Мицеларен разтвор

  • 128 556
  • 688
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 262
И при нас има промоция на Биодерма на 5,90 - малката и големите са на промоция, но не съм гледала на каква цена. На мен много бързо ми свършва, при все че само за очи я ползвам. Аз първо изплаквам лицето с вода, без почистващи препарати, после свалям грима от очите с водата на Биодерма, а на лицето с мляко на Алверде. После минавам лицето с домашно приготвен тоник от лавандула.  Laughing На мен Биодермата ми чисти добре очите (гримовете обаче са на Алверде, не са водоустойчиви, лесни са за махане), но ако минавам цялото лице с нея, трябва да мина поне 2 или 3 пъти (особено ако имам фон дьо тен), за да се изчисти добре, а много ми изсушава кожата.  Rolling Eyes Мисля скоро и за очите да я заменя с домашно приготвено средство за почистване на грим, но така и така сега е на промоция - възползвах се.  Grinning

# 316
  • Варна
  • Мнения: 1 155
И на мен ми хареса Биодермата (розовата) най-лесно сваля грима от всички, които съм ползвала досега, но аз не слагам много грим. Не ми дразни на очите и няма аромат. Единственото, което не ми допадна е, че след нея  лицето ми горчи  Laughing това го установи приятеля ми, вика с какво си се мазала горчи ми.... hahaha

# 317
  • Мнения: 2 726
И на мен ми хареса Биодермата (розовата) най-лесно сваля грима от всички, които съм ползвала досега, но аз не слагам много грим. Не ми дразни на очите и няма аромат. Единственото, което не ми допадна е, че след нея  лицето ми горчи  Laughing това го установи приятеля ми, вика с какво си се мазала горчи ми.... hahaha

Аз ползвам хидратиращата(синята) на Биодерма и тя също горчи  Crazy

# 318
  • Мнения: 1 262
Тези дни пробвах бебешката вода на Биодерма (ABC Derm). Розовата започна много да ми щипе и пари, направо непоносимо. В бебешката има голямо количество полисорбат 20 и не люти изобщо на очите, но малко по-трудно маха грима. По-добре го маха от другите води от типа на Микса и Лирене, но малко по-трудно от розовата Биодерма. Като цяло съм доволна от нея, защото не ми щипка, но не съм сигурна дали ще остана окончателно на нея. Иначе излиза и по-евтино от сенсибиото - малката е 8.70 лв, а голямата 500 мл няма и 20 лв.  Simple Smile Като цяло се справя добре с почистването на грим, още повече че съм и със спирала на Мейбълин сега, по-трайна от тази на Алверде. По шестобалната бих я оценила с 5-ца.  Розовата вода на Биодерма бих оценила с 4-ка заради лютенето.

Скрит текст:

# 319
  • Мнения: 194
Вчера ми подариха един мицеларен разтвор на Биодерма и съм ентусиазирана да видя.

# 320
  • Мнения: 702
И аз си взех от малките опаковки за 5.90 на Биодерма розовата опаковка и съм изключително доволна,почиства ми перфектно грима,не ми пари на очите и ми се отразява много добре на кожата.

# 321
  • София
  • Мнения: 9 481
Аз мисля, че мога вече да споделя впечатления от мицеларнта вода на Клоран.
Ще излезе, че единственият и плюс е бутилката с помпа.
Хабя много повече тампони с нея и имам усещането, че хабя и повече време в почистване.
Като, че ли с Биодермата всичко ставаше с 1, ако не-то с 2 замаха.
Има ли и други с такова впечатление или съм единствена? Thinking

# 322
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Аз мисля, че мога вече да споделя впечатления от мицеларнта вода на Клоран.
Ще излезе, че единственият и плюс е бутилката с помпа.
Хабя много повече тампони с нея и имам усещането, че хабя и повече време в почистване.
Като, че ли с Биодермата всичко ставаше с 1, ако не-то с 2 замаха.
Има ли и други с такова впечатление или съм единствена? Thinking

Тъкмо мислех да я взимам нея, сега ще се откажа  Thinking . Иначе дори помпата аз я отчитам като минус, предпочитам сама да си дозирам.

Бях се насочила към бебешката Биодерма, а и доскоро засичах бутилки от по 500мл. Ама май пак изчезнаха - а бяха под 17лв за това количество.

# 323
  • Пловдив
  • Мнения: 370
От мен отзиви за бебешката мицеларна вода на SVR http://kamicee.blogspot.com/2013/11/svr-eau-bebe.html

# 324
  • Мнения: 1 110
Взех си мицеларната вода на Uriage. Никак не ми харесва, хабя много повече тампони, спиралата се маха трудно, освен това и люти на очите. Хем я имах преди време от един травел сет, но я подарих и не разбрах, че не става. Отчитам я  като грешна покупка, да не си заложа аз на сигурно с Биодерма Simple Smile

# 325
  • София
  • Мнения: 9 481
Ааа, аз за Урияжа съм предупредила отдавна, че не става за нищо, освен, може би за освежаване след основно почистване. Naughty
От същият травел сет.

# 326
  • Мнения: 2 216
И при нас има промоция на Биодерма на 5,90 - малката и големите са на промоция
Къде е това "при нас"? Laughing В коя верига аптеки има такава промоция в момента?

# 327
  • Мнения: 1 110
И при нас има промоция на Биодерма на 5,90 - малката и големите са на промоция
Къде е това "при нас"? Laughing В коя верига аптеки има такава промоция в момента?

+1  Peace

# 328
  • Мнения: 48
Аз също ще се включа в разговора като споделя, че в момента ползвам мицеларната вода на MIXA и съм доволна от нея. Не лепне, премахва нечистотиите, има приятен лек аромат и успокоява кожата.
А цената е много прилична Wink

# 329
  • София
  • Мнения: 4 752
Междудругото, малката Биодерма в Ремедиум е 4,90 Peace

Общи условия

Активация на акаунт