2880лв накуп за майки-студентки - 10

  • 45 624
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 3
Добре де, при положение, че не са ми дали входящ номер аз как ще докажа, че съм се подала документите ако някоя от тези служителки реши да ме прецака.

# 706
  • Мнения: 137
Добре де, при положение, че не са ми дали входящ номер аз как ще докажа, че съм се подала документите ако някоя от тези служителки реши да ме прецака.
Никак. Без входящ номер все едно си оставила документите на добра воля. Това във Варна ли се случва с недаване на входящи номера?

# 707
  • Варна
  • Мнения: 3
Да във ж.к.Възраждане, ама се чудя дали да не отида днес да си поискам. Затова питах как процедират на другите места да знам да отивам ли да се карам с тях. (Може тази от социалното просто да е пропуснала знам ли, ама като се заяде с мен и малко почнах да се притеснявам да не ми затрие документите някъде)

# 708
  • Мнения: 137
Те заявленията по адрес ли се подават или как става? Аз това не съм проверявала newsm78

# 709
  • Варна
  • Мнения: 3
По постоянен адрес.

# 710
  • Мнения: 141
Да във ж.к.Възраждане, ама се чудя дали да не отида днес да си поискам. Затова питах как процедират на другите места да знам да отивам ли да се карам с тях. (Може тази от социалното просто да е пропуснала знам ли, ама като се заяде с мен и малко почнах да се притеснявам да не ми затрие документите някъде)
те  самите служителки правят за заяждане. все едно че от джоба си ги дават парите.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 6 663
Добре де, при положение, че не са ми дали входящ номер аз как ще докажа, че съм се подала документите ако някоя от тези служителки реши да ме прецака.
искай си директно входящ номер с печат и подпис на служителката на листа, при отказ - заплашваш, че ще дойдеш пак, но с адвокат Peace Mr. Green

# 712
  • Мнения: 0
Момичета, моето решение е отказ. Причината, която са посочили е, че не съм студентка в момента понеже имам студентски права от октомври. Консултирах се с приятелка адвокат и ще обжалваме. Когато някоя мама записана във ВИНС-а получи решението си, нека сподели. Стискайте палци!  Simple Smile

# 713
  • Мнения: 137
Момичета, моето решение е отказ. Причината, която са посочили е, че не съм студентка в момента понеже имам студентски права от октомври. Консултирах се с приятелка адвокат и ще обжалваме. Когато някоя мама записана във ВИНС-а получи решението си, нека сподели. Стискайте палци!  Simple Smile
Радослава, много бързо получи отговор. Кога подаде документите си?

# 714
  • Мнения: 0
Момичета, моето решение е отказ. Причината, която са посочили е, че не съм студентка в момента понеже имам студентски права от октомври. Консултирах се с приятелка адвокат и ще обжалваме. Когато някоя мама записана във ВИНС-а получи решението си, нека сподели. Стискайте палци!  Simple Smile
Радослава, много бързо получи отговор. Кога подаде документите си?


На 23.07, миналата седмица.

# 715
  • Мнения: 86
Как разбра за отказа? ходи да проверяваш ли...да отида утре и аз,макар че в моето уверение от ШУ пишеше,че съм записана на 22.07 редовно и толкова

# 716
  • Мнения: 0
Как разбра за отказа? ходи да проверяваш ли...да отида утре и аз,макар че в моето уверение от ШУ пишеше,че съм записана на 22.07 редовно и толкова

Доколкото знам от майка ми приемат молби от 10 число до края на месеца и решенията се обявяват в края на месеца или началото на следващия, пак зависи кога си подал. Отиди да провериш за твоето решение, дано е в твоя полза. Успех!

# 717
  • Мнения: 11
Здравейте, вчера се записах редовно обучение, взех си уверение и подадох в Социалните документите си.Служителката в социалните още, като и казах за какво ще кандидатствам и каза, че отивам в последния момент, опита да ме разубеди, че нямало смисъл.Пита ме на колко месеца е детето, казах че е родено март, започна да смята..и после ми даде декларация да попълня.

Въпроса ми е следния: Започвам учебната година на 02,11,2013г. , детето ми тогава ще е на 7 месеца без 5дни..има ли вариант да се заядат затова, че сме минали тези 6 месеца?Защото аз се записвам когато детето ми е на почти 5 месеца.

# 718
  • Мнения: 0
Здравейте, вчера се записах редовно обучение, взех си уверение и подадох в Социалните документите си.Служителката в социалните още, като и казах за какво ще кандидатствам и каза, че отивам в последния момент, опита да ме разубеди, че нямало смисъл.Пита ме на колко месеца е детето, казах че е родено март, започна да смята..и после ми даде декларация да попълня.

Въпроса ми е следния: Започвам учебната година на 02,11,2013г. , детето ми тогава ще е на 7 месеца без 5дни..има ли вариант да се заядат затова, че сме минали тези 6 месеца?Защото аз се записвам когато детето ми е на почти 5 месеца.

По скоро може да ти дадат отказ, за това че подаваш сега молба, понеже учебната година не е започнала, а според тях щом не е започнала учебната година ти нямаш студентски права. Надявам се обаче, че всичко ще е наред и ще получиш паричките. Успех!

# 719
  • Мнения: 11
Мерси за отговора.Да, но странното беше, че жената от социалните ми каза, че съм отивала в последния момент??Май всеки знае по нещо, но не ти обясняват и затова възникват различни въпроси.Ще разбера след време и ще пиша..Лека вечер.

Ако някой друг знае нещо по моя въпрос, нека пише.

Общи условия

Активация на акаунт