Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 55~

  • 30 201
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 116
Цитат
Определено Ръза е главния виновник. Той направи всичко. Уреди годежа и пусна мухата в главата на Халил, че може между него и Фериха да има нещо.
Халил реши да си затвори очите и да вярва, че за тях двамата ще има хубаво бъдеще и Фериха с времето ще го обикне.
Да, ама не. Любовта му бе несподелена и той се побърка.  Rolling Eyes
Ако Ръза не беше принудил Фериха да се сгоди за Халил последствията нямаше да бъдат такива.
Цитат
Аз също мисля ,че Реза е виновен за това развитие на събитията около годежа.Пък и общо взето за всички проблеми около Фериха е виновно неговото консервативно мислено,а и той сам си признава грешките ,когато отиде при Емир след смъртта на фери


Рая, Петя, привет! Hug
Определено е така, както споделяте и вие. Peace

Други отвориха/в случая Ръза/  "кутията на Пандора" на Халил, онази която всеки носи някъде много, много дълбоко в себе си. За някои тя остава затворена и там в дълбините на подсъзнанието, но за други-не.
И така Халиловата беше вече на ниво съзнание и отворена...нямаше как да не дойде времето на бедите за всички, абсолютно всички. Rolling Eyes


 

# 736
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Деа,  Hug
Чагитко последно е засякан  в Мак Доналдс, но кой от всичките - не се знае.  Laughing Този, който е направил снимката, е трябвало и адреса да напише, за да можем ние "лудите фенки" да го открием.  Mr. Green

Колкото и да се крие, неможе да ни избяга  smile3508 Mr. Green


Днес казах на съпругът ми че скоро няма да се прибера, а той ЩО - ами докато не открия Чаги никакво прибиране - правим си една снимка и един луд ....... вземам едно интервю  зада може момичетата да се успокоят че е добре нашето момче а и да мога да кажа за достойнството му че този въпрос още не е ясен и незнаем за какво става дума  Laughing Laughing Laughing Laughing

Еми дам твоята задача е толкова важна, не сме се прибира без снимки, интервюта и т.н.  Mr. Green Joy Така и ние ще се мирнеме малко  rotfImbo rotfImao
  Да искаме новини,ставаш един папарак ако го скиваш случайно,че ние тук само простотии пишем Mr. Green

# 737
  • Мнения: 0


Днес казах на съпругът ми че скоро няма да се прибера, а той ЩО - ами докато не открия Чаги никакво прибиране - правим си една снимка и един луд ....... вземам едно интервю  зада може момичетата да се успокоят че е добре нашето момче а и да мога да кажа за достойнството му че този въпрос още не е ясен и незнаем за какво става дума  Laughing Laughing Laughing Laughing
Hug Joy Joy Joy
охоооооооо голямо достойнстов си има..КАЗАХ

Щом казваш няма да лъжиш Grinning ама "око да види, ръка да пипне" Laughing Laughing Laughing

# 738
  • Мнения: 2 116
Страницата е 50-та и според правилата на форума следва отваряне на нова следваща тема.
На финала й...нещо хубаво и нещо вярно...нещо което носи частици от нашата истина,
от нечия друга истина...просто от истините ни! Hug


ГОРДЕЯ СЕ, ЧЕ СЪМ ЖЕНА!!!

Как тревожно е да си Жена...
Красота и усмивка да бъдеш
сред всекидневния сив кръговрат,
вярност – срещу изменчивия вятър,
нежност – в загрубелия свят.
От безбройните пътища земни
най-рискования да избереш –
безразсъдния път на сърцето,
и до край да го извървиш.
Твоя единствена радост да бъде
радост да даваш... Да бъдеш в нощта
светло прозорче, което чака
първа стъпка разбудила утрото.
Ти, слаборъката, да подкрепиш
силата на ръката корава.
И непростимото да простиш,
и да градиш живот от отломки.

Отговорно е да си Жена!
Бъдещето да носиш в утроба,
да продължиш в един детски вик
дългата мълчалива целувка.
Вечност да сториш от краткия миг.
Твоите прострени ръце за прегръдка
люлка да станат за нов живот.
Нощем над него безсънна да тръпнеш,
светла като звездоокия свод.
Всяка детска усмивка - със бръчка да заплатиш
и в косите със скреж.
Сълза по сълза на новото стръкче
своята хубост да предадеш.
Нищо за себе си да не оставиш...

Саможертва е да си Жена!
И до ранена, разбита гръд
чистите извори да защитаваш -
просто за да съществува светът.

Горда съм, че съм родена Жена!

Блага Димитрова

Източник:

Рени,  Hug се е погрижила отново не просто за поредна тема, а за поредна възможност за среща...
със сериала, с приятели, с кой, каквото и както всеки сам избере и реши!  Hug
Моля, нека я уважим и ние за пореден път!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт