Beren Saat и Intikam - Никой няма да бъде забравен в тази история! - тема 5

  • 47 947
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 159
Момичета,някоя от вас успя ли да види фрагмана? На мен не ми се отваря,а съм много любопитна.


Дъгичка Hug
Аз успях от линка за резюмето.

Епизод 10, фрагман 2

Шахика: Това ли търсиш?
Хакан: Знаеш ли кой е този мъж?
Бащата на Селен.
Шахика: Какво искаш?
Селен: Написаното на този лист наистина те плаши...
Хакан: Тя не знае, че заради сем. Арсой са е загубила баща си.
Шахика: Грешката ми е, че в деня, в който Емре те изгони, аз не те изхвърлих през вратата.
Ямур: Както смятахме, това момиче е опасно.
Селен: Как каза, че се казваш?
Дерин: Дерин… Дерин Челик
Ямур: Селен знае какво са причинили на баща ми Халдун и Шахика.
Трябва да й попречим да ги шантажира.
Хакан: Селен! Неее!
Селен: Сега е мой ред.
Целият ви живот зависи от това дали ще проговоря, г-жо Шахика.

Последна редакция: вт, 12 мар 2013, 21:29 от JuliaB

# 31
  • Мнения: 6 603
Джули,привет  Hug!
На мен сайта на Канал Д ми се отваря ,но самия трейлър въобще не зарежда. Нито пък първия. Може при мен да е проблема.

п.п. Сега видях,че си го превела. Благодаря ти!

# 32
  • Мнения: 6 603
Най-после успях. Отворих го с гугъл хром,явно проблема е в интернет експлорера.
Много интересен епизод се очертава,в който Селенката ще е главно действащо лице.

За тези,на които им е интересно няколко снимки от "Сънят на пеперудата".

Скрит текст:




Последна редакция: вт, 12 мар 2013, 21:46 от * Дъга

# 33
  • Мнения: 159
Направих превод на резюмето, но не съм съвсем сигурна, че не съм в добра кондиция тази вечер. ooooh!

Целта на Ямур е Селен
Ямур се чувства много притисната/притеснена. Дерин започва сериозно да флиртува с Рюзгяр. Дори и ядосана от това положение, Ямур не може да направи много. Защото Дерин я заплашва, че ще каже истината.
Шахика получава един плик от Халдун. Документите в този плик ще й въздействат силно. Докато тя се опитва да запази семейството цяло, всичко се разпада. Останала съвсем сама вкъщи Шахика, за да накара Емре да се върне, използва и Аслъ, и Селен. Аслъ подготвя вечеря за Шахика и Емре, но към тях се присъединява и Ямур.
Хакан позволява на Селен да инвестира в компанията, но тя малко рано празнува победата. Първо ще има предложение за Емре, а след това отива при Хакан. Ямур виждайки, че Селен става все по-опасна, решава да я победи като използва козовете в ръцете си. Подготвя й такава изненада, че я поставя лице в лице със сем. Арсой.
След последните събития Джемре и Баръш решават да живеят отделно. Рюзгяр е против, защото ще използват чека, който Шахика е дала на Баръш. Дерин започва да се настанява при Рюзгяр. Още повече, ще му каже, че е приятелката от детството Дерин. Намирайки се пред жената, която е чакал с години, Рюзгяр е объркан.
След като вече няма нищо за губене, Селен е по-опасна от всякога.

Лека нощ! Hug

п. п. И аз доста съм чела за "Сънят на пеперудите". След премиерата имаше много суперлативи. Имам намерение да го гледам. Peace

# 34
  • Мнения: 3
Добро утро, момичета  smile3525

Сигурно си мислите, че съм ви забравила. Чета ви, но не пиша, защото имам малко лични проблеми и нямам нито време, нито сили. Надявам се, че от днес всичко ще бъде наред.

Хубав ни е новият фрагман. Джули, благодаря за превода   bouquetНямам търпение за епизода утре thumbsup

Пожелавам ви много хубав ден и ви предлагам да видите малко нови снимчци:


http://intikambulgaria.blogspot.com/2012/12/1.html

# 35
# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Записвам се в новата тема да ви следя.  bouquet

Благодаря на всички за преводите, снимките и новините, които пускате.  Hug

# 37
  • Мнения: 3
Добро утро в нашия ден  Hug smile3525

Тези дни, освен мен, май и вас нещо ви няма никакви. Надявам се днес да се съберем за поредния интересен епизод на Intikam и хубавичко да си го обсъдим.


iv4enceto_91, добре си ни дошла!  wavey welcome  bouquet Хубаво е да има още фенове на сериала ни. Просто го заслужава. thumbsup

Пожелавам ви хубав ден и до довечера!




# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Чики, аз следя темите от началото, просто не пиша. Само се наслаждавам. Grinning Hug

# 39
  • Мнения: 3
Чики, аз следя темите от началото, просто не пиша. Само се наслаждавам. Grinning Hug

Предположих. Все пак, се радвам, че се включи. Hug

# 40
  • Мнения: 6 603
ЗДРАВЕЙТЕ!  Hug

Чики  Hug
Явно всички сме затрупани със задачки/ поне с мен е така/ , а и хубавото време  навън предразполага към други приятни занимания. Довечера  планирам да съм на линия за новия епизод,надявам се вие също.

iv4enceto_91, Hug
Добре дошла и от мен.
Ще очакваме да се включиш и с коментари.

Добре че докато сме заети няма много новини, но да не е без нищо, ето това.
Има доста снимки,част от тях Никол вече е сложила вчера.

http://www.gecce.com/foto-galeri/unluler/beren-saatten-dovus-taktikleri-1?p=1


Бойните тактики на Берен Саат

13.03.2013.


Утре вечер по Канал Д ще бъде излъчена новата серия от популярния сериал “Интикам” с участието на Берен Саат, Мерт Фърат и Нежат Ишлер.
Главната героиня Ямур ще демонстрира уменията си в бойни сцени.
Берен Саат удиви всички на снимачната площадка със своите способности. По пътя на отмъщението тя се среща с Игор / в ролята Чагдаш Агун/.
В продължение на четири месеца красивата актриса тренира заедно с майстора по бойни изкуства  и хореограф Танай Генджо Юлген. Според треньора в подготовката  тя е показала много високи резултати и голямо въображение.

Момичета, до довечера!

# 41
  • Мнения: 6 603
                       

                       

                       

                       

# 42
  • Мнения: 3
Днес по случайност погледнах към щанда за вестници и какво да видя - Берен Саат във вестник "TV сага". По-голямата изненада беше, че видях интервюто на Хакан Гендже с Берен, което преведох - http://intikambulgaria.blogspot.com/2013/01/hakan-gence.html Вярно, че с малки промени, ама си го познах. Разбира се, зарадвах се. Не само, защото превода е мой, а и защото още повече хора ще научат за сериала. Все пак, за това го преведох - за да се разпространи. newsm10



# 43
  • Мнения: 3
И една нова снимчица

# 44
  • Мнения: 6 603
Цитат
Днес по случайност погледнах към щанда за вестници и какво да видя - Берен Саат във вестник "TV сага". По-голямата изненада беше, че видях интервюто на Хакан Гендже с Берен, което преведох -
Чики Hug
На мен ми се случи същото тази сутрин,спрях се да ди купя списание и видях вестника с Берен на първа страница и си го купих. Като започнах да чета интервюто и почти бях сигурна откъде са го взели,макар че нямах време да сравнявам. Вярно ,че не са посочили източника , което не е коректно, но пък така ще стане достояние на повече хора.

Нали си спомняте какъв творчески ентусиазъм кипеше в темата КВФ по време на излъчването на сериала. Докато се чакаха преводи,трейлъри или новини , момичетата се забавляваха много като творяха какво ли не. Главни действащи лица бяха нашата любима съфорумка Тони, както и Хриси,Славена и много други. Спомням си как веднъж в един друг вестник бяха публикували едно интервю,което съм забравила с Енгин Акюрек ли беше или с някой друг ,което беше измислено от Хриси за забавление. То наистина беше шедьовър, но във вестника го бяха публикували като истинско. Някои момичета в темата направо бяха повярвали и даже започнаха да го разнищват. Голям смях падна накрая. При нас поне интервюто е истинско,макар и "преписано" от форума. Поне е доказателство,че ни следят.

                                         

Общи условия

Активация на акаунт