Млади майки

  • 23 611
  • 653
  •   1
Отговори
# 15
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Благодаря ти. Сутринта питах ,но не искат да ми дадат без рецепта  Sad Sad събота и неделя няма как да ида на доки тук  newsm78 не знам какво да правя .. Аптекаря ми каза да отида на лекар или да му звънна за да бъда по спокойна и аз  Thinking

# 16
  • Мнения: 10
Не се притеснявай  Flutter 2 дни не са от огромно значение  Party

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 371
Kseniya,  съжалявам много, дано скоро се сбъдне мечтата ти  Praynig

# 18
  • Варна
  • Мнения: 210
И аз да се запиша тук. На 21 съм, с мъжа ми сме женени и си живеем заедно вече 3 години, бременна съм в третия месец. Не мисля, че като съм се омъжила на 21 и животът ми спира или че не мога да си "поживея". Нищо не се е променило, не съм спряла да се забавлявам, пак си излизам по кафета и дискотеки с приятели и т.н.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 105
Родих най-голямото си дете на 21. Не ми е попречило нито на работата, нито на ученето. Като че ли даже още повече ме амбицира.
А знаете ли колко е готино да си най-младата на всички родителски срещи Mr. Green

# 20
  • Мнения: 169
Хайде и аз в темата. На 19 съм, юни ставам на 20, студентка съм, първо бебче  Heart Eyes

# 21
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Каталония набори сме, само че аз вчета станах на 20  Grinning Grinning и на мен е първо бебче

# 22
  • Мнения: 169
bbb, ами ЧРД тогава  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 17
Момичета, здравейте. От скоро съм с регистрация тук, но като видях темата не се сдържах. С приятелят ми сме заедно от пет години. На 23 съм и от скоро мислим сериозно за бебче. Проблемът е, че в моменна сме в процес на закупуване на апартамент. Не съм сигурна дали сега за бебенце е точният момент, но и двамата страшно много го искаме. Родителите и на двамата ни подкрепят, а аз винаги съм искала да бъда млада майка. Та вие какво ще ме посъветвате? Да изчакаме докато оправим жилището си или да действаме пък нещата ще се наредят до 9 месеца?  Thinking

# 24
  • Мнения: 169
Според мен действайте по въпроса с бебето, защото и това отнема време, т.е. едва ли ще стане от първия път. При нас 2 месеца пробвахме и на 3-я с по-интензивни опити станаха нещата. Така, че действайте пък всичко друго ще се нареди  Peace

# 25
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
И според мен действайте ,на нас отне година.. Praynig Успех!

# 26
  • Мнения: 17
Благодаря момичета! И аз така мисля  Peace Със сигурност рядко става от първия път, но дано стане лесно и без проблем при нас.
Добре, ще ми споделите ли от опита си като млади майки? Какви са предимствата и минусите на това да се грижите за бебоци от по-рано? Grinning мисля, че предимствата са повече, но все пак вие сте с опит, споделете какво ме очаква (освен десетки въпроса от сорта: 'Защо не си поживя повече?'). Simple Smile

# 27
  • във вкъщи
  • Мнения: 65
Здравей първо поздравления за темата.По този въпрос ще се изпише много,и дори се учудвам как до сега не са се изписали поне 5 страници.
На въпроса ще ти отговоря така.Не си млада,ти си човек който обича някого от когото иска да има дете,има семейство което стои зад гърба му,щастлива си и да имаш дете те прави най - щастливия човек на света.Определено хората който ще ти кажат,че си млада са хора - кариеристи или такива който са родили деца на тази възраст и съответно са установили,че са можели да поизчакат.Но малко от тези хора ако имаха възможност да върнат времето на зад ще се откажат от децата си,за да получат малко по - спокойни нощи или малко повечко пари в джоба за почивка или нещо друго.Един съвет от мен,живей си живота,радвай се на това което имаш днес,не мисли какво ще стане утре защото не си пророк.
Лека и безпроблемна бременност  Laughing 

# 28
  • Мнения: 17
Много правилно казано, otiroz Simple Smile Живей за мига, защото вчера няма да се върне, а утре може да не дойде. Имам чуството, че когато човек е по-млад действа по-бързо и без много-много да му мисли, докато след време започва да се колебае, да се терзае и да обмисля нещата много по-дълбоко и навътре и в един момент започва да се отказва сам (не само за създаване на семейство, но и за много други неща). Почти никога не идва перфектният момент в който трябва да действаме. Просто понякога трябва да поемем рискът и да пристъпим напред, не когато околните ни казват, че трябва, а когато ние сами го почустваме. Simple Smile
Пожелавам успех и късмет на всички млади майки!  Peace Peace Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 105
SweetApril, щом ти е нужно сама да се убеждаваш и щом си се размислила толкова дали сега е момента, значи не е.
Ако наистина си готова, хич няма и да го мислиш.
Бих те посъветвала да изчакаш още малко, уредете закупуването на жилището и тогава действайте, хем и на теб ще ти е по-спокойно.
Да, не винаги става от първия път, но в доста случаи също е успешен Simple Smile














Общи условия

Активация на акаунт