2880лв накуп за майки-студентки - 10

  • 45 556
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
започвам да си мисля, че Социалните имат спусната заповед да се приемат колкото се може по-малко заявления за помощта, а който има повече- подлежи на някакви санкции /съответната соц.служба/  Thinking
hahaha Да,то така излиза.Защо ли така не беше и с енергийните помощи за някои мургави събратя.. Whistling

# 16
  • София
  • Мнения: 802
Здравейте  Hug
Някой знае ли, дали има възрастови ограничения за майката-студентка? Защото за всякакви други студентски помощи, осигуровки и пр. зная, че е до 28 г.  newsm78

# 17
  • Мнения: 1
Sandalka  незнам дали има ограничения и до каква възраст са, но имах колежка 84 ( била е на 28) набор, която миналата година след като роди 2-то си бебче и отпуснаха помощта

# 18
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Няма възрастово ограничение. Peace

# 19
  • Мнения: 3
В момента уча  магистратура- дистанционно обучение, ако се прехвърля редовно обучение може ли да се възползвам от тези помощи.

# 20
  • Мнения: 2 672
Няма възрастово ограничение. Peace

подкрепям  Peace


В момента уча  магистратура- дистанционно обучение, ако се прехвърля редовно обучение може ли да се възползвам от тези помощи.

да, щом ще си редовно Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 802
Много ви благодаря за отговорите!  Hug

мойри, ацццки як аватар!  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 68
Здравейте момичета имам един въпрос.Завършила съм преди 15г.медицинска сестра и сега искам да запиша допълнително нещо.Ходих до Стопанския университет в Благоевгради и мога там да запиша Здравен менинджмънт  но това е само една година и за това няма да получа диплома а някакво удостоверение.Та въпроса ми е това дали ще ми свърши работа за тази помощ.Защото доколкото разбирам не е магистратура.

# 23
  • Мнения: 68
Ако някоя мацка има идея дайте предложение къде да се запиша след такова образувание

# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 912
Защо ли така не беше и с енергийните помощи за някои мургави събратя.. Whistling
защото бият . . .

# 26
  • Мнения: 1
vilist  смятам че няма да ти свърши работа, защото според мен това се води някакъв квалификационен курс, незнам какво да ти препоръчам да запишеш, може би някаква филология, езици винаги си трябват

# 27
  • Мнения: 1
Запи и от мен.

# 28
  • Мнения: 15
Здравейте! Искам да попитам след като си получил въпросната помощст, ако не завършиш трябва ли да се връщат парите или няма нищо подобно записано в закона.
Благодаря предварително!

# 29
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Здравейте! Искам да попитам след като си получил въпросната помощст, ако не завършиш трябва ли да се връщат парите или няма нищо подобно записано в закона.
Благодаря предварително!
Няма такова нещо,споко. Peace

Общи условия

Активация на акаунт