Парфюмни размисли и страсти - 170

  • 48 902
  • 710
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 445
Днес съм с Глория!  Heart Eyes Blush Прекрасна е! Не мога да уловя сезона й! Носела ми е радост и през зимата и през лятото. Днес обаче съм оцелила точния парфюм. Носи ми такова удоволствие.  Crazy Даже ми пооправи настроение, че нещо днес не ми е ден.

 
Ще ме накараш пак да му дам шанс, въпреки че съм го метнала в размените Rolling Eyes

Все още не мога да се разделя с Еликсира на Мерве, балсам за душата и носа ми, а миналата пролет го зазимих още към 15-ти март.
Чакам и едно Амбре и след поста на Ковачева, нямам търпение да пристигне /първата ми покупка от 7-8 месеца, като изключвам двете бутилчета Еликсир, те не се броят и половинка Л Инстант маджик Mr. Green/, да видим дали ще има чудодейното действие на Еликсира.

# 706
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Силви, аз щях да се интересувам от Глорията ти.  Whistling

 Scintillia, не се ли харесахте с NR? Бързо го запрати в размените.  Hug

 Аз се сетих, че на Ив Роше съм имала ето това:

 
Скрит текст:


 Много хубава роза. И има сходство с Клое.
 Ще посетя скоро магазина им, че май съм си набелязала нещо.  Simple Smile

Искам да ви питам и за един ейвънски парфюм:

 http://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Only-Imagine-17599.html

 Някоя от вас пробва ли го вече? Трайността му ме интересува. Иначе като аромат ми допада.
 Ще съм благодарна на мнения.

 

# 707
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Момичета, кажете нещо за Collection Extraordinaire Muguet Blanc Van Cleef & Arpels, че вчера го поръчах на сляпо. Надявам се да е много специален парфюм, защото този път съвсем сериозно заявявам, че ще ми е последния Twisted Evil Laughing
Изчетох мненията във Фрагрантика за него и си го представям подобен на Iris Ukiyoe и Balenciaga Paris, натуралистично цветен, свеж и зелен. На прав път ли съм или пак съм се объркала? Laughing
Да, много е красив и е точно в този дух. Прохладен, цветен, пролетен, но елегантен. Много булчински, невинен и бял го усещам. Ще ти хареса, ако не свиркай, ще се разберем Wink

Аз пък днес си харесах два от Еликсирите на Ив Роше - единият го помня /Пърпъл Еликсир/, обаче другият хабер си нямам кой беше. Много хубаво пачули, много. Heart Eyes
Ако флаконът е матов - тоалетната вода е  Peace. И аз се влюбих в пачулито му, там е най-красиво и мощно, не спах, докато не го купих, и в един момент така ми заприлича на КМ, че не съм го пръскала и два пъти и го подарих на сестра ми, която си го изпръска с голямо удоволствие.
Годес, чакам мнението ти за новото творение на Елена, дано се превърне в новия ти любимец, аз почти само с него движа в последно време Hug

# 708
  • София
  • Мнения: 602
Scintillia, не се ли харесахте с NR? Бързо го запрати в размените.  Hug

Това беше най-бързото влюбване и разлюбване, което ме е сполетявало.  Rolling Eyes
А може би не съм оцелила подходящия ден и време за НР Льо. Май трябва да му дам още един шанс.
Вчера ми се случи подобно нещо с Аметиста на Лалик. Добре че го познавам добре. 

# 709
  • Мнения: 652
Аз пък днес си харесах два от Еликсирите на Ив Роше - единият го помня /Пърпъл Еликсир/, обаче другият хабер си нямам кой беше. Много хубаво пачули, много. Heart Eyes
Ако флаконът е матов - тоалетната вода е  Peace. И аз се влюбих в пачулито му, там е най-красиво и мощно, не спах, докато не го купих, и в един момент така ми заприлича на КМ, че не съм го пръскала и два пъти и го подарих на сестра ми, която си го изпръска с голямо удоволствие.
И аз си мисля, че е тоалетната вода, след като поразгледах във фрагрантика.
Не ми пречи, че прилича на КМ, който никога не съм имала; просто нямам излишен бюджет, за да го гушна. Simple Smile
А траен ли е за тоалетна вода?

# 710
  • София
  • Мнения: 5 658
Н О В А   Т Е М А,
З А П О В Я Д А Й Т Е !

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт