Отговори
# 720
  • Мнения: 1 172
Аз не знам нищо за двурогата матка,но знам,че форумите много плашат. Умерено с четенето  Peace
Една моя позната с двурога матка има вече три деца. Роди с операция, но не знам дали заради матката или по други причини. Иначе имаше съвсем спокойни бременности.

# 721
  • Мнения: 69
Здравейте и от мен,

много неща мислех да коментирам, но....докато изчета всичко и забравих половината Embarassed

Поздравления за мамите, чиито бебчета са се разкрили

Благодаря на мамите, които ми дадоха съвети за настинката, което не знам дали е настинка всъщност. Вероятно се е обострил синузитът(което е нормално за бременността), който ме мъчи от много години свъпроводено с поняколко серии от 20-тина кихания на ден и в допълнение обонянието от 2 дни се губи.

Вчера бях на преглед, но само чухме сърчицето....тук се полагат само 2-3 видеозона. Всички изследвания са добре. Според док не трябва изобщо да я мисля кистата(което според него е фуликул и е добре че я има, така предпазвала бременността ). За него било нормално и леките болки ниско долу, стягането... Praynig да е прав.

Това бебче върви няколко дена по-малко от термина, но вероятно овулацията е бил по-късна. Докато с дъщеричката ни винаги бях напред с 2 дори 3 седмици - но никога не са ми сменяли термина, да не говорим че тя се роди 1 седмица след термин.

Sleeping Beautyнапълноте разбирам, и на мен ми се случва(напоследък доста често Embarassed)да избухвам пред малката, а и на нея да й се карам повече...не е правилно това, но в такива моменти + хормоните,  разумът се "замъглява"



# 722
  • Мнения: 0
Здравейте. Почти сте изписали темичката. Днес бях на ЖК консултация. Бебчо висеше с главата надолу и все се въртеше с гръб към нас, така че не видяхме пола, но нищо. Ядосаха ме, че са февр. ме изпратиха да си занеса пробата от секрета на определено място в поликлиниката и твърдяха, че резултатите щели да си отидат при тях. Днес се оказа, че ги нямат и ме пратиха да ги търся от гишето /ама грешното!/ В 17-а п-ка се дават резултати на две места - в зависимост от лабораториите. Та хората там се притесниха, ровиха, звъняха и накрая се оказа, че съм за другото гише, което обаче е затворило още в 12 часа! Но, здраве да е!
Tanishte, дано твоите отзиви да са по-положителни от моите!
Хубавото е, че открих страхотно магазинче за бебешорски неща от органичен памук на мнооого прилични цени. Фирмата е baby angel. Има ги и в интернет за онлайн поръчки. А в магазин "И за Мама" в "Скай Сити" цените на панталоните са все така неприятни  Joy Дори и след намалението! Харесах си страхотен панталон - към 110 лв с намалението!!! Е, не го купих де...
Сега се връщам да ви чета!  Hug

Последна редакция: пт, 15 мар 2013, 18:53 от ushana

# 723
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Вчера ходих уж на шопинг терапия, но то беше ужас. Хем искам дрехи, които сега ще ги нося, хем с големия корем, хем като родя. Взех си само няколко блузки, тип туника. Да лева лятото, че с 2-3 рокли да изкараме до края Simple Smile
Иначе тука при нас има сняг, за мой ужас. В понеделник съм при чичо Доктор, най-накрая да ми изпише нещо за тези гъбички, че взех да се притеснявам вече.
Друго интересно не се сещам, освен, че вече май нямам претенции за пола, даже повече клоня към мъжко сега. Докато ревах за женско. Бременна му работа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт