Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 235 - След финала

  • 47 777
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, приятели! Hug

Протести и тук, и там...
Скрит текст:
И дали вече някой изобщо знае кой и за какво протестира?! Някой имал кауза и решил да я защити; друг излязъл на разходка и се присъединил; трети решил да изпусне малко пара и просто да повика или повилнее безнаказано; кой за каквото го стегнал чепика решил да се жалва; някой просто от нямане какво да се прави се мотае наоколо, пък каквото- такова; някои искат да бъдат видени пред камера и да кажат каквото им дойде на ум, наслаждавайки се на минута внимание; изплуваха политически трупове; появяват се нови амбициозни лица в подходящия момент...Мога да продължа до безкрай- всичко така се разми, че прилича на масов спорт вече. Един раздава акъл, друг- шамари..."Осанна!"..."Разпни го!"...И край няма...И тук, и там...
Жега- и тук, и там sweating...И определено моята муза е слънчасала някъде...
За разлика от музата на уникалния Бганио- винаги свежа и вдъхновена...   bouquet
Липсва ми сериал така завладяващ и вдъхновяващ като "Незабравима". Гледам десетки други, но не намирам моя сериал! no Интересно ми е, чакам серии, резюмета и фрагмани и дните, в които ги пускат, но никой проект не ме заинтригува толкова, колкото "Незабравима". Липсват ми историята, интригата, героите, актьорите, атмосферата в темата, приятелите от темата и разговорите с тях- с една дума- носталгия! Weary Може да е от свръхлунието...

# 736
  • Варна
  • Мнения: 329

Синем продължава с изявите си, но така и не събрах желание да гледам тоя сериал! Naughty

# 737
  • Мнения: 3 203
Бганьо поздравления  newsm20 newsm51 newsm51 Не стига ,че навън е  sweating ами и тук няма никакво спасение с тези прекрасни снимчици ми става още по по  горещо #Silly Мокси къде си идвай на помощ ,че ще загинем ..... tantrum ще ни дръпнат ключа и.... ooooh! ooooh! ooooh! Praynig Praynig Praynig Heart Eyes

# 738
  • Варна
  • Мнения: 329
Добър ден, приятели!  wavey
Две неща за душата  Hug
newsm47
и
smile3508
И една анкета
http://www.oyuncularsitesi.com/anketler/14-sizce-en-iyi-erkek-oy … u-hangisidir.html
 newsm80
Моксиии, къде си, душицо?...  bouquet

# 739
# 740
  • София
  • Мнения: 829
Приятен неделен ден  Hug Тъй като Мокси я няма,направих новата тема,за да има къде да творим спокойно   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт