Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 68

  • 25 946
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Ох, сълзи ми потекоха с вас, Или или и Зизу  Joy, особено с тия камъни и камшици и затвор за Джемре та да мирне махалата  smile3532 Е, в затвора е, ама махалата не мирна, ами дружно се юрна да събира боровинки та да я освободи  Laughing Не ги ли е срам, и тоя Хюсюк не знае ли, че дъщеря му обича Кузей и се влачи по съдилища и полиции, а? Накъде отива тоя свят, просто не знам и аз....девствени к...и в съзнанието си  Shocked Shocked Shocked Абе, не доживотна присъда - трябва да върнат "Мелодия на годината" и смъртното наказание!  hahaha

# 751
  • Мнения: 3 371
!

Обичала ама друг път, влюбена беше и още е...и всички мръсотии направи защото не можа да се примири че Кузей обича Джемре.

Да бе, какви ги говоря и аз ! тя само Джемрето може да обича , как иначе ! Joy Joy Joy

# 752
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Що бе, нали си говорим или иронията и сарказмът само ваш приоритет ! Wink
Не знам на кого се е отдала, ама още не е разведена, та съвсем се усложнява казуса. Ще вземе да му пристане на наш левент , че после да я връща требе ! hahaha hahaha hahaha

Ей туй ся не е по турските правила! Как тъй ще пристава! Тва да не е България!  Crossing Arms Whistling
Ми тя нали викате, че и Зейно му пристанала...пък не е БГ.

# 753
  • Мнения: 3 371
Душинка, то сигур още 3-4 пъти шЪ сЪ женне, докато го докара до либоФта на сърцето си, по грешка, де..  Whistling
ся за кво е тоз сарказъм, не виждам заявки за други сватби. Пък и от къде тез женихи ся...тя се е отдала на Кузей  и други няма. Whistling

Що бе, нали си говорим или иронията и сарказмът само ваш приоритет ! Wink
Не знам на кого се е отдала, ама още не е разведена, та съвсем се усложнява казуса. Ще вземе да му пристане на наш левент , че после да я връща требе ! hahaha hahaha hahaha
Може да я върне...ама изчеластрена. Mr. Green

Че втора употреба кой ще я вземе ? То и сега нема много кандидати, че и без това е малко употребявана, пък после .... Mr. Green

Зейнеп вие викате, че му пристанала, не ами направо го е изметкала, мръсницата мръсна !  Mr. Green Не знам как не я линчуваха досега !  ooooh!

# 754
  • Мнения: 1 012
Какво значи *изчеластрена*?  newsm78

# 755
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Какво значи *изчеластрена*?  newsm78

 Joy Joy Joy натакована  Joy Joy Joy

Ще ни затворят темата, ох  hahaha hahaha hahaha

# 756
# 757
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


Че втора употреба кой ще я вземе ? То и сега нема много кандидати, че и без това е малко употребявана, пък после .... Mr. Green

Зейнеп вие викате, че му пристанала, не ами направо го е изметкала, мръсницата мръсна !  Mr. Green Не знам как не я линчуваха досега !  ooooh!
Е, няма кандидати, пък ще се жени 3-4 пъти...ко' стана ся? newsm78

# 758
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Какво значи *изчеластрена*?  newsm78

 Joy Joy Joy натакована  Joy Joy Joy

Ще ни затворят темата, ох  hahaha hahaha hahaha
Тая па, за кво ще я затварят, не виждам никакъв цинизъм в това. даже нема нужда от червена точка. Joy Joy hahaha hahaha

# 759
  • Мнения: 3 371

А бе, как “натакована “ ! Ужас - как ви се побра в устата ! ooooh! Ами тя, Джемрето, не може да прави такива неща ! Ще и падне репутето !  Mr. Green

# 760
  • Мнения: 1 012
Какво значи *изчеластрена*?  newsm78

 Joy Joy Joy натакована  Joy Joy Joy

Ще ни затворят темата, ох  hahaha hahaha hahaha

 Embarassed newsm78

Дами, ще ни я затворят така или иначе! Хайде тук

Общи условия

Активация на акаунт