Естетични корекции по тяло, лице, коса и др. - 4 тема

  • 124 437
  • 747
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Привет, Красавици!

Вече четвърта тема споделяме опит, копнежи и предизвикателства във виждането си за естетика и намесата отвън, за да постигнем желаната визия.

Моля, вместо запис СПОДЕЛЕТЕ какво бихте искали да коригирате и/или какво вече сте променили  Peace




Предишни теми: 1, 2, 3

# 1
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Ти спомена, че си в Благоевград, аз мога да предложа в София  Peace
Няма проблем , ще отида до там. Дерма Вита какви отзиви има?

мисля, че изборът ти е много добър, също може и Хил Клиник  Peace



crystalnoir  Hug моите поздравления за смелостта, волята, търпението  Hug какъв филър ти сложиха? кой лекар?  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 30 965
Благодаря за темата. Hug  bouquet
Аз продължавам да следя за филъри за назолабиални.

# 3
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Благодаря за темата!  bouquet Скоро ще ходя за повторно поставяне на Ботокс, много бях доволна от ефекта при първото поставяне, но ефекта беше около 4 месеца. Сега чакам да се постопли малко, че да ме изкара убождането цялото лято, тогава повече се мръщим на слънцето. Слагах и ХК в назолабиални и на още няколко места- чело, около брадичката и ъгълчетата на устата, но нямах някакъв забележим ефект и сега се чудя дали пак да поставя Rolling Eyes

# 4
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
може би да смениш лекаря/филъра  Peace и да коментирате дълготрайност  Peace

# 5
  • Мнения: 1 656
засега само на гърдите си съм посягала  bombs но като си гледам бръчиците по лицето...  и от друго има нужда  Crazy

# 6
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
може би да смениш лекаря/филъра  Peace и да коментирате дълготрайност  Peace
Филъра беше Restylane, води се най-скъпия на българския пазар, но не знам дали е най-качествения. Докторката е сред най-добрите във Варна, от 12 години се занимава с това, просто явно не съм имала кой знае каква нужда от него... На 38 години съм, кожата ми почна леко да се поодпуска и реших да действам радикално, но май избързах, или просто ефект има, но стои дискретен на моето лице. Всъщност не знам какво точно трябваше да очаквам при положение че нямам изразени бръчки.  Отпускането на кожата и мускулатурата около бузите надолу, създава тези назолабиални и ментолабиални гънки, които не са бръчки, но ме дразнят. Филъра леко омекоти чертите на лицето,но нямаше "Уау" ефект. Такъв ефект при същата докторка и същия филър например имаше при моя приятелка, която е на 43, отслабна рязко и и се образуваха доста бръчици... Лицето и се подмлади видимо, но при мен си беше дискретно, да кажем че никой не ме забеляза Mr. Green

# 7
  • Мнения: 0
Ти спомена, че си в Благоевград, аз мога да предложа в София  Peace
Няма проблем , ще отида до там. Дерма Вита какви отзиви има?

мисля, че изборът ти е много добър, също може и Хил Клиник  Peace



crystalnoir  Hug моите поздравления за смелостта, волята, търпението  Hug какъв филър ти сложиха? кой лекар?  Rolling Eyes
Благодаря много Simple Smile

# 8
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Ally_t   newsm78 звучи ми, като да имаш нужда от нещо и с лифтинг ефект  newsm78  Peace кожата да се стегне и вдигне  Rolling Eyes newsm78

пробвала ли си филорга  Rolling Eyes каква е бялата ти козметика  newsm78

# 9
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Ally_t  newsm78 звучи ми, като да имаш нужда от нещо и с лифтинг ефект  newsm78  Peace кожата да се стегне и вдигне  Rolling Eyes newsm78

пробвала ли си филорга  Rolling Eyes каква е бялата ти козметика  newsm78
В момента съм с Ланком серията Примордиале- дневн, нощен и околоочен / http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/primordiale.aspx /. Изключителна серия, препоръчвам я, но дневния крем не можах да го намеря за повторна употреба. Поръчах си Филорга -Filorga PACK: SLEEP & PEEL, Optim-Eyes и ISO-СТРУКТУРА , за да ги пробвам и тях, но още са във френско, та да видим като пристигнат дали ще имат по-голям ефект.

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 23:36 от Ally_t

# 10
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Чудесна инвестиция  Hug виж ефекта и ако не е достатъчен - пак ще помислиш и за друга инвестиция  Peace

# 11
  • Мнения: 2 272
Алена  Hug

Ally_t, при коя докторка ходи и колко ти излезе 1 мл ХК? В устните и в назолабиалните една и съща ли беше киселината?

# 12
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Алена  Hug

Ally_t, при коя докторка ходи и колко ти излезе 1 мл ХК? В устните и в назолабиалните една и съща ли беше киселината?
Ходя при д-р Янита Михаилова http://www.aesthetic-club.com/  http://www.facebook.com/profile.php?id=100002259895091
от 2 години има собствено студио, преди това 10 г. работеше в Скинлайн
В устните не съм слагала, само в кожата по ъглите около устата, както нагоре към носа, така и надолу към брадичката.

# 13
  • Мнения: 2 804
Благодаря за темата Алена  Hug

И аз следя за филъри.

# 14
  • Мнения: 11
Благодаря за темата, Алена!
След две седмици ми предстои ринопластика при Йорданов. Ще споделя след това как е минало. Стискайте палци, а ако някой има мнения и съвете, приемам ги Simple Smile
Дали може един и същ филър да се сложи в устни и назо. Искам само в горната устна, тъй като е по тънка и някак хлътнала навътре. Искам една ампула да я разпределят. Мисля да посетя дерматоложката си след операцията. Филъри в назо поставих октомври месец, но сякаш вече взеха да се резорбират. Пия Хиавита и мисля, че има ефект. Бях я спряла за около месец и тогава забелязах действието и.

Общи условия

Активация на акаунт