Сини или розови ритничета чакаме от АВГУСТовските мъничета! - 7

  • 21 235
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 21
На мене ми се ще на 1.04, когато ми е ФМ да отида с мъжа ми и свекървата. Тя е много много готинка. Иска ми се заедно да видим и да потвърдим пола на бебо и след това да седнем някъде и да пием по нещо и да си изживеем емоцията.

Споделих го вчера с мъжа ми и той ми каза на майтап: тъкмо ако се окаже момче ще ви насоля и двете с майка ми Simple Smile . Това по повод, че откакто сме заедно майка му все го "кълне" момиче да има.

В крайна сметка бебо е в мен и пола му е определен от зачеването, а какъв ще е скоро ще се види.

# 721
  • Мнения: 42
Утре съм на ФМ и темата за пола ми е много актуална. Вътрешно и аз съм за момиченце,винаги съм си представяла,че ще имам дъщеря,която ще глезя и обожавам  Heart Eyes  Но за сега на преден план е всичко с бебо да е наред, да ми кажат с тази шийка ще мога ли да износя до термин,че да си отдъхна най-накрая  Praynig А на половинката съм казала,че ще раждам докато не ги нашарим,така че или да внимава много в правенето,или да се захваща с по-доходоносен бизнес  Laughing

# 722
  • Мнения: 42
Sun_@,и аз като теб. Още ученичка съм сънувала,че имам момиче,и името и сънувах даже,та сега  ако ме изненадат не знам как ще реагирам  Rolling Eyes

# 723
  • Мнения: 0
djoanas ,единственото,което мога да кажа за твоето състояние(не проблем) е,че за това са измислени силиконовите зърна.При някои помагат,при други,за съжаление не е толкова успешно кърменето с тях,но и теб бих посъветвала,както и себе си и всички останали да се свържеш със специалист преди и след раждането и вярвам,че заедно ще направите възможно най-доброто.А и все пак има време,може и тялото само да свърши тази работа Simple Smile

Благодаря  Wild*Orchid за съвета Simple Smile

# 724
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета! Погледнах първата страница и видях, че към края на Август особено се е заформил един малък син легион. Аз за пола  все още не се осмелявам да споделя. Ходих на една ФМ, но докторката не ми вдъхна доверие и малко не й вярвам, затова ще изчакам втората ФМ през Април, когато съм при наистина добър специалист и след него ще кажа - не за друго, ами за да е сигурно.
Ще ви кажа нещо люпобитно, в което аз лично вярвам. А именно - че полът се определя от това кой е по-силният във връзката. Ако е мъжът се раждат момиче, ако е жената се ражда момче. Затова мамите, които са по-доминантен тип жени обикновено имат момчета, а мамите, които по-лесно се подчиняват - момичета. Този принцип е особено ясно видим в семейства където има само момичета или само момчета и показва, че бащата, респективно майката е по-властния и доминантен партньор във връзката.  Ако има и момичета и момчета според мен значи, че и двамата са балансирани или пък със времето балансът на силите се изменя. Според мен има нещо  доста вярно, не знам вие как мислите.
Да ви питам едно пиперливо въпросче - как сте със секса.  Аз съм малко, с извинение, "тясна и суха". Одавам го на бременността и хормоните, преди не ми се е случвало. При вас как е?

# 725
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен момичета. Добре дошли на новите мами.   bouquet
Много неща сте разисквали интересна тема е кърменето но аз немога да взема участие тъй като нямам опит. И май май като гледам и кърмене и възпитание ще е "каквото сабя покаже"  Joy
Един такъв списък с най необходимото за първите дни би бил полезен за много нови мамчета като мен.
Относно дерзанията на пола мойте ще свършат утре на ФМ (надявам се да не се скрие бебо). Много ми се иска първото да е момченце но и момиченце няма да върна  Joy толкова труд положихме че каквото дойде да е живо и здраво. Стискайте палци всичко да е наред.

