaвите тa ревнaхa сегa ще зaспят:-)
Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

Vesseto ако намериш това което търсиш - моля те свирни и на мен  Laughing

Беки.Б. и при мен има нещо такова, само че аз обикновено говоря по телефона. По принцип  си мислех, че имам корава психика, но по едно време ми дойде май много нанагорнище и спрях да им звъня, и те не се обаждат често, за съжаление знам, че имат проблем но лошото е, че аз няма как да им помогна...

Откарах си два часа тук  Mr. Green Пожела ви ви лека и усмихната вечер, аз отивам да поразгледам за идеи за вечеря  Hug bouquet

Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 17:28 от mon1

# 733
  • Мнения: 92

Аз за пореден път искам да помоля някой да ме включи в групичката във ФБ.
Не знаех, че има група на темата във фейсбук - искам и аз  Mr. Green Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 0
Simple Smile))) искрено ме радвате млади дами :П

Общи условия

Активация на акаунт