Безчувствени, дръзки и секси вампири - TVD тема 36

  • 21 163
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 517
На мен пък ми хареса серията Crossing Arms Дамян имаше няколко готина лафа, Стефко мен не ме дразни. само Ребека мрънкаше общо взето. Нина е уникална, но Елен така не ми харесва и това е. харесаха и и Клас и барби а големия брат беше много стилен. да видим какво ще стане Simple Smile

# 706
  • Мнения: 2
  Тази гривна Катерина нали каза на Лена, че я пази от слънцето и не и я дава.

# 707
  • Мнения: 3 403
И аз това се зачудих - гривната на дясната ръка на Каатрин беше тази , която  пази от слънцето, но дали беше точно тази  newsm78  Ще ходя да проверя пак серията.

Проверих - това е гривната, която Катрин даде на Елена - значи Ленчето е със Стефан. Пък и двамата братя отдавна не ги бъркат вече

Последна редакция: сб, 30 мар 2013, 22:04 от the slayer

# 708
  • Мнения: 33 428
На тази, която я пази от слънцето има син камък, както на пръстените на другите  Peace

# 709
  • UK
  • Мнения: 600
Серията не беше особено динамична - но пък имаше много Клаус, Илайджа, КАТРИН newsm44 newsm44 newsm44 Елена, Деймън с лафове и наистина нямаше и следа от ШЕЙН И БОНА hahaha hahaha hahaha

ОТНОСНО ПРОМОТО - ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ ДА НЕ Е ТОВА, КОЕТО ИЗГЛЕЖДА, че отивам на война... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И така ми се искаше да има все пак една ОТКРАДНАТА целувка между Клаус и Барбито.... мечти, мечти, а то сигурно Тайлър ще се върне и ще има сега някакво супер мега гига романтично Sick Sick Sick сбогуване между тях! ПФФФФ и после Клаус отива в Ню Орлианс и туй то!

# 710
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Точно когато Клаус и Керлайн се скараха, силно се надявах, че ще се целунат, а той само се отдръпна от нея и каза  "the pain is gone".  Разочаровах се много.

Мисля, че и тримата първородни тук - Клаус, Ребека и Илайджа не са си изключили чувствата. Все пак ако Клаус и Илайджа са толкова влюбени в Керолайн и Катрин съответно, това едва ли би било въможно, ако си бяха изключили чувствата.  Илайджа много ми хареса - хареса ми това, че въпреки че е влюбен, не си е загубил акъла напълно и не се заблуждава каква всъщност е Катрин . 

# 711
  • Мнения: 2
   Може да е грешка на стилистите, просто аксесоар към тоалета на Лена, и друг път съм ги хващала да слагат еднакви дрехи на различни герои.

  Бъфи, мисля че никъде не се е говорило за изключени чувства при древните, всичко при тях си е "on".

# 712
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 942
Аз пък напълно разбирам Ребека. Иска си спокоен живот, деца и да умре. Просто иска да има край за себе си. Какъв е животът й до момента? - лочене на кръв, разправии с брат й /който дълго време я държа в ковчег с кол в тялото/, ловци, които се опитват да я убият и нещастни връзки.

Катрин и Илайджа - сладури бяха Peace

# 713
  • Мнения: 2
  "the cure"  Joy
 
Скрит текст:

# 714
  • Мнения: 2
Ето една добра новина от промото!
Скрит текст:
Предстоящата вероятно целувка може да е с Катрин
Ама Елена й взе гривните в миналия епизод, само тази, която я пази от слънцето й остана на Катрин  Whistling Whistling

Да, може да и ги е върнала ?  Whistling

  "the cure"  Joy
 
Скрит текст:


 hahaha hahaha hahaha

# 715
  • Мнения: 21 295
http://www.ninadobrev.com/videos/313852  Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 33 428


И така ми се искаше да има все пак една ОТКРАДНАТА целувка между Клаус и Барбито.... мечти, мечти, а то сигурно Тайлър ще се върне и ще има сега някакво супер мега гига романтично Sick Sick Sick сбогуване между тях! ПФФФФ и после Клаус отива в Ню Орлианс и туй то!
Аз си мисля, че Клаус ще се върне в 21 епизод и ще стой до края на сезона. След това ако вече решат да направят "Древните" отделно, защото още не е решено на 100 % ще го изпратят пак в Ню Орлианс  Peace Whistling Някъде видях каста за 21 епизод и там го имаше ДжоМо, както и Майкъл Тревино Close

# 717
  • Мнения: 2 892
Това, че ги има в списъка с каста не значи нищо. Повечето актьори ги кредитират за повече епизоди, от колкото са участвали. Майкъл Тревино е кредитиран за последните няколко епизода, включително и този от петък, а го няма вече може би от 3 серии.

На Катрин гривната, която я пази от слънцето е сребърна гривна със син камък. При положение, че не се вижда дали има камък или не (на китката на Елена) няма как да знаем дали е същата, или е просто някаква си друга сребърна гривна. Обаче на Елена кичурите и прическата са си там, тъй че се съмнявам да е Катрин Simple Smile

# 718
  • UK
  • Мнения: 4 311
Само се зачудих - ако Клаус се превърне в човек, формално оригиналния вампир изчезва - означава ли че цялото му поколение ще умре? Сигурно не, защото технически ще си е жив, но би било интересно да има такава възможност.
Е не е ли логично - цялото му поколение и то ще стане човеци.  Laughing

Изгледах накрая и аз, много добро завръщане на Илайджа, браво!  Heart Eyes
А Катрин накрая пак го изманипулира като му даде кюра, трябва да му е ясно, че ако не стане на нейната, ще му бие шута, но така ще му замаже очите, че му се е доверила и е оставила решението на него.

# 719
  • NE
  • Мнения: 10 999
Записвам се да ви следя.
Последният епизод беше велик. Клаус се превърна в нещо добро, а любовта му към Каралайн се задълбочава. Катрин и Елена си размениха буквално ролите. Въпреки това Елена е по-добрата. Peace Братята Салвадор ще имат да се белосват с нея. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Идеята със Сайлъс е много добра. Всички ще се комбинират в интересни отбори.
Мисля, че идеята на сценаристите е да концентрират вниманието ни за "Първородните", за които вече нямам търпение. Peace

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 21:50 от Flower Fairy

Общи условия

Активация на акаунт