# 726
  • Мнения: 21
Ще ви кажа нещо люпобитно, в което аз лично вярвам. А именно - че полът се определя от това кой е по-силният във връзката. Ако е мъжът се раждат момиче, ако е жената се ражда момче. Затова мамите, които са по-доминантен тип жени обикновено имат момчета, а мамите, които по-лесно се подчиняват - момичета. Този принцип е особено ясно видим в семейства където има само момичета или само момчета и показва, че бащата, респективно майката е по-властния и доминантен партньор във връзката.  Ако има и момичета и момчета според мен значи, че и двамата са балансирани или пък със времето балансът на силите се изменя. Според мен има нещо  доста вярно, не знам вие как мислите?

Има логика и дано да е така - защото в такъв случай нося момиче  Hug .

# 727
  • Мнения: 194
Миленка,Ще говоря с мъжо като се върне за 30 или 31 стига да е хубаво времето де  Peace
Ани,ти свободна ли си тогава за евентуална среща?

На 30ти е състезанието на малката, но ще ви вмъкна някъде из графика. Иначе за 31ми е по-удобно.
През останалото време 25-26 до 6ти април съм си в Русе, работеща през деня, но винаги време ще се намери. Единствените дни може би, който не са ми много удачни са 30ти, и евентуалноако го оставите за по следващата събота и неделя, то 5-6-7 също може би няма да ме има, че каката пък тогава е на състезание, а с нея вече ще трябва да пътувам и аз.
Алекс гледай ти да си наредиш нещата - то Миленка ще е тук, а също, ще се намерим  Peace


......... А именно - че полът се определя от това кой е по-силният във връзката. Ако е мъжът се раждат момиче, ако е жената се ражда момче. Затова мамите, които са по-доминантен тип жени обикновено имат момчета, а мамите, които по-лесно се подчиняват - момичета. Този принцип е особено ясно видим в семейства където има само момичета или само момчета и показва, че бащата, респективно майката е по-властния и доминантен партньор във връзката.  Ако има и момичета и момчета според мен значи, че и двамата са балансирани или пък със времето балансът на силите се изменя. Според мен има нещо  доста вярно, не знам вие как мислите.
.......

По-голямо безумие не бях чела скоро  ooooh!  Съдя по моето семейство (с две дъщери, и вероятност за трета на път) по това на родителите ми (две дъщери сме с изключително властна майка), по това на бабите и дядовците ми (едната ми баба е с двама сина, но беше толкова мекушава и отстъпчива, каквото кажеше дядо беше закон, другата ми баба с 4ри дъщери и 1 син - властна, майка, лидер, върти домакинство, върти дядо ме на пръста си, но по нейния начин, за да не разбере той... ), по това на свеки (двама сина - тя толерантна, винаги равновесие и баланс да има, готова на компромиси само мир да царува, примирява се, не държи на своето, за да са щастливи останалите), общо взето, които са най-близките ми, и където имам преки наблюдения кой кара или е карал влака в къщи   Naughty Thinking

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 17:23 от ANNAFACE

# 728
  • София
  • Мнения: 401
здравейте Simple Smile

Преди малко се върнах от преглед и на 100% ще е момиче Simple Smile Много съм доволна. Както каза моят лекар : Цвети, смятам че това е един много добър резултат. Simple Smile Много е готин. А милата в каква поза беше просто не е истина коленцата и бяха в личицето. Никога не съм имала предпочитания за пола и никога не съм мислела какъв пол деца искам да имам. Когато се роди Гоги много се зарадвах, а сега когато знам че е момиче ми стана пак много драго.

# 729
  • Мнения: 0
Честита мома, Цвети !!!   bouquet
Това за пола и властния партньор е много забавно  ...  hahaha То по тая логика едно време в стабилния патриархат само момичета трябваше да има - мъжете да са изчезнали от лицето на земята.  hahaha Иначе се замислих и около мен има логика и се връзва. Баща ми води парада - две дъщери. Мъжа на сестра ми си прави и той каквото иска - две дъщери. От братовчедка ми по-голяма командорка не познавам - двама сина . Леля ми - водещата е тя - един син .....  hahaha Баба ми и дядо ми - има баланс - момиче и момче .... И така , да не продължавам , ама все потвърждават това .... Може би има връзка между характера на жената и киселинността / алкалността на влагалището ...  hahaha
Ох , много се посмях с това , много е забавно ...  hahaha
Аз съм доста властна - да очаквам на ФМ след седмица момче  hahaha

# 730
  • Мнения: 3
Леа31 предварително се извинявам за коментара който сега ще направя и искам да те уверя че не желая да те обидя или засегна по някакъв начин но това което си написала за определянето на пола според характерите на родителите за мен е най-абсурдното нещо което съм чувала. Единственото нещо което определя пола е сперматозоида който опложда яйцеклетката като зависи този сперматозоид Х или У хромозом съдържа. Това няма нищо общо с характерите или какъвто и друг външен фактор. Толкова много съм чела около опитите ни за зачеване че мога цял роман да напиша но няма спокойно  hahaha . Около себе си имам 3 много близкисемейства и ако съдя по тях е точно обратното на това което казваш. Още веднъж казвам не желая да споря или да се караме просто за мен това не е истина или критерии. Лично мнение.
За секса не съм забелязала да имам някакви физически промени но все още нямам никакво желание. Незная защо така мислех си че след 3тия месец страха ще изчезне и желанието ще ми се върне но не стана така. Дали има някой като мен? Embarassed

# 731
  • Мнения: 1
Лелеееее няма изчитане, аз се зарибих по фейсбука и тук вече 20-ина страници не смогвам да се включа!  ooooh!  
Това за пола и доминантния в семейството ми стана много забавно, защото веднага се сетих за няколко примера за обратното, а и освен това си помислих: тези млади дами тук само чудят от къде да извлекат поредната надеждица за желания пол! Сладуркииии  Simple Smile  тези бебончета са наша плът и кръв и като видим себе си в техните очета, едва ли ще ни пука дали имат пишлета или не!  Grinning Трябва да се радваме,че сме дарени с това велико чудо! Аз н.пр. до едно време имах чувството,че ще имам момиче, после преминах на чувство за момче, като забременях започнах да си живея с мисълта че е момиче,защото чувствах,че се превръщам в мъничко момиче, на прегледа ми казаха,че изглежда като момиче и сега вече тотално се увъртях. Очаквам смяна на настройката отново и гледам да не свиквам с идеята за момиче.
На тези мами,които са страдали много,за да имат дечица, ще кажа пак - благодарете всеки ден за съкровището,което носите, пазете себе си и него с цената на всичко, не плачете (макар че е нормално да се освобождавате от толкова натрупано напрежение) а се усмихвайте непрекъснато-вие сте благословени! Ето, и аз ще ревна сега- винаги съм била ревла та камо ли сега!  Blush


Утре съм на преглед заради повишени левкоцити ( уффффффф). Ще повтаряме кръвния тест, но ще пробвам да "изнудя" доки да видим пак има ли бебо нещо за показване! Само дано левкоцитите да са се нормализирали,че....нещо ме е страх!

Много полезни неща научих от разисканите темички,благодаря!С кърмене,хранене и помпи нямам опит, за възпитанието имам само наблюдения и теории, а за болниците- за сега се чудя между Вита и Шейново!

# 732
  • Мнения: 0
Привет мамчета!!!
Нашата диагноза се потвърди, щерка ми е с варицела. За сега са я кара относително леко, но ще видим. Преди малко качи леко Т и заспа. Така ми остана време да поседна пред компа. Педито, много кисела,както всеки понеделник, не ми даде никаква по-конкретна информация, да се притеснявам ли за бебето. Много ме вбеси тая жена, иначе е добър специалист. Та звънят на на док. Каза, че след като съм я карала съм предала имунитета и на бебето, и няма опасност за него. Това поне добре.
Относно забавната теория, освен че е плод предимно на нечии наблюдения, според мен е точно на обратното. Но това са моите наблюдения. Вкъщи аз съм малкия диктатор, Лазар дори ми се оплаква, че го потискам като мъж, защото вечно командоря и имам мнение по всички въпроси, не можел да се наложи като мъж и т.н. Т.е. трябваше да имам момчета, а ще имам две момичета Simple Smile Така че да оставим работата на сперматозоидите и зададената в тях хромозома.

# 733

Общи условия

Активация на акаунт