Ясновидци/врачки - тема 17

  • 266 315
  • 788
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 117
Привет момичета! Моля ви, кажете ми за Цеца от Надежда, случиха ли се някои от прогнозите и на тези които ходихте при нея? Аз мисля да отида, но да ми гледа само на карти, от проюетеното до тук си направих извод, че в кафето не е много добра.

Не, при мен не се случиха.

# 271
  • Мнения: 0
Момичета, умолявам Ви преди да посетите която и да е било ясновидка или врачка седнете и прочетете много внимателно следното: http://hitrite.blogspot.com/2013/04/blog-post.html
Информацията е много подробна, много вярна и за съжаление не широко популярна.Обяснен е целия принцип на ясновидството. Ако нямате търпение да прочетете целия пост, започнете директно от глава "пророкуване на бъдещето"
Пожелавам Ви всичко добро!

# 272
  • Мнения: 501
в статията прочетох: ,, кажи на клиента това , което иска да чуе''.точно от това се боя и аз

# 273
  • Мнения: 3 117
nqkoi hodil li e pri babata na azis v kostinbrod

Аз съм ходила преди 4-5 години. Нищо от това, което ми каза не се случи. Абсолютна шарлатанка, взима много пари и да прави ритуали, те също не действат.

Майка ми беше ходила преди време. Скоро пак говорихме за нея. С нищо не е впечатлена.

# 274
  • Мнения: 18
pepi1, благодаря за урока по транслитерация. Ще се постарая малко повече следващия път.
Благодаря на mallorca, че сподели нейния списък с разочарования. Но все пак нека да бъдем практични - Черният списък съдържа доста по-голям брой продавачи на надежда, а също така и описателни преживявания с тези експерти. В противен случай за какво беше отделен в нова тема?
По-познавателно ще е, ако сподели тарикатските им номера и като по пакъв начин промиват мозъците, та някой да се върже на абонаментно обслужване.

Аз също това се чудя, защо Емилия има толкова много гласове? Аз от този форум разбрах за нея и съм говорила с нея 2 пъти. Първия път доста позна жената, но допусна генерална грешка за бъдещето. Втората ми консултация беше повече от точна. Каза ми нещо , което буквално се случи до 1 седмица, не съм мислила че ще ми се случи- много съм щастлива. Обаче, тя го видя на картите.  Описва ми нещата повече от точно, каза ми за миналото. За мен тя има познания, но трябва да бъде малко обяснено, каква е точно ситуацията. Не знам, но на мен ми тълкува нещата. Обаче първия път допусна грешка и то голяма, ама пак казвам втория път направо в десятката.

# 275
  • Мнения: 1
Моля, ако някой знае повече информация за хамид ходжа от пловдив да ми пише на лични

# 276
  • София
  • Мнения: 23 034
Привет момичета! Моля ви, кажете ми за Цеца от Надежда, случиха ли се някои от прогнозите и на тези които ходихте при нея? Аз мисля да отида, но да ми гледа само на карти, от проюетеното до тук си направих извод, че в кафето не е много добра.


И при мен 0-ва познаваемост!!! Sad

# 277
  • Мнения: 1 288
Аз се бях наканила да ходя при тази Лили с тарото, но май и за нея нямаше много положителни отзиви. На някой нещо да му се е случило предсказано от нея  Thinking

# 278
  • Мнения: 0
Моля, ако някой от вас се е консултирал с Ива Милева от Ямбол да сподели мнение, може и на лични. Интересуват ме само реално сбъднати прогнози, ако има такива.  Simple Smile

# 279
  • София
  • Мнения: 23 034
За Лили с тарото има отзиви, но по-интересното е, че никой не сподели дали е ходил и съответно впечатления от Милка, София, Редута - гледа на кафе. Гооооляааааааа реклама имаше за нея тук!!!????? Simple Smile

Последна редакция: чт, 18 апр 2013, 16:27 от nikolinanik

# 280
  • Мнения: 3
При мен също не се сбъднаха прогнозите на Цеца от кв. Надежда.

# 281
  • Мнения: 43
с уговорката,че не се заяждам,нито искам да обидя някого, просто искам да си изясня нещо, Пит и nikolinanik има ли ясновидец,от когото да сте доволни,който да ви е познал нещо от бъдещето? Все ми се струва,че има хора ,на които никои не може да им "види" нищо,може би сте от тях.
За Емилия -както казах и преди- лошите неща,които предвиди в трите консултации и които в осн си част се припокриваха, се сбъднаха, надявам се и за добрите да бъде така.
За Цеца- както писах веднага след разговора с нея- ужасих се-нищо,ама нищо не улучи. Тя също се почувства неудобно и след ден се свърза с мен- тогава улучи доста неща,но ми се струва че налучка за тях,тъй като предния ден и казва"Не,не е така, това няма нищо общо със ситуацията". Но пък позна и се случи едно нещо,което нямаше как да го знам в онзи момент- така,че може да има и някакви проблясъци при нея,незнам.

# 282
  • София
  • Мнения: 23 034
nikolinanik[/color] има ли ясновидец,от когото да сте доволни,който да ви е познал нещо от бъдещето? Все ми се струва,че има хора ,на които никои не може да им "види" нищо,може би сте от тях.



Да, може би съм от тези хора на които трудно се познава. Напред, в темите съм споменавала, че има ясновидци, които са ми познавали. Може би и затова само на тях се доверявам, а при другите ходя........"за развлечение". Simple Smile Не искам никого да обидя с тези мои думи. Само споделям...........

Всичко, което споделям тук е мое лично мнение и по никакъв начин не заангажирвам другите с него! Simple Smile)

# 283
  • Мнения: 27
Момичета, аз ще трябва да устискам до Юни , за да мога да споделя за познаваемост на: Ани Лечева, Емилия, Цецка, Лили, Милка, Латина, Мр. Морисон, a Star Child, Джемиле, Фатма. Общо взето ситуацията, която ме вълнуваше - на 100% всички видяха. Нямаше стреляне в тъмното и налучкване!! Причините - също!! Развитието - като прогнози се припокриват, но още малко време трябва!! На мен лесно ми гледат всички, записала съм всичко и сега сравнявам!!

Алеф, Ангел Илиев, Ели Маринова и Ивелина Христова - негативна прогноза, коренно различна от горепосочените!!

Ще ви дам инфо съвсем скоро кой познал, кой - не!! Имам цели 2 отбора...хахаха:))) Стискайте палци!! Laughing Laughing Laughing (за първите)!! Това е ,което искам да се случи, но и 2рия ми отбор вещае хубави неща, макар и различни!!! хахахаха.....

Сега се спирам по ходенето из БГ и харченето на пари и плащането на надежди!! Мисля да кротна и да видя какво ще се случи все пак!!! newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy

# 284
  • Мнения: 3 117
За Лили с тарото има отзиви, но по-интересното е, че никой не сподели дали е ходил и съответно впечатления от Милка, офия, Редута - гледа на кафе. Гооооляааааааа реклама имаше за нея тук!!!????? Simple Smile
Срамувам се, че и по тази съм компетентна ... Embarassed
Аз бих ти препоръчала да не си губиш времето. Нищо съществено не каза, но ме обработи че имам "намеса" и ми предложи срещу 140 камъка да се погрижи.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт