Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 50~

  • 30 685
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 16 938
Днес съм на тема снимки извинявам се че от сайт ги качвам ама пестя място а пък и може да е по голям размер и да не се вижда.

# 31
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511

 тази песен нямам думи просто  Hug Hug HugДани не ми е отговорила още ама аз съм нахална и ще упорствам  Joy Joy Joy

# 32
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511
коя я изпълнява някой знае ли че направо уникална е newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 30 147
ооо, вие вче сте тук.

  bouquet за темата  

# 34
  • Мнения: 1 786
Момичета - кокичета, завърнах се и аз.  Flutter Hug Hug Hug

Нямам шанс да изчета всичко, което сте изписали. Вярвам бая сте се забавлявали.  Mr. Green Ако има някои ултра - мега важни новини ще ме информирате в движение.  Mr. Green Липсвахте ми много, да знаИтИ.  Heart Eyes

Рени, мерси за темичката.   bouquet Страхотна е както винаги!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Поднасям по едно кайвенце с пастичка, да отбележа, че се завърнах и Ви пожелавам приятен дееен!  Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 10
РЕНКАааа... Ииии...



# 36
  • Мнения: 1 786
Скрит текст:

 тази песен нямам думи просто  Hug Hug Hug
Дани не ми е отговорила още ама аз съм нахална и ще упорствам  Joy Joy Joy
http://www.youtube.com/watch?v=5M5mLhEEKvI

# 37
  • Мнения: 4
Ирка ,  ние с нея от оня ден си разменяме съобщения във видеоклипа ,за субове,програми ,но така и не я питах за гръцките,като види предполагам ще ти отговори.

така и така пиша да питам друго за  редене на субтитри,мисля че разбрах къде е мойта грешка,но това момиче ми каза ,че клипа епизода се реже на части,вярно ли е ? аз не го знаех

# 38
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511
Скрит текст:

 тази песен нямам думи просто  Hug Hug Hug
Дани не ми е отговорила още ама аз съм нахална и ще упорствам  Joy Joy Joy
http://www.youtube.com/watch?v=5M5mLhEEKvI
  много,много благодаря  Hug Hug Hug страшна песен и превода пуууу много ми харесва Hug Hug

# 39
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема  Hug

Рени  Hug   bouquet Снежи   bouquet

Еее Киара, най-после си при нас!  Hug Липсваше тук много!

Направо ме уцели,тъкмо си пийвам кафенце  Wink

# 40
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511
Ирка ,  ние с нея от оня ден си разменяме съобщения във видеоклипа ,за субове,програми ,но така и не я питах за гръцките,като види предполагам ще ти отговори.

така и така пиша да питам друго за  редене на субтитри,мисля че разбрах къде е мойта грешка,но това момиче ми каза ,че клипа епизода се реже на части,вярно ли е ? аз не го знаех
  нещо не мога да схвана кое се реже,аз сега навлизам в тия води и не съм се усъвършенствала още,а ти за кое момиче говориш,аз писах на онова с английските което превежда във фейса,а пък това момиче във видеоклип знаеш ли че си мислех че тя май ги има субовете само да се почви и ще я питам,а пък защо излизат такива неразбиращи знаци мисля че е от windowsa

# 41
  • Мнения: 1 117
Здравейте и от мен.  Hug

Рени,  newsm51 за новата тема. Клипчето е много хубаво. Heart Eyes
Снежи,   bouquet
Киара,  Hug добре дошла отново.

Благодаря за всички снимки и клипчета, супер сте.  Hug

# 42
# 43
  • Мнения: 185
Привет на всички, Hug хайде и аз в новата тема.
Рени за темата.  newsm51
Киара добре завърнала се.  Hug Hug Hug

# 44

Общи условия

Активация на акаунт