Парфюмни размисли и страсти - 170

  • 48 921
  • 710
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 499
Аз пък искам минита - по 5-7 мл, напълно ми стигат да се запозная с парфюма, пък ако се харесаме, после ще си взема и по-голямо количество.
Питах вече, ама пак да повторя - от чужди сайтове ли вземате минита, в нашенските сайтове почти не откривам...

# 661
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Аз пък искам минита - по 5-7 мл, напълно ми стигат да се запозная с парфюма, пък ако се харесаме, после ще си взема и по-голямо количество.
Питах вече, ама пак да повторя - от чужди сайтове ли вземате минита, в нашенските сайтове почти не откривам...
Аз купувам понякога сетове с минита от летищата. Но не навсякзде ги предлагат.
Най ме е яд, че брандовете които харесвам нямат такива.
От Герлен съм виждала само един и той не ме изкуши, щото си имах бутилчЕта от по 100.  Mr. Green

# 662
  • София
  • Мнения: 602
Е,  Crazy, искам го, но повече си искам Черната орхидея. Без Voile de Fleur отзад. В този днешния откривам нещо, което ме притеснява.

То хубаво, че не си го харесала повече от класческата Черна Орхидея, защото май са го спрели и почва трудничко да се намира.  Wink

# 663
  • София
  • Мнения: 735
Нимфеа, благодаря за предложението Simple Smile ако не намеря мострички от една позната-консултант, ще драсна на ЛС за отливки bouquet

# 664
  • Мнения: 0
Още един глас за по-малките флакончета.  Peace Много рядко взимам големи и не от икономия  Naughty, като се замисли човек 30 мл излиза по-скъпо. Едно, че омръзват и друго, че големите флакони не са особено красиви. Скоро видях 100-ца на Laguna Salvador Dali.  Shocked Направо си беше грозно.  Mr. Green Четох във fragrantica за това.  Rolling Eyes Чудя се как ще се държи в ръка това нещо и как ще се ползва?  Thinking Е, може да се каже и, че гроздето е кисело.  Wink
От три дни съм със So Elixir Yves Rocher и ми е приятно и "гушливо" както казвате тук. (а 30 мл флаконче е прелест Heart Eyes) Уж е пролет, но при нас е мрачно и дъждовно и още не съм посягала към по-леки пролетни аромати. Чета ви и си правя списък за намерения, за което благодаря!  Hug

Последна редакция: чт, 11 апр 2013, 10:31 от Cruela

# 665
  • Мнения: 392
Не мога да го нося този Коко Мадмоазел, а имах огромно желание, с него се чувствам като депресиран работник в химична лаборатория  Sad  подарих го на мама, върху нея стои страхотно  Shocked  явно тя е госпожицата, а не аз  Mr. Green

ЗА малките флакони съм, изглеждат очарователно  Heart Eyes
/което ми напомня, че все още се чудя какво количество от J`adore Dior да си закупя, стотицата прилича на бухалка, може и като средство за защита да я ползвам, ако я нося в чантата  ooooh!

# 666
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Четох във fragrantica за това.  Rolling Eyes Чудя се как ще се държи в ръка това нещо и как ще се ползва?  Thinking Е, може да се каже и, че гроздето е кисело.  Wink

Tия пък.  Laughing
Ние минаваме от 100-ци на 30-ци, да не кажа минита, а те вдигата грамажа??
Не знам кой беше писал преди време, Денси или Атти  Hug, че е по-добре да си избираме по-малки разфасовки, ама пуста лакомия, кой да слуша.

# 667
  • София
  • Мнения: 602
Още един глас "за" малките флакони. Тъй като имам и използвам много парфюми (както предполагам повечето от вас, момичета  Wink , пръскам по-рядко от някои и така години... Признавам обаче, че понякога ми се случва да се полакомя и да си взема стотичка от някой любимец!  Embarassed Flutter

# 668
  • Мнения: 2 229
Принципно не се интересувам от парфюми, не си купувам скъпи, но откакто ми дадоха да помириша в един магазин този не мога да си го изкарам от главата.  Laughing
Дали си заслужава цената (която ми се струва космическа, но като съм си го навила на пръста.. Crazy), траен ли е, някой да има впечатления?
А ако някой знае нещо подобно и по-евтино, още по-добре.  Laughing  bouquet

# 669
  • Мнения: 813
Твърдо за малките флакони.Хем са по-красиви хем по-удобни. Например голямото шише Филосикос- е по-неудобно за държане нещо не съм имала.Широк и неудобен едвам се пръскам  Grinningхем е в кръглата бутилка. За мъжка ръка са тези флакони не за женска. Жадор не харесвам, но преди време имах 30 мл много красива бутилчица е.

# 670
  • София
  • Мнения: 735
И аз малко да поспамя в позла на малките шишенца  Heart Eyes
Лошото е, че обикновено се изкушавам от това, че 50 мл са по-изгодни от 30 мл, а пък тестерите почти винаги са големи разфасовки.

Иначе, за да не ми натежава в чантата и някоя 100-ца освен всички останали бръмбазлъци в нея, наскоро си направих малки отливки на два по-често ползвани аромати и така си подновявам през деня Whistling

# 671
  • на село
  • Мнения: 844
Аз бързам да се изфукам с новите си придобивки.  Mr. Green От днес си имам Narciso Rodriguez L'Eau For Her
Моля те, сподели впечатления относно трайността.

Ароматите ги знам, но ползвам само този. Любим ми е и е много силен и траен /внимавам с количеството, за да не задушавам околните  Laughing/, но не е подходящ за топлия сезон. До есента ще трябва да си купя нов, та се озъртам за изгодна покупка, че ми идва малко солена цената му.

А сега, за топлото време, ми се ще за пробвам по-светлите мъскове на Нарцисо Родригес. Питам за трайността им, защото моя колежка си беше взела този и не беше особено доволна.

Не мога да описвам парфюми, сигурно ми е проличало  Laughing , но пък с удоволствие ви чета. Не съм много по писането.

# 672
  • София
  • Мнения: 602
Же, доста е траен на моята кожа. Вчера го пръснах към 15 ч и вечерта към 23 ч. пак се усещаше. Накрая остана предимно муска. По-нежен и по-цветен е от Нарцисо ЕДП Имала съм още два парфюма на Нарцисо (единият от които Narciso Rodriguez EDP), и двата бяха супер трайни. Според мен всичко зависи от кожата.  

# 673
  • на село
  • Мнения: 844
Благодаря ти!
Ще съм благодарна, ако споделиш /може и на лични, ако не е по правилата да се постват линкове в темата/ изгоден и добър он-лайн магазин, че в тези, които проверих, асортиментът е ограничен.

# 674
  • София
  • Мнения: 5 658
Не знам кой беше писал преди време, Денси или Атти  Hug, че е по-добре да си избираме по-малки разфасовки, ама пуста лакомия, кой да слуша.
Денси трябва да е била, аз съм от дамаджанената партия  Mr. Green Не само купувам най-големите разфасовки, ами и повтарям любимците  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт