Радост ни донесе пролетта - затуптяха НОЕМВРИйски сърчица! - Тема №2

  • 17 904
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 714
Здравейте момичета,
Според мен няма правило за пола и какво ти се яде. И аз и снаха ми ядяхме само солено и кисеко и двете родихме момичета.
Всички ми викаха ще е момче и аз така се бях настроила. Но понеже беше седалище, чак в 8-мия месец разбрах, че ще е момиче. Такова разочарование беше...
Сега много ми се иска да е момче, но не искам да се настройвам.
Въпреки, че миналия път почти не ми се гадеше, а сега просто едвам издържам на работа  Sick

Според Китайския календар бебето е момче.
Също ми отговаря и каката - момиче.

Последна редакция: вт, 02 апр 2013, 16:10 от geryger

# 736
  • Мнения: 17
Катерина ще се опитам да обясня но ме няма много по тази част значи намираш си годините на които си била като си забременяла но навършените а отгоре на таблицата е месеца в който си забременяла и пресечната точка ако е синя ще е момче а ако е розова момиче надявам се че съм ти помогнала поне малко но и на самата таблица трябва да има обяснение

# 737
  • София
  • Мнения: 714
Да питам, кога се ходи на фетална морфилогия и кои доктори са актуални към днешна дата - за София?

# 738
  • Мнения: 0
Хайде и аз сега се връшам от доки и си имаме сърчице,което така хубаво си тъпкаше,че моето спря за миг  Mr. Green Казаха ми следващ преглед на 23.04 и тогава ще ми пускат всички тестове и ще ме запишат за ЖК.
Относно мазането,масажистката ми каза да си купя от аптеката натурално масло от авокадо или жожоба и да не съм си и помисляла за козметични марки кремове.След душ мажеш хубаво крака,корем и гърди и няма да има проблеми с кожата.
И ние с ММ не сме женени,аз след 15 дни ставам на 26г,а той октомври на 28г. от 3 години си живеем заедно и това е доста желано бебче.Около нас нямаме  друга приятелска двойка с деца и ние с ме първите която ще изпитат тази радост.Отивам да полегна,че много рано станах и едвам гледам вече,ще се видим в другата темичка   bouquet

# 739
  • София
  • Мнения: 714
zkiara  
Честито сърчице!  Hug

# 740
  • Мнения: 14
Току-що се върнах и аз от лекар. Чухме сърчице и много се радвам. Поуспокоих се, но не напълно. Оказа се, че това кървене е хематом и доки ми каза, че трябва много да се пазя, само в леглото, никакъв секс, никакви разходки. Малко не ми хареса отношението му, ама те по принцип немците май са си такива студени хора. С две думи не можел да ми каже какво ще се случи, трябва да чакаме. Като че ли и тук е така - до четвъртия месец не ти обръщат внимание като на бременна. Притеснява ме, че ме предупреди, ако кървенето стане с по-светъл цвят, веднага да отивам в болницата. Надявам се всичко да се оправи  Praynig. Предписа ми магнезий по 3-4 таблетки на ден. А как щях да припадна, ужас. Аз по принцип съм много страхлива от игли, кръв и тем подобни. Даже ми се чудят как съм родила вече едно дете  Embarassed. Не че искам да съм такава пъзла, ама домирише ли ми на болница и ставам бяла като платно. Та днес вземаха кръв на едно мамче и имах нещастието да го видя. За части от секундата се припотих и направо си мислех, че ще се сгромолясам. Доктора ми обяснява как да си вземам магнезия, а аз вече толкова исках да глътна чист въздух, че той докато ми говори на вратата, аз вече бях стигнала партера  Embarassed. Ще се пазя много и се моля всичко да е наред.
Днес сутринта бях толкова притеснена, че сега вече по-обстойно ви прочетох и видях, че си имаме и нови попълнения - добре дошли и да сме заедно до финала през ноември   bouquet! А на zkiara честито сърчице!

# 741
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Добре дошли на новите мамита, дано да сме заедно до края, честито и на сърчицата.
Аз искам да ви питам след по-дълга разходка, някоя от вас да е имала по-гадни пробождания? Аз вчера и днес доста походих и от снощи имам едни такива срязвания, които малко ме притесняват, знам че и матката нараства, но май ми изглежда да е по-различна болка.

# 742
  • Мнения: 2
Деница, аз имах такива болки след една дълга 3-часова разходка преди 2 седмици. И даже прокървих малко. Полежах си повечко след това и пиех но-шпа .

# 743
  • Мнения: 0
Този китайски календар не е както трябва...  ако си на 21 навършени значи е момиче...само ако е заченато януари е момче?!?!  Naughty Naughty Не мисля, че е реално... а и на мен само солено ми се яде  Mr. Green


# 744
  • Мнения: 0
Аз имам такива болки, но не само след разходка... Докторката ми каза, че това са спазми от обърнатата ми матка, която се опитвала да се намести в правилното положение.. Но до 4-я месец щяла да си е както трябва...

# 745
  • Мнения: 14
дорис много се радвам за теб сега трябва да си мн спокойна Simple Smile а на мен по този календар първо момиче ама после момче все тая може и да е вярно ама тези неща не трябва да ги мислиме

# 746
  • Мнения: 14
Благодаря ти, мила Hug! Сега разгледах и аз китайския календар, по него сина ми трябва да е... момиче Joy, а той е едно сладко момченце на 10г и половина.

# 747
  • Мнения: X
doris83,
Слава Богу. Лично аз, откак прочетох те мисля. Hug

# 748
  • Мнения: 520
doris83 много се радвам,че с бебо всичко е наред.  Hug Сега ще си почиваш и четеш книжки. Пък и без секс се живее  Joy На нас лекаря ни го е забранил още преди процедурата  която беше средата на Февруари,така че... Забраната още не е паднала.
Надявам се да нямаш повече проблеми и да не се налага да ходиш в каквато и да е болница.

# 749
  • Мнения: 14
doris83,
Слава Богу. Лично аз, откак прочетох те мисля. Hug
Благодаря ви момичета Hug. Всички сте много мили, като едно голямо семейство сме, гушкам ви Hug.

Общи условия

Активация на акаунт