Млади майки

  • 23 598
  • 653
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен! На 18 съм (скоро 19)  и септември очаквам бебока да се появи! Изобщо не мисля , че ми е рано , все пак си на толкова, на колкото се чувстваш, така че... И мен ме питат защо не си поживях , но вярвам , че най-хубавото ми предстои! Имам невероятен мъж (от август живот и здраве законен съпруг) , който ме кара да летя! Успех на всички бремелинки и сладки бебоци  newsm30 ,  а на чакащите пожелавам в най-скоро време  EFP preggo  newsm51

# 31
  • Мнения: 8
Здравейте. Simple Smile. Честито на всички, които вече са видяли двете чертички и успех на тези, които чакат да ги видят Simple Smile

Аз лично и двата пъти забременях от първият път, което ми се вижда малко странно, защото всъщност не се случва особено често. Всъщност за второто бебче разбрахме вчера. Simple Smile

Когато родих първият път бяха минали две седмици от 23-я ми рожден ден, а второто ще се роди 4 месеца след като навърша 25. Simple Smile

Много съм щастлива, че съм млада мама. Simple Smile Бях готова доста преди това, но така се получи. За мен лично е по-добре жената да е по-млада, смятам, че така е по-близо до децата си, все още помни какво е било. Освен това е някак по-отворена за различни неща, нещо с което се сблъсква всяка майка. Разбира се, не твърдя, че е лошо да си и по-възрастна мама, просто това е моето виждане. Simple Smile

Разбира се има и някой не много приятни моменти, които сами по себе си не са такива, но все пак понякога, когато примерно бебето плаче ей така, защото няма какво да прави, мивката е пълна, гозбата загаря, мъжа нещо мърмори, а ти искаш да си обръснеш краката и знаеш, че приятелките ти са навън и се забавляват си казваш, че е можело да изчакаш малко,  но после осъзнаваш, че когато и да си родила винаги е щяло да има нещо, което да пропуснеш, но пък това, което си спечелил просто няма цена. Наистина. Simple Smile

Когато забременях първият път майка ми направо полудя. Тя ме е ролила на 24 и все още смята, че е трябвало да изчака, беше голяма драма, защото и учех (и все още го правя) и вобще не беше щастлива.но аз разбира се и доказах, че не е права, обясних и, че аз не съм тя и това е което искам. Сега и оценките ми в университета са по-добри и като цяло се промених към добро, а тя всеки ден ми звъни и страшно се радва на внучето си. Simple Smile Интересно ми е какво ще е като съобщим за номер две. Simple Smile

Доста изписах, надявам се да не съм досадила на някого. Simple Smile

# 32
  • София !
  • Мнения: 1 240
Хоп и аз да се цопна тук  Laughing След няколко месеца ще навърша 20г. , вече имам бебче на 3 месеца  Heart Eyes !! С ММ сме от 3 години заедно , той е прекрасен човек и никога нищо не ми е липсвало , и сега също е така !!! Мога да кажа че преди бебчето си излизахме редовно , заведения , дискотеки и т.н. , сега с бебче е по трудно няма как , но не съжалявам - напротив СУПЕР ЩАСТЛИВА СЪМ ЧЕ ИМАМ ДЕТЕНЦЕ ЧЕ ДАДОХ НОВ ЖИВОТ  Heart Eyes !!
Скоро тези който чакате бебенца ще разберете за какво говоря , а тези който имат вече знаят : )))))))))

# 33
  • Мнения: 15
Здравейте  bouquet
Аз съм на 22 години и чакам бебче септември, също работех до скоро(затворих фирмата си)уча и освен семейство, гледам и 15 годишната си сестра, родителите ни са в Чужбина. Мисля че ще родя в най-хубавите си години, в които да се грижа за дете , колкото по-рано толкова по-добре, знам ли какво ще стане утре Peace

На всички, които чакат двете чартички успех и бъдете спокойни, това е най-важното Hug

# 34
  • Мнения: 17
Ехаа момичета, много се събрахме  Hug Направо ме накарахте да се усмихна и размечтая още толкова!  С моя приятел се решихме бързо-бързо и започнахме опитите. Стискайте палци и аз да се присъединя към клуба на младите майки. Майка ми в последно време само намеци ми прави, че и тя иска да бъде млада баба  Grinning Дано й се сбъдне мечтата с едно здраво и щастливо ангелче  Praynig Иначе татковците на вашите бебоци как се справят? Моят приятел е много спокоен, но имам усещането, че когато дай Боже, станат нещата,  ще се шпицира докато се осъзнае и съвземе от реалността. След раждането на вашите бебоци как стоят нещата помежду ви? Със сигурност не остава време за обичайните неща които сте правили заедно, но и връзката ви е станала по-здрава от преди, нали?  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 15
Моя за сега само се хвали, че ще става баща, ще го видим септември, дане спидолу в колата Joy

# 36
  • Мнения: 13
И мен ме карате да се усмихвам като гледам колко се събрахме  Praynig

# 37
  • София !
  • Мнения: 1 240
Да много хубаво че се събираме все повече   Hug !!

SweetApril - ММ много ми помага , всичко прави с едно изключение - НЕ СМЕНЯ ПАМПЕРСИ  Laughing  !! Иначе ние все още се кърмим , но понякога не достига и се дохранваме с АМ , той прави - храни я - оригва - всичко както си му е реда !! Приспива я , разхожда я на вън аз да пооправя в къщи - абе ПОМАГА не се оплаквам   Whistling !!
Иначе определено начина на живот се променя , на пръв план е детето , после вече другите неща   Wink . Нямаме вече обичайното време да излизаме когато си искаме , да ходим където си искаме и т.н. , както казах - определено нещата се променят !! Е естествено не сме се занемарили напълно  Simple Smile  , имаме си своето време    Two Hearts  Heart Eyes  !! Честно казано дори сега правим много неща заедно , които преди съм ги правила сама или по отделено . Абе всичко е ПЕРФЕКТНО ( да не чуе дявол ) , ТОЙ и ДЕТЕТО са моето ВСИЧКО Heart Eyes !! Не съжалявам нито за миг че толкова млада реших да се отдам на семейство  Two Hearts   !!



Желая :
Леко бременеене на очакващите   preggo .
Късмет на тези който бебе-правят  babydust7  !! Дано по скоро се сдобиете с   EFP .
Тези който имат вече дечица само хубави мигове с тях  Heart Eyes .

# 38
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Сладурки сте ми вие!  Hug Hug Hug Чудесно е когато човек следва вътрешния си глас и не се оставя на празните приказки на хората. Simple Smile

Родих първото си дете на 22 години. Даже си мисля, че малко укъснях, ама преди това си нямах мъж.  Joy hahaha Laughing Та така! Омъжих се на 21, родих първото на 22. Второто си дете - на 25.
Надявам се докато стана на 30 да се разпиша с номер 3 и номер 4! Simple Smile Но божа работа!  Hug Аз лично намирам за по-добре да имаш деца по-рано, а не да чакаш нещо неопределено и имагинерно, което никога може и да не дойде. А деца можеш да имаш до един момент, след това и да искаш...

На всички желая Любов и Радост! Hug А на бебеправещете късмет и положителни тестове в най-скоро време!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fertilization EFP preggo newsm30

# 39
  • Мнения: 15
Винагие важно да следваш припритетите си и вътрешния глас,а хората,те винаги ще си говорят и ще обаъждат.най-важното е да си щастлив и да не им обръщаш внимание Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2
Нашият бъдещ татко от сега говори на бебока, че 2014 ще гледат световното и ще ядосват мама (която мрази мачове  smile3511 ) ! Иначе ми е малко смешен , защото винаги преди да започне да говори с "шампиона на тати" задължително пита : "спиш ли шошо?'' и ми мачка корема  newsm62 иначе съм си доволна грижовен е и нищо не ми отказва  newsm44

# 41
  • Мнения: 54
Валентина,не се ядосвай,нашия тати само мрънка,че иска кошарата на бебо да е ..... на ЛЕВСКИ! Аз му обяснявам,че такова чудо няма на пазара,харесала съм кошара,но той иска да я префасонира.  Mr. Green
Иначе за протокола- след броени дни ставам на 22,това ми е трета бременност.Чакаме малкия мъж през Юли.

# 42
  • Мнения: 2
Валентина,не се ядосвай,нашия тати само мрънка,че иска кошарата на бебо да е ..... на ЛЕВСКИ! Аз му обяснявам,че такова чудо няма на пазара,харесала съм кошара,но той иска да я префасонира.  Mr. Green
Иначе за протокола- след броени дни ставам на 22,това ми е трета бременност.Чакаме малкия мъж през Юли.

Ха ами същата работа е и при мен! Ама кошарата е синя .. липсвали и само лепенки ЛЕВСКИ...... Доста позната ми се струва твоята история  smile3521

# 43
  • Мнения: 0
Записвам се и аз. Септември ще навърша 21 години, а ноемрви месец живот и здраве чакаме бебко. При мен все още доста хора от обкръжението ми не знаят за новината, защото и почти не ми личи. Слабичка съм и едва едва ми се е подуло коремчето- за това и няма много въпроси от типа "Защо не изчака?", "Не ти ли е рано?" Ами исках го-случи се. Не съм омъжена  с приятеля ми живеем заедно и от 6 месеца се опитвахме да си имаме детенце и ето, че на Благовещение се появиха двете чертички. Щастлива съм и знам, че ще бъда една прекрасна млада майка. Успех а всички млади мами, здрави бебчета и много щастие ви желая! Simple Smile

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте! Аз съм на 25 и имам две деца:) първото родих на 21, второто на 24:) те са най-хубавото нещо в живота ми. Омъжена съм от 5 години, завърших си образованието миналата година и сега живота е пред нас! Само да сме живи и здрави.Wink твърдо за съм раждането на по-млада възраст. Повече сили,по лесно възстановяване и най-вече има една необремененост,която при по-възрастните жени се случва..да треперят над всичко,да се притесняват... когато си на 20 всичко се случва далеч по-лесно и неусетно Peace

ММ иска поне още едно бебе,та с тези две момченца започвам да се замислям;) иначе големият юнак стана от първия път, а Калоян на третия месец ( явно остарявам Laughing)

Като минус мога да изтъкна факта, че млада мама значи и млада баба...но ние винаги сми разчитали само един на друг за отглеждането на бебоците...

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 07:01 от janin4eto_87

Общи условия

Активация на акаунт