Йоркширски териер 4

  • 125 728
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5
Бяла Орхидея Все едно слушам за Тиги.Голямата дъщеря е на 14,а малката на 9 и като се скарат и се развикат и той милия се чуди къде да се скрие  Grinning

# 61
# 62
  • Мнения: 341
Много е хубава ,колко е голяма.
Ние пак имаме проблем,има разстройство вчера бяхме при вет за друго,а днес това.

# 63
  • Мнения: 0
Благодаря- на 3 месеца е, а за разстройството да не е яла нещо което не и е позволено, а ако се е наяла лакомо на веднъж пак може да получи разстройство.Има специална гранулирана храна за разстройство,но знам, че при разстройство трябва диетка-ориз варен, може да има настърган морков вътре, сухари, варени картофки...Нека бързо да се оправите. Поздрави от нас  Wink

# 64
  • Варна
  • Мнения: 5
Дени и Тара, много е сладка тази Тара!  Hug  Heart Eyes
И нашия Финч е на 3 месеца - същия е! Simple Smile
Ipppi, дано е нещо безобидно и се оправите бързо!!!  Praynig

# 65
  • София
  • Мнения: 288
Здравейте ! Искам да попитам има ли стопани на Йоркита, които да живеят в Лагера или Красно село ? Надявам се времето скоро да се оправи и при желание да съберем малките сладури  Wink

# 66
  • Мнения: 6
Да ви се похваля нашата красота на 50 дена вече си знае името и някои други команди, очарована съм, мислех си че ще отнеме много повече време. Днес мислим да я изкъпем взехме едно сешоарче, специален шампоан и така.. Много съм щастлива!

# 67
  • Мнения: 341
А на нас ни казаха,че трябва да мине третата ваксина и чак тогава да го къпем,вече много е мръсен.

# 68
  • Мнения: 6
На ме ми казаха да ми едва дни от последната ваксина която сме и правили и тогава да я къпем, дори когато я взехме а тогава беше страшно малка на 35 дни я бяха къпали преди това..

# 69
  • Мнения: 0
Аз моята Тара съм я къпала вече, от там където я взех и те я бяха къпали, казаха , че може да се къпе но после да се изсуши със сушоар и да е топло в стаята после или ако легне  да я завиете, трябва да се варди да не настине, като бебе, те са си бебенца  Wink в деня когато се слага ваксината не трябва да се къпе(като при хората) но някъде четох, че 4 дни след ваксината вече може да се изкъпе, надявам се да съм била полезна, лека вечер от нас  Hug

# 70
  • Мнения: 341
Ох,много искам да го изкъпя вече.Има спешна нужда,ама беше болен на антибиотик и ме е страх,даже преди малко намерих бълха,а уж пред мен го обезпаразетиха,козината му,с бълхи ли са ни го дали не  знам,никъде не е ходил освен при вет.

# 71
  • Мнения: 0
Щом е бил на антибиотик не рискувай, живот и здраве ще го изкъпеш- има време  Simple Smile лека вечер от нас  Hug

# 72
  • Мнения: 341
То къпането ни е последния проблем,Арчи ми прави много проблеми,не знам като се прибера как ще го намеря много често прави хипоглекимия или нещо такова,ето сега се събудих и го  намерих проснат на земята ни жив ни умрял,добре че станах.Давам вода със захар,храня го,вкъщи е топло.Взех му клетка,да спи там да не изстива,обаче той много се стиска вечер,и му се подува коремчето,пък и ми е жал да го държа вътре.При нас спа една вечер се наака в леглото.Моля дайте съвет какво да правя,вече не мога да спя спокойно сега,добре че се събудих да го видя .Кучето е малко и бързо изстива,някой от вас имал ли е подобен проблем.
Много се извинявам ,за дългия и объркан пост.

# 73
  • Мнения: 341
Сега живна,малко стана изпишка се и пак легна,утре сме на лекар,ама мен вече направо ме е срам да ходя то през ден се случва нещо,а всеки ден по телефона се чуваме,да ли може да има някакъв вроден проблем,ще им кажа да му пуснат изследвания.Не знам,толкова много се старая,какво да правя вече.

# 74
  • Мнения: 0
ipppi много лошо, на какво се дължи това само да е отпаднал-какво ти казват докторите?То и от антибиотика може да е отпаднал, иначе яде ли си нормално, а той сигурно е мини щом е 500гр, аз съм чула, че минито боледуват повече и са по крехки, но пък толкова често мисля, че не е нормално, ти доволна ли си от докторите, ако трябва посъветвай се и с друг доктор да видиш какво ще ти каже, защото ти нали спомнена , че  казал, че хрипчето в белия дроб може да е от глисти, пък после не изкара глисти, не знам какво може да е но ако имаш възможност да идеш и на друго място, просто да се консултираш да видиш какво ще ти кажат, не знам какво друго да те посъветвам, дано само всичко да се оправи по бързо и това да останат като лоши спомени  Praynig и пиши какво е казал ветеринара лек ден от нас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт