Отговори
# 675
  • Мнения: 1 899
Оххх дано да си права  Hug
Силно се надявам да е така а за праха нямате грижи само да е положителен резултата Simple Smile smile3514

# 676
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Цитат
Оххх дано да си права  Hug
Силно се надявам да е така а за праха нямате грижи само да е положителен резултата Smile smile3514

Всичко е възможно! При някои по рано се проявяват симптоми, при др по късно.....при нокои дори липсват.Аз ще ти кажа при мен как беше, понеже съм имала вече една бременност. Още седмица преди да направя тест (даже не подозирах че съм забременяла) и неможех да погледна месо.Имах чувството че ще си исповръщам с извинение червата. След като ми закъсня си направих тест.Не очаквах да е положителен, защото си имах болки все едно ще ми дойде всеки момент, но така и не ми дойде. Пез цялата си бременност не сам лизнала месо.Сега сина ми е на 5 години. При вида н месо повръща директно.Аз чак когато разбах че съм бременна си дадох сметка защо онова пиле беше толкова гадно  Laughing едва го преглътнах.  LaughingНезнам мила.Неискам да ти давам напразни надежди, но на въпроса ти-да възможно е

# 677
  • Мнения: 1 899
Floretka благодаря ти мила за куража който ми даваш. Може би понеже го искам толкова много чак ме е страх да си помисля че е станало, което се отнася за много от нас предполагам Simple Smile Направо не знам как ще устискам още 1 седмица докато разбера.Мислех да си направя 1 тест тези дни ... но съм някак си отрицателно настроена и си мисля че е най добре за изчакам.
Благодаря все пак момичета  Hug

# 678
  • Мнения: 431
Добър вечер на всички!
За мен не е много добра.И като цяло днес деня,не е много розов и приятен.Цял ден лежа.Лошо ми е,повръщане.Явно си е някакъв вирус.И гадният цистит се завърна пак.Миналия месец бях на изследвания,изписаха ми антибиотик и сега пак.То мойто си е хронично,аз от ученичка съм така.Ама....ще чакам да ми дойде,и пак ще ходя на лекар да видя какво ще ми изпишат.
И на всичкото отгоре от вчера имам леко придърпване ниско долу около матката.Знам ли,може и да е от Дуфастона.
Ниана,Флоретка стискам ви палци да знаете! Embarassed Hug Hug Hug Hug
Коконка ти как си   bouquet
Тоито с теб ще си поговорим най-вероятно утре  Two Hearts hug че днес не успях.
Момичета,понеже видях,че говорите за витамини.Не съм много наясно,но съм чувала,че витамин Е не е много полезен при една евентуална бременност.Но не вземайте моето мнение под внимание,защото не съм наясно много  Peace Hug

Последна редакция: ср, 03 апр 2013, 23:02 от Pretty Kitty

# 679
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Стискай прити стискай, че...... Simple Smile уте сутрин ще видим как ще е БТ.

# 680
  • Мнения: 431
Стискам,стискам. Praynig Praynig Praynig Praynig
Скрит текст:
И други работи си стискам  Mr. Green Joy hahaha hahaha че хич не искам да ми идва.Аз НЕ чакам около 10.04.2013 tooth afwitch

# 681
  • Мнения: 517
Момичета кой ще направи нова темичка,аз бих но незнам как  Flutter

# 682
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Добро утроооо Simple Smile  Hug БТ-37.0 но е мерена 1 час по-рано, че мн ми се ходеше до тоалетната.

# 683
  • Мнения: 742
Добро утро, момичета   bouquet
Може ли да ми разясните нещо по графиката ми - нормално ли е денят след О. да ми се покачи БТ до 36.60 и да се задържи така 3 дни? В смисъл не трябва ли като е почнала да се покачва да продължава, а не да се задържа на 36.60?  newsm78

Фло изчакай още ден-2 и си направи тестчето  Hug Имам много хубаво предчувствие за теб   bouquet

Nianaa как си днеска?  Hug

Pretty Kitty Бързо възстановяване   bouquet  Praynig

Миленка оправяш ли се от грипа?  Heart Eyes

# 684
  • София
  • Мнения: 10 704
Нели А. всичко е възможно. Понякога след О естрогените се повишават и БТ остава ниска.
Една хубава БТ повишена веднага след О или до 5 дни не гарантира бременност дори с трифазна графика и перфектна разница-над 0.4-0.5, а не е изключение и с ниска БТ дори и 10-12-ти ден след О има бременност.

# 685
  • Мнения: 1 899
Добро утро и от мен момичета  Hug
Нели .. какво да ти кажа сега сутринта ми е малко по добре но снощи беше ужас Sad Заспах чак в 3 часа голямо повръщане  ooooh! И все пак си мисля че това е някакъв вирус понеже снощи дигнах лека температура  newsm78 . Ее тайничко се надявам да не е вирус де ама ще видим другата седмица.Все пак сутринта се зарадвах малко понеже БТ се е покачила на 37 градуса и се надявам това да е добър знам Simple Smile
Това е от мен за сега хубав и успешен бебе-правещ ден на всички  Hug

# 686
  • Мнения: 965
Здравейте сладурки!Прити като прочетох това скритото се скъсах да се смея.И аз стискам,ама май ще си ме навести лелката,така като гледам БТ замръзна на 37,2.Снощи ММ ми намери теста и ми вика,"о и кога щеше да науча аз" Joy Joy Е какво да научи ако имаше щеше и да научи ма като нема какво Sad

# 687
  • Мнения: 1 346
Нели А, Радинка, Ниана и всички останали момичета, които имат нужда и са в очакване  Praynig
Другата седмица дано все някоя от нас да се похвали с нови две чертички, от 9-ти нататък май, май  Flutter Wink

# 688
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Ехоо къде сте всички Simple Smile Я ми кажете, утре ако не падна БТ рано ли ще ми е за тест? 12 ден след овулация ще е.

# 689
  • Мнения: 742
Фло по-добре изчакай други ден   bouquet  Имаш 2 - теста от преди 2-3 дни и може нивото на ЧХГ да не се е покачило достатъчно, че да отчете  Heart Eyes Стискам палчета  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

!Diva! Благодаря ти  Hug Ти кога неочакваш? Аз мисля на 12-13.04 да си направя теста. Майка ми има РД на 13.04 и може и да я зарадваме с ММ Crazy На 15.04 трябва да не дойде лелката.

Общи условия

Активация на акаунт