Радост ни донесе пролетта - затуптяха НОЕМВРИйски сърчица! - Тема №2

  • 17 930
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 931
Пърпълче добре дошла , тъкмо щях да пиша да слизаш от балкона и ти ме изпревари, лека бременност ти желая и накрая една здраво бебии.  Hug
Днес съм ей така  newsm46

# 61
  • Мнения: 6
уффффф съжалявам за червената шапчица и mecoranka...късмет за напред и никакво отчайване  Wink  Hug
аз съм добре даже много добре наспах се като хората до преди малко  hahaha
като изключим факта че non stop съм дежурна в тоалетната даже и през нощта
и че вечно ми се спи и яде всичко друго е 6..
по леко ми е душата че и на родителите се похвалих вчера  Whistling
сега остава и на работа да съобщя и после съвсем ще ми олекне и ще се
насладя на растящото коремче на 100 % еххх
хубав ден на всички от мен  Hug

# 62
  • Мнения: 520
А пък аз така,    jumpuu    jumpuu    jumpuu   защото след два часа съм на лекар.  
Ако стигна на време разбира се,защото времето е повече от ужасно.
Още мами,честито. И пухкави бебчета Ноември. Hug

# 63
  • Мнения: 14
Здравейте момичета гледам всички ноемврийки сме големи писарки и нашите теми така на един дъх се изписват! Браво на вас Hug Пожелавам ви да си я изпълните с много хубави емоции и новини   bouquet

# 64
  • Мнения: 6
мм забравих бе  Laughing
добре дощли на новите ни попълнения  Hug
от тук на сетне НИКОЙ да не напуска темата освен за да се премести към
октомврийки или декемврийки евентуално ясноооо!!!  Hug
pepitaa мила и аз тей все дремя като бухал....май май по това ще ме разпознаят на работа  #Crazy уфф особенно като хапна на обед и после като се започне едно прозяване....направо ужас ама няма как  Peace

# 65
  • Мнения: 6
djudjenceee стискам палци миличка да пишеш после  Hug

# 66
  • Мнения: 209
Здравейте  Hug Hug Hug

Маци и Шапчица , съжелявам за случилото се. Пожелавам ви в най-скоро време отново да сте в тези редици!  Praynig Hug Heart Eyes
Djudjeto , чакам да пишеш после!  Hug
ivelina_vn , и аз се бях зачела по темата. Не мога да кажа нищо освен,че аз като получих оргазъм (първия и последния от както съм бременна) , имах чувството ,че корема ниско долу ми се втърди и се бях шашнала.Дали вреди или не , не се ангажирам да давам мнение, но съм чела ,че се равнява на контракции.Извинете ме ако се изказвам неподготвена. Rolling Eyes Rolling Eyes
Добре дошли на новите мами!!! Колко много ставаме, а в началото бяхме една шепичка и си беше като чат . хихи  Hug  bouquet
В началото на темата някой коментираше въпроса с цигарите. Как стои той сега? Аз загубих желание да пуша и при все,че ми се догажда..  Sunglasses От време на време обаче ми се допушва и си позволявам една-две дръпки.Не ме убивайте моля! #2gunfire Мисля и тези една-две дръпки да прекратя. В четвъртък съм на преглед и тогава като си видя малкото бебчо , не мисля ,че някога бих дръпнала отново, но да не казвам голяма дума.Кажете как е при вас?

# 67
  • Мнения: 2
magikrasteva Благородно ти завиждам за апетита,който имаш.И аз като kamiTG  неслагам нищо в устата ,но чак се плаша,гади ми се от всичко,просто няма храна  която да ме накара да ми се прияде....това дали е нормално момичета?! newsm78

# 68
  • Мнения: 11
Любимото ми време преди  беше след вечеря с мъжа ми си спвахме по питие и палехме по цигарка на сладки приказки... сега обачеее ми става гадно дори като гледам хората по улиците как пушат  Sick
това, което може би би ме изкушило е ягодово дайкири лятото...ммм

# 69
  • Мнения: 6
аз аз  Laughing аз повдигнах темета за цигарите в началото
еми сега вечееее чесно да си призная ми се припушва от врене на време ама
не си го позволявам, най много някоя дръпка от на мъжо цигарата ама и това вече е мнооого
рядко не че ми става лошо ама като знам....нема как ще се поограничаваме малко пък и без това исках да ги спирам сега ми е идеалния момент
а за секса нз ние си правим имам си оргазъм и на бебето нищо не му става за сега де
чувала съм че не е хубаво да свършва мъжа вътре ама не помня защо вече  Laughing
ако някой знае повече да сподели  Hug

# 70
  • Мнения: 203
Относно цигарите не мога да взема отношение,тъй като аз не пуша Peace
По въпроса с яденето не ми се яде ама никак, пък така похапвах като ламя преди Joy
Съжалявам за Червената Шапчица и мацорана,дано скоро да имате успех Hug
Аз да питам сега мамите с втора бременност-при вас имахте ли проблем с пъповете от първата бременност?Аз имах изхвръкна ми пъпа още от ранните месеци навън и като направи синът ми 1 година ми откриха,че имам малка пъпна херния и докато се наканя да я оперирам се случиха други неща Rolling EyesСега не зная дали ще има някакъв проблем  с втората ooooh!

# 71
  • London
  • Мнения: 73
Macoranke и Шапчице, много жалко... бъдете силни и скоро пак  Hug

Пепита, и аз днес съм като теб, събудих се кисела, гърлото ме болеше повече от вчера, уж си мислех че минава, а и главата ме цепеше (от оня ден ме боли заедно с рамото и врата, цялата лява част общо взето), и за капак ми се гадеше... та си легнах след закуската обратно в леглото. Сега станах да обядвам (нали съм на гости при наште в София, та съм много обгрижена от мама, и ми приготви пилешка супа като от детските години  Heart Eyes) и сега пак си лягам. Дано да мине тази инфекция че ми писна, а и до понеделник толкова много време има...

Лек ден на всички ви желая! smile3507 smile3542

# 72
  • Мнения: 6
Здравейте,
да се запиша и аз Simple Smile)Първа бременност, от Добрич . Вероятен термин по мои изчисления около 15.11 .
Миналият четвъртък си правих тест след 10 дневно закъснение  и  EFP се показаха на секундата, ама едни хубави наситени черти  . Настана голяма еуфория, на кого да кажем на кого да не кажем Simple Smile  Във вторник съм на лекар за да чуем сърчице  Praynig .

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
На мен също много ми се спи, имам чувството, че мога да спя 24 часа и след всяко събуждане съм осверипяла от глад. Преди да забременея ядях само на обед, а вечер с мъжо по една ракия със салата и мезе и това е, сега не ям като количество много, но е доста на често, пишкането няма нужда от коментар. Цигари пък постоянно ми се пушат не знам какво е това моето направо ужас като се има предвид, че моя мъж не пуши. На преглед съм във вторник вечерта и нямам търпение да си видим точката.

Шапчица и Мацорана, много съжалявам, но няма място за отчайване, ние бяхме с проблеми и след 2 г. и 2 месеца чудото стана. Успех за напред.

# 74
  • Мнения: 3 499
Здравейте. От мен един "гол" пост, само се записвам, за да не ви изгубя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт