Ясновидци/врачки - тема 17

  • 266 137
  • 788
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 38
някои от пишещите тук се вживяват в ролята на вселенски критици и псевдо-модератори.
абсолютно непонятно ми е защо се правят забележки, когато някой зададе прост въпрос, чийто отговор изисква 2 минутки. И вместо да се отговори или да се замълчи, се изписват две три добре обосновани мнения да се прочетат всичките 16 теми назад по 50 мнения всяка и да се уважава "трудa" на другите.
 Драскането във форум съвсем не го асоциирам с труд, а ми влиза в графата "хоби и свободно време".  Ако при вас е различно, дано поне ви плащат заплати..


И за да не е оффтопик, ще споделя, че срокът за едно събитие, предречено ми от Ани (Пловдив) изтича съвсем скоро, но няма никакви изгледи да се случи.  След няколко дни ще пиша отново. Simple Smile

Приятна вечер, момичета  bouquet

Последна редакция: чт, 18 апр 2013, 21:42 от Moli88

# 301
  • Мнения: 27
mayamom,  и за всички други писали ми на л.с. ще се опитам да дам повече инфо за жената от Ямбол, но предварително да се застраховам да не го приемате като реклама, тъй като в предният си пост писах, че жената си има бизнес, а това е от типа на нещо като благотворителност към нуждаещите се.
Познавам я добре и много често я посещавам по различни поводи.
Майката на тази жена е имала същите дарби/способности. Година или две след смъртта на майката, жената получила тежък инсулт и загуба слуха на едното си ухо. Най интересното което ми е разказала е как точно на разпети петък с/у Великден в съня и се явил починалият и баща и и обяснил, че Господ и и дал голяма дарба, но и взел слуха защото не послушала майка си „до тогава тя не вярвала на подобен род бабешки работи”. Също така я напътил къде да отиде и какво направи.
Другото което знам е че фонтанеата и не е затворена – почти като на бебетата е меко като я пипна. Знам, че са я обучавали от много други страни и съм виждала всякакви дипломи. Питала съм я защо непрекъснато продължава да се обучава след като не го практикува официално, а тя ми отговаря, че не желае да се облагодетелства от хорското нещастие, а и заръката от съня с баща си била такава – незнам, а може би е нещо като изкупление задето изпитвала срам и забранявала на майка си да се разчува че владее туй-онуй.
Относно методите и на работа – мога да кажа, че са винаги различни или по точно казано, според ситуацията. Имала съм както битови, така и служебни проблеми, но поне досега нещата са се оправяли. Да не пропусна да кажа, че почти винаги има няколко дневен период на реакция в който понякога съм изпадала в много грозно състояние, но до 21 дена всичко идва на мястото си. Това е особено проявено при здравословните проблеми и то от хроничен характер. И нали като всички и мен ме гложде любопитството, много пъти съм разпитвала други хора които са я посещавали, но факт е, че който е бил при нея, после води и други. По скоро се опасявам да не ограничи приемите си в случай, че потока се увеличи и започне да я възпрепятства в бизнеса и.
Едно от основните неща които прави е леенето на восък, но го прави по много по различен начин „старобългарски”  - както тя се изразява и восъкът трябва да е от чист пчелен мед на който предната вече човека трябва да е спал в/у него.
Много често ползва мълчана вода за различни неща, както и камъни. Прави различни отвари за пръскане, дава билки с които да се кади, различни ритуали, работи на енергийно и квантово ниво – въобще много са нещата.
Християнка е, но уважава и другите религии
Що се отнася до гледане, тя категорично се дистанцира от подобни неща и е против подобни твърдения, че може да се вижда какво ще стане в бъдещето, защото бъдещето е това което ние изградим.  А иначе,  много често когато започне да работи с мен ми вижда много неща, но това не го възприема като ясновидство, а по скоро го нарича скениране. Спомням си, че веднъж бяхме отишли с една моя позната. Когато дойде нейния ред, още щом я докосна и каза, че дясното ухо на мъжът и го боли. Моята позната категорично каза, че няма такова нещо, но няма седмица и мъжът и получи сериозни проблеми с това ухо. Другото което не ми е приятно да споменавам е – миналото лято, като лекувала един мъж го насочила незабавно да си направи кръвни изследвания защото усетила нещо много грозно и страшно. Мъжът я иронизирал, но тази пролет отишъл да я търси защото наскоро му открили …… с разсейки, но такива случай жената не поема и много са случаите за които знам.  
Днес като попрочетох из форума, едно нещо ми направи силно впечатление. Имам чувството, че повечето са се отдали в търсенето коя ясновидка/гледачка какво ще и предскаже. Моето мнение е, че това са безсмислени лутания от едно място на друго и излишно харчене на пари и зарибяване с подобни и непотребни действия. Вместо това съвсем разумно е да промените тактиката си. Предполагам, че във всеки край на страната ни има с подобни на моята позната дарби.
Всичко около нас, цялата вселена съществуват тук и сега в този момент. Нашето бъдеще именно на това е подчинено.
Намерете подходящия човек, но не да ви гледа на кафе или карти и др., а вие само да се тюхкате и самосъзжалявате. Не се вайкайте, че никой не може да ви покаже точно къде се намира направената ви магия – това не е толкова важно. Важното е тя да бъде неутрализирана. Важното е да ви се отвори пътя на късмета и въобще на доброто. Не се доверявайте на онези, които ви казват ласкателни неща, на неща които подсъзнателно искате да чуете. И най вече не се доверявайте на големите реклами – можещите и знаещите не се нуждаят от реклами и сайтове – постигнатите резултати са най добрата реклама, а от вас се иска търпение и силна вяра защото човек без вяра е като дърво без корени.
И накрая искам да добавя следното. Виждам, че сте съставили списък с имена и моето мнение е категорично против това. Не сте ли се замисляли, че колкото и посредствени познания да имат някои от изброените, какви биха били последствията за съфорумци които ги оплюват. Има много методи чрез които дори от разстояние биха въздействали крайно негативно във всякакъв аспект, или с други думи – не ритайте срещу ръжена.
Е, това е от мен защото се чувствах задължена за този пост да дам малко пояснения за жена от която не съм взела съгласие да направя публикация за нея т.е. изпаднах в малко конфузно състояние вследствие на едно днешно неприлично тел. обаждане. И пак повтарям тя досега от никого не е вземала пари „пояснението го направих по горе”.
Дали постът ми ще се хареса на някои или не, това е право на личен избор.

Последна редакция: чт, 18 апр 2013, 22:02 от abc.

# 302
  • София
  • Мнения: 26
Жената от Ямбол няма ли си име? Извинявам се, ако е споменавано напред в темата и ми е убягнало. И защо са тези дълги разкази за нея като не приема хора?

# 303
  • Мнения: 3
Жената се казва Валя. Има ли желаещи да отидем в събота до нея?

# 304
  • Мнения: 0
Аз се бях наканила да ходя при тази Лили с тарото, но май и за нея нямаше много положителни отзиви. На някой нещо да му се е случило предсказано от нея  Thinking

Аз бях преди малко повече от месец.
Във връзка със здравословен проблем каза, че не е на добре, ама се оказа точно обратното. Praynig
За лични отношения, че всичко е ОК, пак обратното.
За път в чужбина-да,и  аз бях сигурна, че ще стане, но станаха други неща и отново не се случи това което каза.  newsm78
Може прогнозите да станат по-нататък, знам ли?
Макар, че тя визираше точно този период. Thinking

# 305
  • София
  • Мнения: 26
Жената се казва Валя. Има ли желаещи да отидем в събота до нея?

За утре ли става въпрос? Аз имам желание да отида при Валя.

# 306
  • Мнения: 0
Искам да ви помоля отново за мнения за Ива Милева от Ямбол.

# 307
  • Мнения: 3
Bunny Rougeful, изчисти си пощата! Тръгването за Валя от гр. Ямбол е от София.

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 1 914
Хайде после да споделите момичета да не стане с една забравих и името дето голяма организация ,голямо нещо и на края никой не беше впечатлен от предсказанията  Crossing ArmsЩе се сетя за името и ще пиша  newsm78 Спомням си ,че и аз и се обадих и нищо не каза  Tired
Иначе аз преди може би месец ходих при една жена дето на кафе гледа ,уж всичко беше добре ,но не ми каза ,че ще остана без работа ,а това пък най-малко съм очаквала  Confused
Да името и е Ташинка  Naughty

# 309
  • Мнения: 0
ima li nqkoi koito e hodil pri stanka ot grozdevo

# 310
  • Мнения: 800
И аз да попитам за Нели от София, никъде не намирам инфо за нея, макар че има сайт "Нели, помогни!" Някой ходил ли е, има ли мнение

# 311
  • Мнения: 51
Момичета, умолявам Ви преди да посетите която и да е било ясновидка или врачка седнете и прочетете много внимателно следното: http://hitrite.blogspot.com/2013/04/blog-post.html
Информацията е много подробна, много вярна и за съжаление не широко популярна.Обяснен е целия принцип на ясновидството. Ако нямате търпение да прочетете целия пост, започнете директно от глава "пророкуване на бъдещето"
Пожелавам Ви всичко добро!

Много благодаря.Наистина полезно четиво, обърнете му внимание. Simple Smile

# 312
  • Мнения: 0
към черния списък дебело добавям-младия ходжа Мюрен от Девня-като походите и води  водиииии поносите и няма голям ефект ще се убедите-неговото помагане е по скоро на магията която ви са направили той прави става наслагване и след врееме по лошо-това са думи на истински имами и ходжи от джамия.А освен това при него се забелязват странно често момиченца на по18-20години с никакви проблеми но носещи водички Еслучайно същите тези момияенца при наш фирмен банкет ги видяхме направо като момичета на повикване на механа че и после в бар.Е ми мили жени някоя от вас ако има проблем с мъжа си-може да се окаже че Мюрен печели от вашето семейство двойно.Освен това си е създал затворен кръг-ходжа-врачка-Есма-в Каменар-махалата която ви казва нещо и оттам измисля начин как да ви мами и безбройното й семейство ви изнудва от пари дай,сладко дай торти дай -там са най отмъстителните и мръсни роми на Варна така че имайте предвид докъде ви гледа докъде гледа да ви подмами за нещо покрай което да ви измъкне повече пари -никой от над 10 членното й семейство не работи.Мъренчо може да те изпрати и при Галя от Аспарухово-тъя казва ще стане няма проблем и хайде .Асъщия ходжа кара джип и изплаща апартамент в центъра на Варна-е ама не на вашия гръб нали? на времето е бил по внимателен ама сега ?

# 313
  • Мнения: 6
alinachka,изчисти си кутията  Simple Smile

# 314
  • Мнения: 3
Изчистих я!

Общи условия

Активация на акаунт