Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 55~

  • 30 243
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 820
Don't judge... по добре ми звучи на англиски....

кет яхнийко манджаре  Twisted Evil

# 691
  • Мнения: 11 820

Има едно девойче, което наистина е скарано с всякакви препинателни знаци и трудно се чете, но това определено не е Ирка (отварям скоба, че не познавам Ирка). По едно време се чудех дали да не й кажа, но после реших, че всеки с мненията си и начина си на писане показва на всички останали и нивото си на грамотност, нещо като визитна картичка. А и нали не сме в литературен форум все пак.


Аз съм скарана Mr. Greenи то защото ми омръзна да обръщам от бг на англ заради тях Laughingи после забравям и почвам да си пиша едни с англ букви Laughingтрия и пак на ново с бг #Crazyтова е мойто оправдание Laughing

Ех, дадох ви тема за размисъл - сега ще се изпокарате коя е девойката. Мисля, че тя сама ще се разпознае (дано) Simple Smile

Ще ви разочаровам, ама .... нито си ти Ренка, нито лудостчето (май започнах да фамилиарнича).

Ренка, на тебе мога да кажа само голямо БЛАГОДАРЯ за темите, в които ни приютяваш и затова, че поддържаш линковете актуални   bouquet

значи съм аз  Twisted Evil

# 692
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
хахаха Релакс към теб имам специално отношение мила



Хахах а като видя Левент и съм ей така

# 693
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Аз се успокоявам, че не съм аз, защото не съм девойка... Joy

# 694
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511
хайде нашите хора на стари години Mr. Green

# 695
  • Мнения: 2 116
 Халил... Thinking

От това да не го харесаш и то веднага, почти на мига...няма по-лесно нещо/поне според мен/ все пак ролята му е такава...на препятствие пред Фериха и Емир. Беше и наказанието на Фериха, беше гнева и безпомощността на Ръза, изобщо олицетворение на един морал, без всякакъв морал в него. Mr. Green

Не се бях вглеждала обаче така подробно в него  Shocked сега виждам неща които съм пропуснала.  smile3555
Не, че променят позицията ми към него.

Има една приказка, че не е луд онзи който яде баницата, а този който му я дава. В този смисъл сам Халил няма принос за годежа, за това той да стане факт, вината за това е изцяло на Ръза.

Халил беше я харесал/Фериха/, дали е влюбен, може би да, а може би не, дали я обича, още по-малко мога да съм сигурна, но едва ли би се осмелил да предприеме каквото и да е спрямо нея. Ръза му даде  криле за тази мечта и този блян да е с Фериха.

Никой не му даде обаче сигурност и гаранция...това е нещото което виждам гледайки го в момента, липсата им е причина за неувереността му.
Тя е основа и за тези съмнения които той така усърдно се опитва да разсее. Разбира се, самозалъгвайки се, вярвайки си сам в измислена и въображаема само за него възможна картина на реалност която включва бъдеще и тях двамата заедно в него. Безпокойство се изписва на лицето му само при споменаване на името й. И защо, защото може да са глупави разбиранията му за морал и държание/поведение/, ама не беше глупав сам той.
Дълбоко в себе си, той усещаше, че тази работа с годежа няма да я бъде, знаеше го, ама не му харесваше тази мисъл-истина, затова така упорито се опитваше да я прогони от ума си.



Беше готов на всичко за да избегне всеки възможен риск за положението в момента, за евентуалното развитие на нещата в желаната от него посока.
Затова и се съгласяваше с всичко, абсолютно всичко и без възражения.

Съгласяваше се и приемаше дори неща които бяха в пълен разрез с фанатичното му разбиране за религията която изповядваше и в която вярваше.

Даде категорична заявка пред самата Фериха, че е готов на всичко...само ако тя му даде шанс и възможност.

До момента обаче определено смятам, че сам Халил бе по-скоро в позицията да бъде употребен, употребен за чужди решения за посока на нечий правилен път/в случая на Фериха/  и така употребени бяха и евентуалните му чувства към Фериха.

Бляновете му по Фериха, намеренията му бяха като един ненадут балон, но сам нямаше да има сили, и едва ли би се осмелил, ако част от необходимия му "въздух" не дойде удобно и за него отвън, от стечението на обстоятелствата в момент в който едва ли бе очаквал, защото нямаше и как да се надява на такъв.
Но както се казва...внимавай какво си пожелаваш...та и при Халил така...
за съжаление...негово и на всички. Mr. Green

Халил, тепърва съм решила да го наблюдавам по-изкъсо.  Shocked search
Много са ми въпросите около него  Confused:  и сега,  при това далеч по-спокойно гледане мисля, че героят му е много повече неща от едни неприятен и опасен образ. Peace

Последна редакция: чт, 21 мар 2013, 22:05 от margita9

# 696
  • Мнения: 11 820
Лудостче и аз та бичам  Twisted Evil

# 697
# 698
  • Мнения: 3
Добър вечер!Аз никога не пиша,но ако някоя от вас може да даде линк на песента от 53еп.2сез.-финал(след шамара).Благодаря предварително!

# 699
# 700
  • Мнения: 298

Аз се успокоявам, че не съм аз, защото не съм девойка... Joy

 smile3532 newsm10 newsm62

# 701
  • Мнения: 727


Кака ви гледа с лъвски поглед...спокойно бе хора Mr. Green

# 702
  • Мнения: 11 820
Лудостче,щипни го  Mr. Green

# 703
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511
хахаха Релакс към теб имам специално отношение мила



Хахах а като видя Левент и съм ей така
 ми то и името ти го показва Лудостче,как да се държиш по друг начин Joy Joy Joy

# 704
  • Мнения: 727
аз съм бе...аз Whistling

Общи условия

Активация на акаунт