Отговори
# 660
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ninaa за 3 седмици дойдоха. Днес ходих на преглед  newsm78 и единственното което ми каза док. е че вижда нещо ама не може да се кажа със сигурност какво, матка-уголемена, лигавица- неотлющена и жълто тяло  Crossing Arms което за мен е крайно незадоволително  Naughty искам подробности но....другия вторник стискайте палци  Tired
Praynig Praynig Praynig Praynig Стискам много и яко за теб и всички, които имат нужда! Hug

# 661
  • Мнения: 742
Дисни   Hug  Мисля, че няма за какво да се притесняваш  Hug  Вторникът ще си видиш малката точица   bouquet Тестовете за които говориш явно мноооого рано са хванали бременността. С тази чувствителност 15 единици ЧХГ днеска ми събра очите #Crazy  bouquet  

# 662
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аа, какви са тези тестове на ЧХГ с толкова малка чувствителност Shocked Аз с ниска, знам само престото, че е над 20 беше мисля Thinking

# 663
  • София
  • Мнения: 10 704
На мен лилка от седмичната съдейства и поръча за двете ни тестове,ето тези:

http://www.ebay.co.uk/itm/30-OVULATION-10-PREGNANCY-TEST-KITS-FE … sh=item20b98244a4

Страхотни са! Чертичките са плътни и ясни.
Тестовете за бременност са с чувствителност 10 единици Simple Smile Пристигнаха за няма и 7 дни.

# 664
  • UK
  • Мнения: 5 999
На мен лилка от седмичната съдейства и поръча за двете ни тестове,ето тези:

http://www.ebay.co.uk/itm/30-OVULATION-10-PREGNANCY-TEST-KITS-FE … sh=item20b98244a4

Страхотни са! Чертичките са плътни и ясни.
Тестовете за бременност са с чувствителност 10 единици Simple Smile Пристигнаха за няма и 7 дни.
Ох, тези са като едни "опасни" Mr. Green от тукашните аптеки, мисля Китайки някакви, които си бях взела още преди години няма да забравя, как се опитвах да ги обеля rotfImbo докато се чудех, как действа това чудо ooooh! Joy
Магнитче   bouquet

# 665
  • Мнения: 965
Хей благодаря  Ви мн.за  Hug Аз сам ок този път не съм се здухала което е по важното сега пък ако нещо лелята не дойде в петък пак ще препишкам Joy

# 666
  • София
  • Мнения: 10 704
Коконе не знам дали са като тия които описваш,но тези работят много точно Peace

# 667
  • UK
  • Мнения: 5 999
Коконе не знам дали са като тия които описваш, но тези работят много точно Peace
Аааа нямам идея дали са същите Laughing просто се сетих, колко бях смешна Joy Нямаха и упътване и затова се чудих, как става там работата Mr. Green Още ми е смешно, като се сетя hahaha

# 668
  • Мнения: 965
Аз да попитам кой ще ни направи нова темичка newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 669
# 670
  • Мнения: 1 899
Чудя се дали да не си поръчам от ибей тестове но още размишлявам.
Момичета много зле се чувствам тези дни знам че е доста рано да имам каквито и да било признаци
но до сега съм повръщала... нямам температура да кажеш че е настинка и аз не знам какво ми е  Thinking а снощи ми стана лошо от пържена риба и тази вечер като стоплих на мъжа ми от същата риба не издържах и директно в банята... Мислите ли че може да е някакъв вирус?

# 671
  • UK
  • Мнения: 5 999
Чудя се дали да не си поръчам от ибей тестове но още размишлявам.
Момичета много зле се чувствам тези дни знам че е доста рано да имам каквито и да било признаци
но до сега съм повръщала... нямам температура да кажеш че е настинка и аз не знам какво ми е  Thinking а снощи ми стана лошо от пържена риба и тази вечер като стоплих на мъжа ми от същата риба не издържах и директно в банята... Мислите ли че може да е някакъв вирус?
Аха smile3521 ей от този тип
Скрит текст:
newsm32 preggo
[/color]

# 672
  • Мнения: 1 899
kokona еми дай Боже ама .. не мислиш че ми е малко рано за някакви симптоми Simple Smile
Мислех да си направя тест но е много рано чакам лелката да дойде чак на 9ти и си мисля че дори да взема тест няма да отчете нищо

# 673
  • UK
  • Мнения: 5 999
kokona еми дай Боже ама .. не мислиш че ми е малко рано за някакви симптоми Simple Smile
Мислех да си направя тест но е много рано чакам лелката да дойде чак на 9ти и си мисля че дори да взема тест няма да отчете нищо
Изчакай си закъснението Crazy  за теста, а за другото Mr. GreenАми ще ни ръснеш вълшебен прах  Blush защото мисля, че ще имаш доста Hug

# 674
  • Мнения: 742
Ниана аз си мисля, че е рано - 7 ден след О. , но се надявам това да е "проблемът"  baby_neutral  Направи си 1 тестче за всеки случай и дано да ни зарадваш  Heart Eyes  Hug

Общи условия

Активация на акаунт