Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXVII

  • 36 801
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хех, а тъкмо започнахме да имаме допирни точки Laughing Laughing Laughing

# 721
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Джой и аз това си помислих, гледах го по твоя препоръка и дори си премълчах в темата  hahaha

Но пък за Cairo Time сме на едно мнение и това е нещо  Wink

# 722
  • Мнения: X
Та какво казвате, Cairo Time?
Отдавна не сме коментирали този вълнуващ филм  Laughing

# 723
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
А, buttinsky аз съвестно съм споделила мнението си по-назад в един голям чаршаф  Laughing

# 724
  • Мнения: X
Да, да, точно това исках да кажа, че скоро не сме го коментирали подробно и в дълбочина. Wink
Даже щях да предлагам да направим кратко резюме на споделеното дотук за него и да продължим дискусията, защото сега се сещам, че май ми е убегнала някоя чупка в кръста и няколко нюанса на онзи незабравим залез. Аххх.... Flutter

# 725
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Коментирай тогава, щом те влече Laughing.

# 726
  • Мнения: X
Явно и чувството ни за хумор драстично се разминава...
Аз днес ще гледам The Life of David Gale, че гледам препоръки за него тук, а незнайно защо досега всеки път съм го пропускала.

# 727
  • София
  • Мнения: 6 219
Та какво казвате, Cairo Time?


 hahaha само хубавини!

# 728
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Ох, не мога да смогна да го гледам този  Cairo Time, а ме човърка. Но съм зациклила с "Australia"... Тази вечер се надявам да го завърша вече. Малко ми е досаден, но заради Николчето и Хю се напъвам и заради гледки разни.

А съм си подготвила двата "Соларис"-а - http://www.imdb.com/title/tt0069293/?ref_=sr_2 и http://www.imdb.com/title/tt0307479/?ref_=sr_1, че тъкмо прочетох книгата на Лем и ми е много интересно как са го визуализирали туй чудо.

# 729
  • София
  • Мнения: 6 219
Акаша, зле!
Гледах филма след книгата... доста след книгата.

# 730
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Тва за този с Клуни ли? Не, че очаквам нещо много и от по-стария...

# 731
  • Мнения: X
Акаша, гледай Кайрото по възможност седнала, а не легнала и пийни едно по-силно кафе или кола. Laughing
Не, че ако го проспиш ще бъде кой знае каква загуба. Може да ти се присъни нещо далеч по-интересно.

# 732
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
 Laughing, buttinsky

Не знам що, ама аз имам чувството, че ще го оценя. Не за друго, ми щот съм "ценител", ли кво беше... Joy Шегувам се, но наистина ми е много любопитно как ще ми се отрази.

# 733
  • София
  • Мнения: 6 219
Не ми харесаха и двата по различни причини.
То аз и на книгата не съм особен фен, та ако на теб ти е в любими може филмите да ти допаднат (или единя).

# 734
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Акаша, понеже тук се спомена ни в клин, ни в ръкав определението "шедьовър", то да вметна, че филмът на Тарковски е единодушно обявен за такъв. Не съм го гледала, но не вярвам десетилетия наред милиони зрители, и хиляди критици да грешат.
Римейкът с Клуни пък лично на мен ми хареса Simple Smile.
Приятно гледане Hug

Общи условия

Активация на акаунт