Невролози при недоносени.

  • 5 331
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте,моето дете е родено преждевременно в 28 гс.Вече стана 4кг и ми казаха,че е време за невролог.От болницата ми препоръчаха д-рПискова,понеже съм от Пловдив.Някой има ли наблюдения за нея и дали това е правилния избор,защото смятам ,че това са важни неща които не са за пренебрегване.

# 1
  • Мнения: 54 448
Аз съм по-доволна от д-р Иванов .
Ходили сме и при Пискова , но на мен Иванов ми харесва повече като специалист . Peace
Проблемът е , че много се чака . И за час , и за самия преглед , нищо , че сте с час . Crazy

# 2
  • Мнения: 63
Здравей,Гери.

Пиша,защото съм от Пловдив и защото моето дете също е недоносено/родено в 28г.с./
Съветът ми е доц.Иванов/мисля,че вече е професор/.Много точен диагностик е,а и прегледите се състоят с тфе-трансфонтанелна ехография,ако се наложи енцефалография и има още един метод с който изследва за ранна диагностика на на ДЦП./GENERAL MOVEMENTS/
Завежда Неврологично отделение на детска клиника към ВМИ.
Пискова е невролог,но няма тези всички апаратури.
Успех Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4
Здравейте,
Да попитам и в този форум за добър детски невролог в София, изключваме болницата на проф.Чавдаров. А и кога е добре да се направи прегледа за първи път? На каква възраст?



# 4
  • София
  • Мнения: 283
Здравейте,
Да попитам и в този форум за добър детски невролог в София, изключваме болницата на проф.Чавдаров. А и кога е добре да се направи прегледа за първи път? На каква възраст?





Доцент Литвиненко

# 5
  • Мнения: 18
Може ли координатите на д-р Иванов

# 6
  • Мнения: 914
Здравейте, т.к. и ние сме минали по пътя на недоносеността (1300 г в 32 г.с.) и с всички съпътстващи това притеснения, мога да ви кажа, че до преди няколко години проф. Иванов работеше в медицински център Юник на Д.Талев в Пловдив, пресечката срещу Пощата на Кичука. В един от дните на седмицата имаше възможност за безплатни прегледи на недоносонени деца, ако се не лъжа беше в сряда. Мисля, че все още приема там.
    

Общи условия

Активация на акаунт