Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 47 ~

  • 33 383
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 727
Я кажете кога Емир помага на чепиците за ради бизнеса им с тировете...нали оня избяга и им стави някакви мафиоти да си търсят парите...кога и как им помогна Емирчо тогава,аз съм го проспала туй

# 706
  • Мнения: 185
Надуфче, благодаря и аз и лека. Няма ли да се вампирясва тука   newsm78
Звезде, Дверче  Hug Hug, гледам била си дузпа на шефката май
Викам й аде сиктир ма, ти знаеш ли кви хубости изпускам заради теб.  Mr. Green

# 707
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Надуфче, благодаря и аз и лека. Няма ли да се вампирясва тука   newsm78
Звезде, Дверче  Hug Hug, гледам била си дузпа на шефката май
Викам й аде сиктир ма, ти знаеш ли кви хубости изпускам заради теб.  Mr. Green
   а тъй,а тъй ситирдосай я хубаво Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 22
Иве, кво да ти кажа. Основно гледам м//у редовете и думите по медиите, защото установих, че истината излиза наяве почти винаги макар и със закъснение. И че за разлика от Чаги, който доста лъже и маже, но се дъни, Хазал казва истината понякога.
Не знам откога точно следите темата, но имаше едни снимки  - гаджето на хазал - Парс - присъства на сета, ходи покръчмите с екипа, а кога тя има бъбречна криза /8/9 турски епизод/ той беше с нея в болницата, за да не й е скучно. Имаха си здрава връзка.
Към Чаги интересът не беше чак такъв в началото и в първите си интервюта той каза, че няма гадже, но и че никога няма да се занимава с жени от шоу-бизнеса. Доста тъпо и обидно изказване според мен. А на въпросите дали е влюбен, отговарше с "не".
За тая Джейда Г. той никога открито не призна и както писах вече никой никъде не ги излови, имат снимки заедно наистина, но винаги и Селин абла е с тях- основно тя намекваше и натвърдяше, че именно Джейда е гадже на Чаги. Но и медиите го надушиха, така че очевидно беше вярно. Единственото изказване на Чаги по въпроса беше "да има някой в живота ми, щастлив съм, обичам зрелите жени" - на практика го потвърди.
Обаче дойде според мен Видов ден. Около и малко след Новата 2012 , около 44 епизод о може и да се лъжа сега. Излезе по медиите, че заради тая целувка Парса е изоставил Хазал и Чаги се е разделил с Джейда, а и Ханде се е разделила с гаджето си.
Естествено всички отрекоха това да е вярно. Парса се изцепи, че са много щастливи с Хазал, Чаги - че няма раздяла, Джейда  - също. Да, ама не. После постепенно се видя, че Парс излиза с други жени  и тия снимки излизат в туитър. Феновете на Хазал изтрещяха и тогава тя каза, че те отдавна не са заедно и тези снимки са след раздялата им.
Много дълго стана, по-късно или утре шъ продължа ...

# 709
  • Мнения: 22
Само така Дзверче, ама аз кого да сиктирдосам като мъжът ми ми е шеф, тю бре

# 710
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Неви,  bouquet

Зверче, направо ти завидях, че си сиктирдосала шефката...ох, и аз ако можех да постъпя така с моята... #2gunfire

# 711
  • Мнения: 5 591
ъ не мога да се скрия вече,то шило в торба стои ли? питам-любопитство някакво ми е?

отивам в онова хотелче с лилавката дантелка-пирде ли кво е?ммммммм разкош
Ммммм, НИДЕЙ, че там ходиха и една друга двойка от друг сериал. ooooh!
Голям разкош, лилавичко. Rolling Eyes
Какво против лилавото имате, моята спалня е в  лилаво  Heart Eyes
Наде не ми дава да гласувам, кой е другия сериал в къщичката на Фемир  newsm78
Аз не го гледах, но нашата двойка и другата ходиха едни след други, първо ФЕмир, после тя с  Керим. Joy Каква е вината на Фатмагюл(Пепел от рози, даваха го и по бтв., а преди по канал Д.

И аз гласувах. Но ЕА води с 9 % .
Аз го гледах Fatmagulun suce ne?Ето снимка  от другия сериал на Керим в същата стая.
Много хубаво място.
Бел,много хубав колаж видях.    bouquet
Лека нощ на  лягащите. Hug

Последна редакция: вт, 12 мар 2013, 00:10 от лава

# 712
  • Мнения: 943
Ох тъкмо се прибрах от работа Whistling мога да ви кажа само  smile3501 говорите ли горовите за Чаги Heart Eyes
Олеле какво виждам по НТВ  smile3508 моят любим любим Psych Flutter оставям ви милички и лека Mr. Green

# 713
  • Мнения: 5 138
iyi geceler и от мен милички
мъжо стана да пуши това означава че търпението е капка от капката последната  Twisted Evil
Неви харесва ми в каква насока вървят мислите ти , действай в същата  Hug

Оффф е тва не го разбирам Енгин   Акюрек да води  smile3515

# 714
  • Мнения: 22
Г-жа Нервакова, не мога да допусна, че тая красива любов и тоя ураган от емоции, които тия двамцата ни представиха, шъ са похаби само в сериала, не го допускам и туй то.

# 715
  • Мнения: 5 138
Г-жа Нервакова, не мога да допусна, че тая красива любов и тоя ураган от емоции, които тия двамцата ни представиха, шъ са похаби само в сериала, не го допускам и туй то.


Ма как бе , научно е доказано че не може да е само игра, личи си когато е игра, и то при къде къде по добри и обеграни актьори когато няма нищо си личи просто, нооооооооооо има ли се надушва още при надписите в началото на филма, колкото и да е добър актьор Чаги не би могъл да  го изиграе толкова добре ако не бе в душата му  Peace Hug

# 716
  • Мнения: 727
Иве, кво да ти кажа.
Скрит текст:
Основно гледам м//у редовете и думите по медиите, защото установих, че истината излиза наяве почти винаги макар и със закъснение. И че за разлика от Чаги, който доста лъже и маже, но се дъни, Хазал казва истината понякога.
Не знам откога точно следите темата, но имаше едни снимки  - гаджето на хазал - Парс - присъства на сета, ходи покръчмите с екипа, а кога тя има бъбречна криза /8/9 турски епизод/ той беше с нея в болницата, за да не й е скучно. Имаха си здрава връзка.
Към Чаги интересът не беше чак такъв в началото и в първите си интервюта той каза, че няма гадже, но и че никога няма да се занимава с жени от шоу-бизнеса. Доста тъпо и обидно изказване според мен. А на въпросите дали е влюбен, отговарше с "не".
За тая Джейда Г. той никога открито не призна и както писах вече никой никъде не ги излови, имат снимки заедно наистина, но винаги и Селин абла е с тях- основно тя намекваше и натвърдяше, че именно Джейда е гадже на Чаги. Но и медиите го надушиха, така че очевидно беше вярно. Единственото изказване на Чаги по въпроса беше "да има някой в живота ми, щастлив съм, обичам зрелите жени" - на практика го потвърди.
Обаче дойде според мен Видов ден. Около и малко след Новата 2012 , около 44 епизод о може и да се лъжа сега. Излезе по медиите, че заради тая целувка Парса е изоставил Хазал и Чаги се е разделил с Джейда, а и Ханде се е разделила с гаджето си.
Естествено всички отрекоха това да е вярно. Парса се изцепи, че са много щастливи с Хазал, Чаги - че няма раздяла, Джейда  - също. Да, ама не. После постепенно се видя, че Парс излиза с други жени  и тия снимки излизат в туитър. Феновете на Хазал изтрещяха и тогава тя каза, че те отдавна не са заедно и тези снимки са след раздялата им.
Много дълго стана, по-късно или утре шъ продължа ...
Hug i na men mi haresva.... Heart Eyes

# 717
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Неви, newsm10

Лека нощ, момичета! Hug

# 718
  • Мнения: 22
Снежиии, ко става с тебе. Почивка си май днеска  newsm78
Някакви награди ще има по Крал тв, обаче там Хазал не спечели, а Мерием/от ВВ
А тия кристалните награди са някакви други май, обаче какъв е резултата от гласуването не разбрах, гласувах за Хазал и Чаги, ама не даваше нищо.

# 719
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Хайде и от мен лека,опъвам се и пускам маскения бал да си гледам и да си въздишам лека момичета    Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт