Базедова болест - тема 3

  • 56 888
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 730
Добро утро   bouquet
Значи да се запасим с хапове за всеки случай Wink

Чудих се дали да взема. Вчера взех една опаковка. Днес отидох за друго и ме предупредиха.
Опаковката ще ми стигне за 13-14 дена по 1 и 1/2 на ден, ама аз съм след седмица на преглед и ще видя какво ще каже доктора според хормоналните ми изследвания и затова не ми се искаше да се запасявам.  Rolling Eyes Или да взема една за всеки случай да имам за цял месец...

Ами и аз исках да си взема, но където и да проверя Rolling Eyes все нямат ...
Така ли стана?  Whistling Сега ще ме е яд, че не съм взела.
Тия дни съм на преглед, та ще спомена пред доктора да видим какво ще каже.
Дано скоро заредят, че не си е работа да се сменят хапчета, като организмът е свикнал с едни.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 256
Добро утро   bouquet
Значи да се запасим с хапове за всеки случай Wink

Чудих се дали да взема. Вчера взех една опаковка. Днес отидох за друго и ме предупредиха.
Опаковката ще ми стигне за 13-14 дена по 1 и 1/2 на ден, ама аз съм след седмица на преглед и ще видя какво ще каже доктора според хормоналните ми изследвания и затова не ми се искаше да се запасявам.  Rolling Eyes Или да взема една за всеки случай да имам за цял месец...

Ами и аз исках да си взема, но където и да проверя Rolling Eyes все нямат ...
Така ли стана?  Whistling Сега ще ме е яд, че не съм взела.
Тия дни съм на преглед, та ще спомена пред доктора да видим какво ще каже.
Дано скоро заредят, че не си е работа да се сменят хапчета, като организмът е свикнал с едни.

Аз вчера си взех, дори опаковката беше от 50 таблетки. В К-Крес (Варна) има.

# 737
  • UK
  • Мнения: 5 999
Тони, а къде е това К Крес?

# 738
  • Варна
  • Мнения: 256
Тони, а къде е това К Крес?

Едната е до кръглата експрес банк, посока центъра, веднага след банката, на ъгъла. Другата е до ч-ще Маяковски, третата е до 5-та градска, зад у-ще елин пелин.

# 739
  • UK
  • Мнения: 5 999
Тони, а къде е това К Крес?

Едната е до кръглата експрес банк, посока центъра, веднага след банката, на ъгъла. Другата е до ч-ще Маяковски, третата е до 5-та градска, зад у-ще елин пелин.

Малеййй ooooh! далече са ми, ама трябва да се замъкна някакси Crazy

Благодаря  bouquet

# 740
# 741
  • Мнения: 2
Здравейте!!!Много съм притеснена и моля за помощ! Имам вси4ки възможни симптоми на заболяване на щитовидната жлеза-умора,сърцебиене,ускорен пулс,косопад,скованост на стави и про4ие... Резултати от ТСХ 1,140 при норми от 0,27-4,20
ФТ3 3,170 при норми 2,02-4,43
ФТ4 1,040 при норми 0,93-1,7
Анти ТРО 5.00 при норми 0-34
Анти ТG 30,72 при норми 0-115
Анти ТСХ-рецепторни антитела 4,8  при норми до 2
Според вас това индикация за Базедова болест ли е?

Общи условия

Активация на акаунт