Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 47 ~

  • 33 375
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 22
Звезде, лека и на теб. До утре!

# 721
  • Мнения: 16 938
И аз мисля да лягам. Лека на всички и до утре.

# 722
  • Мнения: 10
Неви,чакахме те с нетърпение.Видях те,ама имах малко техническа работа с Дани ,та за това сега се включвам.Цял след обед с мъча с сдин аватар и един крачол...поне съм си ги качвала винаги...сега ги кача,поседят 2 мин. и възират...гадост... #Crazy Тук е момента да благодаря на Дани...отнех й доста време...благодаря ти скъпа!!!  newsm51[
И така...Знаеш ли дали утре няма да видим Хазатал на церемониите на "Кристална мишка"?Гледах филмчето с Х.Не ми допадна много.Най-впечатлена бях от танца й.Това момиче е ерудирано,умно,всестранно развито.Че имаше/а може би и има нещо м/у тях/е ясно,но Ч.ще трябва много да учи,за да се доближи до нивото й...Наистина той е млад и схватлив...ако реши ще успее...ама трябва да смени приоритетите си...абла,мабла и т.н....йок./b]

# 723
  • Мнения: 18 785
така,да си кажа и аз.Мисля,че любов между тез двамцата няма.Все някога папараците щяха да ги хванат,колкото и да се крие човек се издънва понякога.Химия има между тях то се вижда или поне имаше,харесване също - съвсем нормално като си по 17-18 часа с един и същ човек,но дотам каквото било било.Направили са си кефа с целувки това онова по време на снимките и им е минало,сега си живеят живота с други и всичко е в миналото вече Simple Smile това е от мен

# 724
  • Мнения: 22
ЕЕЕ Снежи, усъвършенствай се па скрой нещо и на мене. Като гледам само аз си ходя гола тука м/у вас.
На мен също Хазал ми хареса много, ама тя е учила балет като малка. Обаче и филмът ми хареса - Фърат Челик нали каза на майка й "Ще умра за Хулия" и наистина умря за нея. А и готино беше, според мен той преспа и с майката и със сестрата, ама за жена поиска крехкото агнешко, тю.
Снежи май Джейда шъ оди утре на наградите, обаче къде шъ ги дават newsm78

# 725
  • Мнения: 185
Лека и спокойни сънища.  Hug
Вижте кой ще бди...

# 726
  • Мнения: 22
ИИИх Very89 убиваш всичко детско в мене. Що не го изловиха с Джейда тогава - нито веднъж, ами на св. Валентин го снимаха сам и каза, че няма да прави нищо специално. Но и според мен каквото е имало, остана на снимачната площадка, но също така има причини за това...

# 727
  • Мнения: 185
ЕЕЕ Снежи, усъвършенствай се па скрой нещо и на мене. Като гледам само аз си ходя гола тука м/у вас.
На мен също Хазал ми хареса много, ама тя е учила балет като малка. Обаче и филмът ми хареса - Фърат Челик нали каза на майка й "Ще умра за Хулия" и наистина умря за нея. А и готино беше, според мен той преспа и с майката и със сестрата, ама за жена поиска крехкото агнешко, тю.
Снежи май Джейда шъ оди утре на наградите, обаче къде шъ ги дават newsm78

Неви кажи кой момент иили моменти искаш и ще ти направя подпис, сега си права на мен нов.

# 728
  • Мнения: 18 785
Неви за историята с Джейда не съм запозната от месец съм във форума,но и там може да не е имало нищо като не са хванати,а може и да е имало няма как да се разбере. За Хазал по същия начин,само гадаене,но аз си мисля че няма,а и вече взе да ми омръзва с това заедно ли са не са ли и тем подобни Simple Smile ако са Евала,ако не са здраве да е.Млади са ще си намерят подходящия след време

# 729
  • Мнения: 10
Неви, знам,че е учила балет,че свири на пиани и цигулка май,знае поне5 езика и т.н.,ама как ли е със живота  bowuu bowuu bowuu Аз не харесвам Фърат,а езика не знам...само отделни неща...а иначе кекса бил забранен в турските филми,ааа...А полята й бе епизодична,колкото да й се порадвам.Е то след Фери,ще ми е трудно,но и в Генджо ,и с Киво си ми беше сладурка.А защо Джейда  ще ходи?Какво би получила тя и за какво...за най-искусителната интригантка ли  hahaha

# 730
  • Мнения: 185
Неви, знам,че е учила балет,че свири на пиани и цигулка май,знае поне5 езика и т.н.,ама как ли е със живота  bowuu bowuu bowuu Аз не харесвам Фърат,а езика не знам...само отделни неща...а иначе кекса бил забранен в турските филми,ааа...А полята й бе епизодична,колкото да й се порадвам.Е то след Фери,ще ми е трудно,но и в Генджо ,и с Киво си ми беше сладурка.А защо Джейда  ще ходи?Какво би получила тя и за какво...за най-искусителната интригантка ли  hahaha
Може би за дявол в женски образ.  newsm78

# 731
  • Мнения: 22
Дзверче, много си мила, благодаря ти много. Направи го, ако можеш, когато имаш време. Искам целувката от сватбата след като й вдигна воала 46/47 оригинален, но няма зор.  Hug
А сега лека ти нощ!

# 732
  • Мнения: 22
Снежи, филмът беше поизрязан, цензуриран значи. Дори в трейлъра се виждаха сцени много по-така. Глей ся, видя ли една кака дето прави любов с един в сламата - е тази е онази дето казаха, че с Чаги се гонели голи и съседите ги видяли, и той ходел при нея с мотор късно вечер след снимки, въобще ужас и дрън дрън, нали после го опровергаха...

Very89 и аз на туй се надам, че са млади и само се връщам към примера на Дзверчето за Пенелопе Крус и Хавиер Бардем. Щото са уникални и както писах по-горе, хич не ща да се похаби тая емоция ей така само на кино.

# 733
  • Мнения: 185
Дзверче, много си мила, благодаря ти много. Направи го, ако можеш, когато имаш време. Искам целувката от сватбата след като й вдигна воала 46/47 оригинален, но няма зор.  Hug
А сега лека ти нощ!
Не отнема много врeме и става бързо, те сега ти го спретвам.
Лека и на теб.  Hug

# 734
  • Мнения: 4
Снежи ,спокойно  Hug не си ми отнела много време,те се правят бързо ,само с единия малко проблеми,ама се отстраниха от втория път. Ако има нещо пак викай   Hug

Общи условия

Активация на акаунт