Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 55~

  • 30 243
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 820
Добър вечер!Аз никога не пиша,но ако някоя от вас може да даде линк на песента от 53еп.2сез.-финал(след шамара).Благодаря предварително!
http://www.youtube.com/watch?v=qx0ceRqIemI  newsm78

# 706
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Що, newsm78 ти за девойче ли се имаш... Joy

# 707
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 514
  ти спадаш към категорията"луди фенки" Joy

# 708
  • Мнения: 0
Гале,много хубав колаж Peace
Релаксче и мен ме мъРзи само да сменям ,ама ако на  някой му е некомфортно да чете такива постове sori.
Айде,беее...кой каза НАЗДРАВЕЕЕ cheers

# 709
  • Мнения: 1 117
Maрги,  newsm10
Определено Ръза е главния виновник. Той направи всичко. Уреди годежа и пусна мухата в главата на Халил, че може между него и Фериха да има нещо.
Халил реши да си затвори очите и да вярва, че за тях двамата ще има хубаво бъдеще и Фериха с времето ще го обикне.
Да, ама не. Любовта му бе несподелена и той се побърка.  Rolling Eyes
Ако Ръза не беше принудил Фериха да се сгоди за Халил последствията нямаше да бъдат такива.

# 710
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Ох чак ме страх да пиша като знам колко правописни грешки допускам а и съм скара с пунктоацията като бързам да пиша.
Темата си е много хубава , толкова много се разтоварвам тук - смея се от сърце .
Благодаря Ви че ви има!!!!
Ох този Чаги къде се е скрил обиколих цял Истанбул да го търся но няма и следа от него Cry Cry Cry

# 711
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Лудостче,щипни го  Mr. Green


Оха направо го почвам

# 712
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 514

Що, newsm78 ти за девойче ли се имаш... Joy
иска и се,ама йок Joy

# 713
  • Мнения: 3
Благодаря Relax!

# 714
  • Мнения: 1 117
Деа,  Hug
Чагитко последно е засякан  в Мак Доналдс, но кой от всичките - не се знае.  Laughing Този, който е направил снимката, е трябвало и адреса да напише, за да можем ние "лудите фенки" да го открием.  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 0
Maрги,  newsm10
Определено Ръза е главния виновник. Той направи всичко. Уреди годежа и пусна мухата в главата на Халил, че може между него и Фериха да има нещо.
Халил реши да си затвори очите и да вярва, че за тях двамата ще има хубаво бъдеще и Фериха с времето ще го обикне.
Да, ама не. Любовта му бе несподелена и той се побърка.  Rolling Eyes
Ако Ръза не беше принудил Фериха да се сгоди за Халил последствията нямаше да бъдат такива.
Peace PeaceИ с двете ви съм съгласна за мойта луда либоф Mr. Green

Нова тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=710222.new#new

Да спамите да лудеете и да се забавляваме newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 аз вяче я оспамих Mr. Green

# 716
  • Мнения: 11 820
Гале,много хубав колаж Peace
Релаксче и мен ме мъРзи само да сменям ,ама ако на  някой му е некомфортно да чете такива постове sori.
Айде,беее...кой каза НАЗДРАВЕЕЕ cheers
  Hug аз казах,ама след мънинко в новата тема  Mr. Green

# 717
  • София
  • Мнения: 379
Деа,  Hug
Чагитко последно е засякан  в Мак Доналдс, но кой от всичките - не се знае.  Laughing Този, който е направил снимката, е трябвало и адреса да напише, за да можем ние "лудите фенки" да го открием.  Mr. Green

Колкото и да се крие, неможе да ни избяга  smile3508 Mr. Green

# 718
# 719
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Фенка се обяснява на Чаги  Mr. Green
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт