Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 6

  • 44 992
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 38
Момичета имате ли някакви отзиви от фотоепилацията в Мона Лиза или Сатен , пускат ваучери непрекъснато на доста ниски цени ,
http://ozo.bg/offer_15689
http://promograd.bg/offers/view/id/6555/a/101
Да ви кажа честно се притеснявам понеже планирам за интим и ми е важно хигиената да е на ниво , а за тази ниска цена.....може би няма да се престраша , но поне за подмишници....

# 736
  • Мнения: 467
Хигиената обикновено им е на ниво, но инфото ми е от преди няколко месеца. Дълго време им бях клиент и на фризьорските услуги и на маникюра, и на козметичката, и солариума. Фотоепилацията при мен беше абсолютно неефективна. После разбрах, че трябвало да се сменят някакви лампи, които те не сменяли и затова не съм имала ефект. Заради необходимостта от бръснене сега имам обратен ефект  #Cussing out.

# 737
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Момичета, да похваля употребения вчера ваучер за постановката АРТ - СТРАХОТНО беше, ако пуснат пак и имате възможност-взимайте  Heart Eyes  bouquet

# 738
  • Мнения: X
Днес бяхме в сладкарница "Бътърфлай" - ваучера май вече не е активен. Ми доста прехвалена е тая сладкарница. Без ваучер не бих отишла  Crazy

# 739
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Днес бяхме в сладкарница "Бътърфлай" - ваучера май вече не е активен. Ми доста прехвалена е тая сладкарница. Без ваучер не бих отишла  Crazy
И ние бяхме, но на нас ни хареса Simple Smile и преди сме им опитвали пастите, така че знаем какво да очакваме. Сладоледа към пастите беше приятен също.

Имах и ваучер за японска палачинка с плодове и сладолед, със студено кафе. И двете бяха супер. На мястото на бившото Фешън кафе до Джумаята.

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 575
Да пиша за турският ресторант. Останах приятно изненадана от обслужването и храната. Бях по обяд и казаха, че масите са само вътре, може по обяд да не слагат маси навън, тк е много слънчево. Всичко ни хареса и салатката, и пидето, и адана кебапа, а кадаифчето...супер. Така че споко!

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Днес бях в Контеса,не съм очарована...
Днес и мен ме сполетя нещастието да стъпя в този "салон".Престоят ми беше точно 30 мин.Беше доста разхвърляно, били в ремонт..Накара ме да си разпечатам ваучера-явно имат нужда от хартия.. Не знам от каква школа или каквото е там се е пръкнала въпросната "козметичка", но аз такова почистване /да не говорим за терапия/ не съм срещала. Нищо общо с ваучера- какво злато,каква озонотерапия,кви пет лева..отвратително!И 10лв са й много!
Пусна пароозонатора, намаза ме с маска-пилинг/която трябваше да отмия на фризьорската мифка/, дарсонвал и финален "крем".Маска уок,камо ли златна хахах..И като я попитах къде е маската-наглата госпожа ми обясни,че като стана ще видя как лицето ми сияело-даа-от сулфатиецоловата пудра! Супер смешен салон със смешен персонал! Не знам защо някои козметици си въобразяват, че клиентите си нямат представа от процедурите им!Сега ще се обадя в Deals.bg да ги попитам и тях някои неудобни въпроси.
http://www.deals.bg/Zlatna-terapiya-za-litse--ozonoterapiya-samo … CONTESSA_10950#ta

Последна редакция: пт, 06 сеп 2013, 17:23 от elena763

# 742
  • Мнения: 164
Мен поне не ме кара да се мия...Иначе аз бях предупредена да отказвам каквито и да било допълнителни процедури Rolling Eyes Laughing Защото много активно ми се предлагаха.

По темата - преди два дни си използвах ваучера за почистване в Casa del cuore,много съм доволна!Ходила съм и на маникюр там,козметичката също е много добра Peace За сравнение с Контеса изобщо няма място...

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 4 150
За феновете на суши. Тук е по-хубаво то Хепи, което пускат с ваучери.  Peace

# 744
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
За феновете на суши. Тук е по-хубаво то Хепи, което пускат с ваучери.  Peace

Sad разграбено е до крак, докато го видим.

# 745

Общи условия

Активация на акаунт