Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 6

  • 45 005
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Моля, споделете отзиви за тези салони:
http://rio.bg/oferta/2747/paket-vazstanovyavane-palna-grizha-za- … gor-samo-za-29-lv
Посещавали ли сте ги? Какви са впечатленията ви? Дали си струва офертата?
Днес трябва да си платя ваучера, а се колебая.
Има доста пускани ваучери тук от студио Енигма, лично аз нямам впечатления. Но има доволни потребителки. Може да се разровиш в интернет, по форумите със сигурност ще пише за тях.

И преди съм писала че съм си взимала 2 пъти пакетно  от по 4-5 процедури от един тип.
И двата пъти в които си ползвах пакетите се улучвах при 2 различни козметички и мога да кажа че между двете козметички имаше голяма разлика и като изпълнение и като отношение и като резултат
В края на краищата все не оставах доволна защото ти се губи смисъла от пакета услуги , когато половината не са изпълнени както трябва

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 297
За тази процедура някой има ли впечатление?
http://grabo.bg/masaj-s-ured-0u6bsb2/ec:e159283ed5fde/ev:1377309 … 1954438/?dc=21066

# 722
  • Мнения: 2 382
MAMA GALQ, от коя козметичка не си доволна, защото тази година винаги се падам при едната, дори се чудех дали другата е още там?

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
В "Енигма" съм най-доволна от Ели. От едно момиче с къса коса хич не ми харесва, но лошото е, че се редуват, дори и изрично да запиша час при Елена. Последният път бях при едно момиче с дълга коса. Добре беше и при нея. Сега имам ваучер, подарък, за лице и още не съм го ползвала, защото там при мен е сложно и ще държа на Ели задължително.  Peace

# 724
  • Мнения: 2 382
Ели по-възрастната ли е?
При нея правих кавитациите и бях много доволна. Тази година основно съм при момичето с късата коса, но съм все с разни релаксиращи процедури и съм доволна, не ме претупва. Пролетта на микродермабразиото пак ми беше тя и беше много подробна- мина ме поне с три вида накрайници на апарата.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
Ами визуално май изглежда най-възрастна. За кавитация и за лице от нея съм най-доволна. Много ме боля кавитацията при момичето с късата коса и някак механично действаше. Нещо не ми достигна да остана докрай доволна. Не е точно претупване, там не съкращават процедури. Но щом казваш че за лице мога да се доверя да не се шашкам толкова.  Laughing

# 726
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
В "Happy Land" в МОЛ Галерия някой скоро да е празнувал рожден ден на детето си? Предстои ни рожден ден, имат изгодна оферта. Има тема във форума, но последно е от 2011г. Нещо ново някой да знае? За 4-годишно ми трябва, ако бяха по-големи, ще ми е по-лесно да реша Simple Smile

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 40 903
В "Happy Land" в МОЛ Галерия някой скоро да е празнувал рожден ден на детето си? Предстои ни рожден ден, имат изгодна оферта. Има тема във форума, но последно е от 2011г. Нещо ново някой да знае? За 4-годишно ми трябва, ако бяха по-големи, ще ми е по-лесно да реша Simple Smile

Ние празнувахме юни месец с ваучер.
Доволна останах,но като цяло ме се струва,че все пак има разлика от това дали си с ваучер или на редовна цена...

Оценката ми е 8/10,но по-важното беше,че децата се забавляваха.

п.п.Т.к. имахме час и за лазерните битки остреща,за малко да ни минат с половин мас от полагащото ни се време Crossing Arms Но ходих да се разправям и пак пуснаха децата да си "поиграят" още 30мин. Crazy

# 728
  • Мнения: 1 772
Дайте,моля ви,предложения за добри маникюристки и салони за маникюр Praynig

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 3 569
Момичета, тази тема не трябва ли да е в под форум "На пазар" като изпусна темата после едва намирам новата.

Миналата седмица в Грабо имаше само за 2 дена ваучер за Турския ресторант "Бразилия". Като видях че се купуват толкова много реших да не рискувам, но сега съжалявам.

# 730
  • Мнения: X
И аз ги изтървах...докато реша искам ли или не искам турска кухня.......Ако,има възползвали се-кажете дали да се ядосваме....
Ние използвахме на последния срок ваучер за плато с морски деликатеси в р-нт "Реал".Много доволни:от количеството,от качеството и най-вече от обслужването.Ще ги повтарям/че са ми и наблизо,а много често ваучерите ме спасяват,като нямам време за приготвяне на вечеря/.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Момичета, тази тема не трябва ли да е в под форум "На пазар" като изпусна темата после едва намирам новата.

Миналата седмица в Грабо имаше само за 2 дена ваучер за Турския ресторант "Бразилия". Като видях че се купуват толкова много реших да не рискувам, но сега съжалявам.
За турския  ресторант до Бриколаж Naughty Не съжалявайте.
Посетен  нормално -без ваучер:лошо обслужване и храна която по име наподобява на  храната  в Турция ,но само дотам.
Това е  мнението на цялаа компания от  12 човека.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
mama66 май сме се засякли в този турски ресторант - с ММ отидохме да полеем 18 -тата година от бракуването ни и до нас имаше голяма компания. Потвърждавам всичко казано от теб - така е, ние бяхме без ваучер, поръчах си някаква салата към основното - ми тя беше микроскопична....Според мен че не си заслужава, а и масите отвън са направо на улицата, на паркинга им са. А прословутото "кюнефе" го чакахме сякаш безкрайно. Sick, въпреки че беше много вкусно, чакането ми развали настроението.

# 733
# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 575
mama66 май сме се засякли в този турски ресторант - с ММ отидохме да полеем 18 -тата година от бракуването ни и до нас имаше голяма компания. Потвърждавам всичко казано от теб - така е, ние бяхме без ваучер, поръчах си някаква салата към основното - ми тя беше микроскопична....Според мен че не си заслужава, а и масите отвън са направо на улицата, на паркинга им са. А прословутото "кюнефе" го чакахме сякаш безкрайно. Sick, въпреки че беше много вкусно, чакането ми развали настроението.
И аз съм там утре с ваучер, и то 2... Whistling После ще дам отзив!

Общи условия

Активация на акаунт