КИВИ + КОМ = КИС - 24

  • 42 025
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Темата за Люси я пуснах за да не се губи време. Peace
Моля само Люси да влиза и да отговаря на питащите Praynig

                ТУК Е ТЕМАТА

# 31
  • Мнения: 2 022
Това, което е цитирала Зичето, е съобщението, което пратих снощи на нея и на Луската. Ето и отговора на Луси:

"Всичко е вярно,с изключение на това,че тумора не е много голям. Зичето ми има телефона.Колкото до отчета,събирам касовите бончета, защото и социалните ми го препоръчаха.Колкото до как ще се теглят парите-веднъж 150 лв. за втория преглед и веднъж 5100 за процедурата.Естествено това не включва пътните,храна,престой/ако е необходим/.За това и казах,че сумата ще набъбне докъм 6000 лв. Пътувам с влак,с един придружител.Вече си използвах правото на многодетна майка за безплатно пътуване за тая година.Ако нещо съм пропуснала като инфо,питайте. "

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Фейче огромни благодарности за написаното . Hug Heart Eyes Heart Eyes
Аз и във ФБ пуснах темата и ще помоля да я споделите за да я видят повече хора и дано Praynig се спарвим бързо!
Това да го пусна ли в темата Фейче? Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 66
Зиче ,снощи като четох съобщението на Фейчето не съм забелязала,че има една грешка.Туморът ми е в панкреаса,не в жлъчката.Ако може да се поправи  Embarassed Съжалявам,очите ми плувнаха в сълзи докато четях и не съм видяла...

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Зиче ,снощи като четох съобщението на Фейчето не съм забелязала,че има една грешка.Туморът ми е в панкреаса,не в жлъчката.Ако може да се поправи  Embarassed Съжалявам,очите ми плувнаха в сълзи докато четях и не съм видяла...

Оххх и аз го видях но си помислих ,че не съм разбрала.
Оправих го Люси.
Пуснах публикация и в блога ми, дано се отзоват хора които имат възможност да помогнат Praynig

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЛЮСКА, ИСКАТ  BICкод ЗА БАНКАТА Peace ДАЙ ГО АКО МОЖЕ

Зиче, има момичета от чужбина ,които искат да преведат парички,но е нужен BIC номера! Напиши го ,ако е възможно

МАЙ Е ТОВА НО ВИЖ ТИ на бумагите там къде го пише И МИ ГО ДАЙ Peace


 BIC кодът на Банка ДСК е STSABGSF

пп. Кода бил индивидуален на сметката май newsm78

Последна редакция: сб, 09 мар 2013, 15:39 от ЗИЧЕ

# 36
  • Мнения: 66
Зиче ,това е BIC кода.Не знам за индивидуален.На мен на документа ми пише номер на сметка,валута-BGN,IBAN,BIC.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ПИСАХ И ТОЗИ НА БАНКАТА Peace

Питат , дали може чрез SMS ДА СЕ НАБИРАТ СРЕДСТВА  PeacePeace

Последна редакция: сб, 09 мар 2013, 16:24 от ЗИЧЕ

# 38
  • Мнения: 2 022
Луска, извинявай за грешката. И аз не знам как се е получило.
Зиче, темата е добра, във фейса - също. Дано само откликнат повече хора. Аз днес изтървах банките, но в понеделник ще отида.
Доколкото знам, BIC кодът е кода на банката (ДСК), а IBAN е номерът на сметката (този дългия номер).

ВАЖНО: не сме писали в какъв срок трябва да се събере сумата!
И друго - тази сума достатъчна ли е за цялото лечение, или ще има и следващ курс?

Луска, дръж се!
 
Hug

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Люска кажи сега до кога ще ти трябват парите Peace да влезна да пиша някакъв срок Peace
Фейче аз дадох на банката кода  Peace
И аз мисля да пишем там в темата че се затрива на дъното а хората тези дни не са толкова активни Peace

# 40
  • Мнения: 66
Зиче ,в Плевен ми казаха,че първо трябва да направя 4 курса ХТ.След това отивам на този преглед,който струва 150 лв. и тогава ми казват кога ще е самата процедура.В сайта им пише,че това може да стане или на същия ден ,или на другия след втората стъпка.Та за целта в понеделник на ХТ ще питам кога ми приключва 4-я курс.Има и вариант,ако не мога да продължа да правя терапия,веднага да им се обадя за втората стъпка.
Ииии айде нещо по-весело
Зиче , ако не си добре,почивай си,лекувай се и утре е ден.

Последна редакция: сб, 09 мар 2013, 17:33 от lucia

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Полижах малко че направо ми се виеше свят като стоя права и седнала.

Люска пиши в темата там, тези неща .
Аз писах на админите да заковат темата Peace
Вече има преведени 20лв. от хора доколкото разбрах Peace тъй че дано Praynig от понеделник Praynig Praynig Praynig Praynig


Последна редакция: сб, 09 мар 2013, 19:09 от ЗИЧЕ

# 42
  • Мнения: 5 001
Зиче бре!!!...кО ти е?  Confused

Оф беееее......


Иначе за Люската - отреагирах адекватно.....!

Юле........сЪНЯ НЕСЪМНЕНО Е ОСТАВИЛ ужасни следи в душата ти!......Гаден е - вярно!.......Но не забравяй,че е сънувам преди Задушница..............Подай за мъртвите нещо дето ти си правила....Запали свещ! .......Плати да четат на твое име Киприянови молитви(плаща се на гишето със свещите дребни стотинки....)

# 43
  • Мнения: 66
Добро утрооо!Да пием днес по чай,да изгоним болежките,депресията и пролетната умора!
Свеж,слънчев и спокоен ден,момичета!

# 44
  • Мнения: 7 201
Добро утро, момичета!
ЛускоHug за чайчето.Аз пийнах кафето и след малко заминавам в селска.Пак ще карам кульольото. smile3540

Видях темата .. благодарности на Зиче и Фейчето за труда.Вярвам, че скоро ще се съберат паричките.Форумът е огромна сила и добротата все още я има у хората. Praynig
Ако имам някаква възможност ще се включа със скромна сума, от сърце.Засега молитвите ми остават.Люска, дръж се!Пращам ти много прегръдки и положителна енергия! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Джулка, наистина пиша по-рядко, но и ти не се вясваш напоследък. WinkПериод е при мен - ще отмине.

Момичета, нямам време, скоро ще ме привикат, затова - хубава, слънчева и приятна неделя!Насладете се на деня!  Nature Sunny

Общи условия

Активация на акаунт