Отговори
# 30
  • Мнения: 120
Запис и от мен Simple Smile
Страхотна темичка   bouquet
Sta_di, стискай още, рано е Simple Smile  Peace
Buena, многото води повлияни ли са от степента на плацентата?  Confused На мен досега нищо не ми е казал доки за водите, от което съдя, че са ОК, въпреки че плацентата е 3.

# 31
  • в пералнята
  • Мнения: 1 005
Жапииииис!!!!!!!!!   bouquet

# 32
  • Мнения: 5
Запис и от мен ,но с не много добри новини,много съм настинала и не спирам да кашлям,имам и малко температура 37,2.Писах и във ФБ и тук да питам.Много се притеснявам ,че от това непрекъснато кашляна и надуване може да си докарам някоя неприятност,контракции и т,н.Вие как мислите възможно е нали.Аз утре ще отида до доки да погледне всичко наред ли е с бебчо и ако се наложи да започна и по сериозно лечение ,защото за сега съм само на сироп и чайове.

# 33
  • Мнения: 15
и аз да се запиша ,пу последна  Laughing
май 2013  Hug Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Hug

запис само сега, че не ми се говори много, после ще ви чета  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 173
Maimunk, Kamban4o- да се оправят децата дано по-бързо Hug Hug Hug Hug Hug
Джос- ей сега се върнах, дерматоложката каза, че било някакъв розов лишей и било нормално- или от някоя дреха или от пролетното време, даде ми крем и няколко пъти попитах нали няма проблем с бременността и тя каза, че няма.Да се мажа седмица 10 дни и ако се налага чак тогава нещо по-сериозно, защото сега не иска да дава нищо за пиене заради бебка, ама каза, че е нещо абсолютно нормално , та не съм притеснена особено- ще се мажа и да минава и каза, че като минат пак мога да си се мажа с маслата и, че не е от тях.
Лилия най-добре говори с доки и ако трябва да пийнеш нещо по-сериозно да ти даде, че да не се мъчих.И аз по малко покашлям, но той каза, за сега нищо и ако е повечко тогава.Но при теб има и Т така че най-добре той да ти каже Hug Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 1 350
nanina, добре че си минала и ти е дала мехлем.
и при мен от нищото се появи, луда работа, така и изчезна и не се появи повече. а и не съм имала никога такова чудо.
д-р Дяволов тогава ми предписа тридерма като ме видя и мина много бързо, та ми обясни, че е от бременността.

Liliq, отивай на док да ти изпише нещо, АБ не е проблем сега да пиеш. по-добре отколкото да се мъчиш.
и аз втори път ще ходя на зъболекар, че ме бодва някаква болка, уж нищо няма, от чуствителност на зъбите, че бебо тегли калция първо оттам, ама по-добре да види друг док, може да има нещо и да го лекувам.
пий чайове, такава Т се смъква трудно, но пък за 2 дни опитай. обади се на док и пий осцилококцинум ударна доза. чай с мед.
като кашляш - сядай и свивай крака, ако трябва клекни долу със свити крака, никога права не кашляй! да, предизвиква по-силната кашлица контракции!

# 37
  • София
  • Мнения: 451
Да се включа и аз в новата темичка – страхотна е. Благодарности на Jos за труда   bouquet

При нас след днешния преглед всичко изглежда наред - води, плацента... (малко се стреснах, защото ми се стори, че бебето изостава, но докторката твърди, че всичко е в норма). Близо 2 кила е вече, даже и запис на тонове правихме. Най-хубавото от днешния преглед е, че за сега всичко изглежда като да може да се пробвам да родя нормално и даже лекарката няма против – е, опита се да ми представи нещата в по-черните им окраски, но само искала да ме предупреди  Grinning
Рейни, запис на тонове няма общо с ехото, защото ти слагат разни колани и 20на минути записват сърдечните тонове на бебето, засичат и контракции, ако имаш, а на ехото гледат структурно как стоят нещата  Wink Принципно май наистина от 34 г.с. започват да следят нещата, но понякога може и по-рано да се започне, зависи си от док-а и ситуацията.
Мон, дано сте добре с бебката. Пустата му варицела...
Камбан4о, бързо оздравяване на твоя малчуган и прекрасен рожден ден му желая.
Sta_di, стискам палци всичко да е наред и бързо да се оправяш.
djuliani, аз честно казано не съм фен на педиатрите от 20та. За съжаление не мога конкретно за тази нищо да ти кажа...знам, че има една докторка в квартала някъде на Родопски извор е, от която повечето ми познати са доволни (не се сещам как се казва, но мога да разпитам, ако те интересува).
Лилия, бързо оздравяване и дано ти изпишат нещо за кашлицата, че е доста неприятно.

За дрешките – аз пера абсолютно всичко и го гладя и така доста време  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 326
Аз идвам да се запиша в темата.
Вкъщи съм си от днес...тресе ме малко носталгията, гледам като извънземно.  Без проблеми мина полета, мен не ме притесняваше толкова дали няма да тръгне горе, ами от излитането да не получа някоя криза от вестибуларния апарат.Но мина де...всичко е ок.Стюардесите ме гледаха като изкопаемо, питат ме нещо на немски, аз кимам по български...не се разбирахме много  Joy 
Ноооо имам гъби  Joy  Не знам де...може и нещо друго да е.От няколко дни ме боцка долу и имам бяло течение, та са си май гъби.Във вторник съм на преглед, та може и да дочакам до тогава.Мажа се с един Канестен, имам от преди...облекчава ме.

# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 4 884
Запис и от мен Simple Smile
Страхотна темичка   bouquet
Sta_di, стискай още, рано е Simple Smile  Peace
Buena, многото води повлияни ли са от степента на плацентата?  Confused На мен досега нищо не ми е казал доки за водите, от което съдя, че са ОК, въпреки че плацентата е 3.
Не,няма връзка водите и плацентата Peace Hug

Филийка,сърцебиенето го имам от известно време,не мга да определя точно откога.Не е приятно никак,като на врабче ми пърха,уж пия магнезий,ама ooooh!меря си кръвното редовно и това,то друго не знам дали може да се направи newsm78

# 41
  • Мнения: 32
Темата е прекрасна ... и тооолкова пролетна  smile3525

# 42
  • Мнения: 1 350
добро утро Simple Smile
надявам се да сте добре!

днес ще ходя на запис на тонове, с колата ще съм като гледам времето.

голямо въртене беше посреднощ. омръзна ми наляво все да спя... как обичам по корем...
спомних си как накрая последните седмици най-бавно вървяха, и сега е така  Crazy

хубав ден и по-далече от падащи неща от вятъра!
 Hug

# 43
  • Мнения: 173
Belle, добре ли изкарахте? Колко време те нямаше, май май бая=надявам се да си се насладила на пътуването- във Франция е тооолкова хубаво Simple Smile Дано сте се забавлвали и после да разказваш на бебка и тя къде е била преди да се роди Simple Smile
Аз тази сутрин се намазах втори път с крема и вече е доста по-спокойно със сърбежа.Обаче имам друго притеснение- вчера си чистих дупката от обицата на пъпа и ся малко се притеснявам да не се възпали нещо- мажа със спирт и риванол, дано не се раздразни .Дребна работа, ама Simple Smile не трябваше да пипам изобщо

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Добро утро Mr. Green
Аз съм с варицела Crossing Arms не съм ходила на лекар, но 99,9% е това. Засега съм добре, нямам много пъпки, ама от появата на първата е само трети ден, та не е късно...
Т също нямам, даже ми е по-ниска отколкото трябва ... най-вероятно се дължи на проблемите с Хашимотото и ниския хемоглобин...

Дано поне бебката да не я хване и да си стои на мястото до датата за секцио Praynig Praynig Praynig. Лекарката последния път като ходих ми обясни, че може на нея да ѝ се размине ... дано поне това да стане, аз че ще се мъча е ясно.

Нанинка, преди бременността имала ли си проблеми с лишеи или считат, че е провокирано от бременността? Мярнах назад, че за розов лишей говориш, ама нямах време да чета подробно.
Аз преди време се мъчих с едни лишеи, но при мен се оказа едно автоимунно заболяване, което успях да потисна за момента. На теб каква диагноза точно ти сложиха?

Общи условия

Активация на акаунт