СЕДМИ клас - втори срок - 10 тема

  • 25 875
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 672
Според експерта Simple Smile "тревожно" било обстоятелствено пояснение.

# 76
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Експертът е прав! Обстоятелствено е!

https://docs.google.com/document/d/1fhv3_NPvOdOviKRk5fSUwBy9bzu5 … -iM/preview?pli=1 да прегледа линка

# 77
  • Мнения: 672
Ъъъъъ, не искам да се вра между шамарите Laughing, ама на линка най-отдолу пише:

Цитат
"Но !!!
Жената се разплака развълнувано. - обстоятелствено пояснение (определя сказуемото, отговаря на въпроса как?)"

# 78
  • Мнения: 4 936
от 65 т. да направи само половината - много ме разочарова ... само да си дойде....

само така, а и ставаш все по-хубаваааааа !!!!

ЗА МАД беше това     Shocked Shocked Shocked

E що? И аз като се озъбя  Mr. Green ставам много хубава!

# 79
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Ъъъъъ, не искам да се вра между шамарите Laughing, ама на линка най-отдолу пише:

Цитат
"Но !!!
Жената се разплака развълнувано. - обстоятелствено пояснение (определя сказуемото, отговаря на въпроса как?)"

Така е бе, аз се вра между шамарите  hahaha

# 80
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
http://www.rio-sofia-grad.com/index_files/news/2013/03/08/CCF08032013_00003.pdf

ето ви изискванията за провеждане на ВО

# 81
  • Мнения: 672
Абе аз в случая съм само посредник. А филми като деца (визирам "посредникът ни е л...") всички сме гледали Grinning.  И благодаря за линка.

# 82
  • Мнения: 28
Кои са несъгласуваните определения в изречението"През малкото прозорче на хижата се подаваше рошавата глава на пазача,който тревожно наблюдаваше децата."

Според мен "на хижата" и "на главата"
Детето не съм го питала.

# 83
  • Мнения: 31
Честит 8 март мами! Бъдете живи и здрави и мноооого обичани!

Моето момче ми направи страхотен подарък за 8-ми март - резултат от пробния на Регалия: 58 на теста, 33 на преразказа и оценка 5,75  Grinning
Пожелавам си да продължава в това темпо!

# 84
  • Мнения: 14 453
Браво-това наистина е много желан и ценен подарък,в този момент, от майките на седмокласниците.

# 85
  • Мнения: 416
кога сте го сменили..това съм го пропуснала
Към края на първия учебен срок. Много съм доволна от това си решение и най-вече, че детето се успокои и започна да придобива увереност в себе си. В старото просто го бяха нарочили заради поведението и непослушанието му.

# 86
  • Мнения: 50
цитирам Деска
А аз след 5 години ще съм и 12ти и 7ми....това как ли е ,а?
не бой се, заедно ще сме пак Mr. Green
 Peace
Както съм аз сега - ни съм жива, ни умряла. Два месеца преди края ми се иска да зарежа всичко и съм на крачка да го направя. Аз нямах нищо против 21.12.2012 да е края, но не би.....
 Laughing
Честит празник на всички!  bouquet
Много хубаво настроение днес (и не само днес)! Много обичани и уважавани да сте, здрави и успешни!

Не питай как е !!!  Чудя се за кого по-напред да мисля и да се притеснявам.  Абитюрентката е натрупала едни сборници и анализи - чете ли , чете ! Трябва й оценка мин.5,70 на матурата, за да се надява да я приемат, където иска. А седмокласничката едвам й стига времето да се упражнява и виждам, че почва да я обхваща паника. Засега имаме напредък - този срок носи само 6-ци по математика  и БЕЛ (първи срок завърши с 5 по двата предмета). 
Да не говорим и за бала - там хвърча само аз. Лудницата е пълна  Grinning Twisted Evil Grinning

# 87
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
То за бала, аз от сега се подготвям. Ходих на това изложение за абитурентите в Земята и хората, взех разни сведения за магазини най-вече за момчетата. Юрнах всички познати дето нищо не правят още. Имам няколко успеха със завършена мисия и няколко с неуспешна - юркам още.  Joy

# 88
  • Мнения: 4 936
Добро утро на оцелелите след вчерашните празненства Grinning

# 89
  • Мнения: 6 929
Добро утро!  Simple Smile
Щерката тръгва след малко на ПИ по БЕЛ във Веди. Този ще е втори такъв,на първия изкара около 5.30,да видим в каква посока се движи сега -надолу или нагоре.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт