Мицеларен разтвор

  • 128 555
  • 688
  •   1
Отговори
# 345
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Момичета, откъде я намирате тази бебешка мицеларна на Биодерма толкова евтино Shocked аз сега си взех малка разфасовка, за да я пробвам и беше 8,54лв в Марешки. В аптеката казаха, че тя не е за отстраняване на грим, което си го пише и на етикета, но въпреки това взех, за да пробвам.

Вчера гледах в Марешки точно голямата беше 19,50 или нещо подобно...Голямата просто е много по-изгодна, но си е бебешка.

# 346
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Момичета, откъде я намирате тази бебешка мицеларна на Биодерма толкова евтино Shocked аз сега си взех малка разфасовка, за да я пробвам и беше 8,54лв в Марешки. В аптеката казаха, че тя не е за отстраняване на грим, което си го пише и на етикета, но въпреки това взех, за да пробвам.

Вчера гледах в Марешки точно голямата беше 19,50 или нещо подобно...Голямата просто е много по-изгодна, но си е бебешка.
Благодаря ти Hug Пробвах я преди малко, наистина не изсушава кожата така както розовата, обаче пак си го оставя този горчив вкус ooooh! само това не ми допада. Ако наистина е толкова изгода мисля да си взема и голяма Flutter

# 347
  • Мнения: 2 216
В Бургас, в аптеки Кедър малка на Биодерма е 5.90лв

# 348
  • Мнения: 1 483
Аз последно взех малка опаковка на SVR и направо ме е яд, че си хвърлих парите. Дори спирала не може да разтвори! ooooh! Мисля, че приключих с мицеларните води. От така прехвалената Биодерма също не съм очарована, просто очаквах повече за толкова обсъждан продукт, при това на цена над 20лв. А тя - върши същото като тоалетното мляко за 4лв, с тази разлика, че ми и изсушава кожата, докато млякото си попива като кремче. Така че аз още днес/утре си купувам моята Билка и повече няма да експериментирам с непознати продукти в това отношение.

# 349
  • Мнения: 2 838
Търся си си мицеларна вода, но не мога да си избера ... ползвала съм на Биодерма и съм много доволна, но ми идва малко скъпа и много бързо ми свършва ... Simple Smile Искам някоя на по-ниска цена, която да не ми оставя мазен филм след почистване, да чисти фдт и спирала и да е подходяща за мазна кожа Simple Smile Благодаря  Heart Eyes

# 350
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Търся си си мицеларна вода, но не мога да си избера ... ползвала съм на Биодерма и съм много доволна, но ми идва малко скъпа и много бързо ми свършва ... Simple Smile Искам някоя на по-ниска цена, която да не ми оставя мазен филм след почистване, да чисти фдт и спирала и да е подходяща за мазна кожа Simple Smile Благодаря  Heart Eyes

Много е хубава мицеларната вода на Топикрем/френска медицинска козметика/.Тя е подходяща и за хора с много чувствителна кожа и прояви на розацея.Предлага се в 0.500 и 0.200 и цената е 24.00 лв. и 12.50лв. за малката.

# 351
  • Мнения: 1 262
ДА ви кажа, аз се отказах от разтворите - много парене, с бебешкото пък ставаше по-трудно и накрая си се върнах на млякото за тяло на Бочко, което ползвах няколко години преди. Е родих се - лесно маха грима, не люти, не ми изсушава кожата, струва 2 и нещо - кеф! Simple Smile Нещо не се спогодих с мицеларните води.  Laughing

# 352
  • Мнения: 35 968
HAPPY_QUEEN, и аз отивам на отказване от тях  Rolling Eyes
доизхабявам наличните и се връщам на розова вода + жожоба за очите и измиващ гел за лицето - по-чисто, по-бързо и по-лесно за мен

# 353
  • Мнения: X
Търся си си мицеларна вода, но не мога да си избера ... ползвала съм на Биодерма и съм много доволна, но ми идва малко скъпа и много бързо ми свършва ... Simple Smile Искам някоя на по-ниска цена, която да не ми оставя мазен филм след почистване, да чисти фдт и спирала и да е подходяща за мазна кожа Simple Smile Благодаря  Heart Eyes

Много е хубава мицеларната вода на Топикрем/френска медицинска козметика/.Тя е подходяща и за хора с много чувствителна кожа и прояви на розацея.Предлага се в 0.500 и 0.200 и цената е 24.00 лв. и 12.50лв. за малката.
Сис,в аптеките ли да я търся или в козметичните магазини?  Hug

# 354
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Жана,в аптеките Peace

# 355
# 356
  • Мнения: 194
Преди време използвах тази мицерална вода на Топикрем, а и заради един обрив на ръката лекарка ми беше предписала кремчето. И от двете съм супер доволна.

# 357
  • Мнения: 2 216
Някой ползвал ли е мицеларна на Corine de farme? Видях я в Елитис 500мл за около 12-13лв

# 358
  • Мнения: 702
Някой ползвал ли е мицеларна на Corine de farme? Видях я в Елитис 500мл за около 12-13лв
Аз съм я ползвала и въобще не бях доволна.Много трудно махаше спиралата,и като цяло въобще не се справя с почистването на грим,едно тоалетно мляко за 2-3лв се справя по добре от тази водичка,въобще не си заслужава парите.

# 359
  • Мнения: 2 838
Някакви други предложения?

Общи условия

Активация на акаунт